• Informacje na temat:

  zdjęcia matka magdy

Artykuły na temat: zdjęcia matka magdy
 • Dzieci Magdy Gessler jak... Staś i Nel

  Lara Gessler i Tadeusz Muller wyglądają jak główni bohaterowie ekranizacji słynnej powieści Henryka Sienkiewicza. Tak przynajmniej twierdzą fa Magdy Gessler, którzy skomentowali stare zdjęcie przedstawiające jej córkę i syna.

 • "Matka Królów" zrekonstruowana cyfrowo

  Marty, żony Klemensa Króla. - Mam wrażenie, że jedyny powód dla którego pozwolono nam kontynuować zdjęcia był taki, że generałowie widząc tytuł "Matka Królów" byli przekonani, że to coś z Kraszewskiego(...) "Matka Królów" trafiła do dystrybucji w... jednej kopii. Film Janusza Zaorskiego stał się wydarzeniem 1987 roku. Na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych otrzymał Złote Lwy, nagrody aktorskie dla Magdy...

 • "Zbliżenia": On, ona i... jej matka

  Na początku października zakończyły się zdjęcia do "Zbliżeń" w reżyserii Magdaleny Piekorz. Obecnie trwa postprodukcja filmu. Para aktorów grających główne role - Joanna Orleańska i Łukasz Simlat opowiada o swoich bohaterach oraz emocjach towarzyszących im na planie.

 • Kora i Maanam na niepublikowanych wcześniej zdjęciach

  Na facebookowym profilu Kory możemy zobaczyć niepublikowane wcześniej zdjęcia wokalistki i grupy Maanam z 1984 r.

 • Magda Masny: Dziewczyna z "Koła Fortuny"

  Co by było, gdyby Magdalena Ryszarda Masny nie stanęła pewnego dnia przed obiektywem wielbiciela pięknych kobiet, a zarazem świetnego fotografa - Marka Czudowskiego? Była wtedy w średniej szkole, on kilka lat później zdjęcie Magdy pokazał producentom teleturnieju "Koło Fortuny".

 • Kora na niepublikowanych wcześniej zdjęciach. Kamil Sipowicz pokazuje archiwalne fotografie

  Instagramowy profil Kamila Sipowicza wzbogacił się o prywatne, archiwalne zdjęcia Kory z ich wspólnych podróży.

 • Magda Modra: Moja przyszłość to film

  Magda Modra, pomimo wydania niedawno albumu "Ready To Fly", który wypełniony jest dance'owymi piosenkami, w przyszłości zamierza na poważnie zająć się filmem. O swoich planach opowiedziała w rozmowie z portalem INTERIA.PL.

 • Bogusław Linda reżyseruje

  Już 5 maja rozpoczynają się zdjęcia do filmu "Jasne błękitne okna". Reżyserem film będzie Bogusław Linda. W rolach głównych zobaczymy Joannę Brodzik ( "Nigdy w życiu" , "Magda M") oraz Beatę Kawkę ("Samo życie"). Zdjęcia potrwają połowy czerwca. Producentem filmu jest SPI International Polska.

 • Kartonowy Piotr Polk

  Zadebiutował w wieku 46 lat. Jego płyta jest siódma pod względem sprzedaży. Piotr Polk przyznaje, że występ w programie "Jak oni śpiewają" wiązał się ze sporym stresem. Po show jego matka odziedziczyła kartonowe zdjęcie syna naturalnej wielkości. Mówi, że w końcu ma go na stałe w domu.

 • Bartłomiej Topa: Tysiąc metrów pod ziemią

  W "Żelaznym moście" Bartłomiej Topa wciela się w górnika, którego porywy serca prowadzą do poważnych dylematów moralnych. Podczas zdjęć do filmu aktor miał okazję poznać od kulis kopalnie "Wujek" i "Makoszowy".

Dyskusje na temat: zdjęcia matka magdy