• Informacje na temat:

  zdjęcia mary

Artykuły na temat: zdjęcia mary
 • Kim jest Kate Mara?

  ...przygodowym "Żelazny rycerz" (2011), aktorka otrzymała propozycję zagrania w komedii romantycznej "Fighting Jacob" (2013). Seriale to teraz potęga Rok 2012 wiele zmienił w życiu Kate Mary. Jeśli(...) ważną rolę - ambitną, młoda dziennikarkę, która nie cofnie się przed niczym, aby zaistnieć w świecie mediów. Zdjęcia do drugiego sezonu "House of Cards" mają rozpocząć się na wiosnę. I z pewnością Kate...

 • Zdjęcia z planu "Sherlocka"

  Ekipa Guy'a Ritchiego znajduje się w tej chwili w Manchesterze, gdzie realizowane są zdjęcia do najnowszego filmu twórcy "Przekrętu" - "Sherlocka Holmesa". Przyjrzyjmy się dwóm głównym bohaterom.

 • ​"Mary Don't You Weep" Prince'a już dostępne. Zobacz teledysk z mocnym przekazem

  Dzięki spadkobiercom zmarłego w kwietniu 2016 roku Prince'a jego fani na całym świecie mogą podziwiać poruszający teledysk do premierowego utworu artysty - "Mary Don't You Weep". Klip promuje płytę "Piano & A Microphone 1983".

 • Anja Rubik bez cenzury. Zobacz teledysk do piosenki Mary Komasy

  Kontrowersyjny klip Mary Komasy, w którym pojawia się światowej sławy modelka Anja Rubik, można obejrzeć w sieci. Do tej pory produkcję widziała tylko publiczność 9. Netia Off Camera.

 • Baasch i Mary Komasa w teledysku "Dare to Take"

  Baasch powraca z nowym teledyskiem. Tym razem artysta postawił na piosenkę "Dare to Take" z płyty "Grizzly Bear With A Million Eyes". W utworze i klipie gościnnie pojawia się Mary Komasa.

 • Vanessa Hudgens: Disney, imprezy i nagie zdjęcia

  ...ekranową". Następnie młoda aktorka... stała się ofiarą skandalu. We wrześniu 2007 roku w internecie opublikowano jej prywatne zdjęcia, na których była rozebrana lub ubrana jedynie w bieliznę. Hudgens(...) pozwała właścicieli strony, która je opublikowała. Później przyznała, że cała sytuacja miała negatywny wpływ na jej karierę. Jednocześnie zaznaczyła, że były to jej prywatne zdjęcia i nikt nie miał prawa...

 • Mary Komasa: Byłam zszokowana, że nagość jeszcze budzi tyle kontrowersji

  Od zawsze inspirowały ją filmy. Iście filmowy jest też jej nowy teledysk do utworu "Lost Me" z udziałem Anji Rubik - prawie sześciominutowa etiuda, która ma być metaforą zaglądania w głąb siebie, celem zmierzenia się z trudną rzeczywistością. Mimo to nagość w klipie została przez wielu odczytania jako chęć wzbudzania sensacji. Co o tym wszystkim myśli Mary Komasa i jej bliscy? W rozmowie...

 • 30 Seconds To Mars w Krakowie: Zobacz zdjęcia z koncertu Natalii Nykiel

  ...29 sierpnia w Krakowie wystąpił Jared Leto wraz z zespołem 30 Seconds To Mars. Jako support na scenie pojawiła się Natalia Nykiel. Zobacz zdjęcia z koncertu wokalistki.

 • Mary Komasa i naga Anja Rubik razem (zobacz teledysk "Lost Me")

  Poniżej możecie zobaczyć czarno-biały teledysk "Lost Me" Mary Komasy. W klipie pojawia się naga modelka Anja Rubik.

 • Mary J.Blige zagra Ninę Simone

  Piosenkarka Mary J. Blige wcieli się w postać Niny Simone w biograficznym filmie o życiu "najwyższej kapłanki soulu".

Zdjęcia na temat: zdjęcia mary
Dyskusje na temat: zdjęcia mary