• Informacje na temat:

  zdjęcia marcina millera

Artykuły na temat: zdjęcia marcina millera
 • Marcin Miller i tajemnicza blondynka: Zobacz teledysk "Na karuzeli życia"

  ..."Na karuzeli życia" to trzeci teledysk promujący solową płytę Marcina Millera "Wciąż zakochany". Sprawdź tekst utworu "Na karuzeli życia" w serwisie Teksciory.pl To zarazem kontynuacja poprzedniego klipu "A przecież byłaś moim ideałem" ( sprawdź! ). Zdjęcia zrealizowane zostały w Platinium Palace we Wrocławiu, a za klip odpowiada Dwaem Media Group. U boku lidera Boys pojawia się...

 • Gwiazdor disco polo Marcin Miller na koncerty będzie latał helikopterem

  Marcin Miller - lider popularnej grupy disco polo "Boys" - pochwalił się na Instagramie helikopterem. Czy wokalista będzie nim latał w trasy koncertowe?

 • Boys: Marcin Miller i tajemnicza blondynka. Zobacz teledysk "Choćbyś tęsknił"

  Interactive) i piękną blondynką, która zagrała partnerkę lidera Boys w klipie ( zobacz teledysk! ). Wokalista na swoim Instagramie chętnie dzielił się zdjęciami z wizyty w Maroku. "Praca na planie(...) prywatnie Marcin Miller od dawna związany jest z żoną Anną (poznali się w 1988 r.). Mają dwóch synów - Alana i Adriana. Żona Millera nie towarzyszy mu na koncertach, stara się unikać zainteresowania...

 • Marcin Miller (Boys): Szczytem marzeń był występ w Panderozie

  Początkowo zespół Boys grywał tylko na weselach i w małych klubach. Dziś koncertuje na całym świecie. Będzie też gwiazdą Polsat SuperHit Festiwal.

 • Eva Basta pokazała zdjęcia z chrztu syna. Wszystko odbyło się w sekrecie

  Zespół Basta znany jest dobrze w środowisku disco polo. Gwiazdorska para podzieliła się z fanami prywatnymi zdjęciami.

 • Żona Sławomira pokazała zdjęcie bez makijażu

  Po kilka tysięcy polubień zebrały na Instagramie zdjęcia Magdaleny" Kajry" Kajrowicz. Żona Sławomira pokazała się bez makijażu budząc wielkie emocje wśród fanów.

 • Zdjęcia z Mikołajem rozpoczęte

  Dziś (12 listopada) rozpoczęły się zdjęcia do teledysku do tegorocznego "Hymnu pocztówki do Św. Mikołaja 2009".

 • Camerimage 2015: Konkurs Główny!

  ..."Czerwony pająk" Marcina Koszałki, "Miasto 44" Jana Komasy, "Carol" Todda Haynesa, "Mad Max: Na drodze gniewu" George'a Millera czy "Sicario" Denisa Villeneuve'a - to tylko niektóre z tytułów, które powalczą o główną nagrodę festiwalu Camerimage.

 • Powstaje nowy serial TVP "Miasto skarbów"

  W Krakowie realizowane są zdjęcia do nowego serialu kryminalnego TVP "Miasto skarbów". W rolach głównych zobaczymy Aleksandrę Popławską i Magdalenę Różczkę.

 • "To jest bezpośredni przekaz"

  Zespół Sistars istnieje od 2001 roku i stał się największym objawieniem rodzimej sceny muzycznej ostatnich miesięcy. Tworzą go dwie siostry: Natalia (N'talia) i Paulina (Lil'Sista) Przybysz oraz czterech muzyków: Bartek Królik, Marek Piotrowski, Marcin 'U1' Ułanowski i Przemek Maciołek. Od początku grają muzykę spod znaku r'n'b, z elementami neo-soulu, jazzu i hip hopu - muzykę, jakiej w wykonaniu polskich artystów jeszcze nie było. Grupa zadebiutowała albumem "Siła sióstr", wydanym we...