• Informacje na temat:

  zdjęcia niemieckiej

Artykuły na temat: zdjęcia niemieckiej
 • "Dark": Rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej serii

  Rozpoczęły się prace nad trzecim sezonem pierwszej niemieckiej oryginalnej produkcji Netflix, który będzie stanowił ostatnią część trylogii. Showrunnerzy Jantje Friese i Baran bo Odar tak opowiadają o zakończeniu serialu:

 • Marcin Dorociński w niemieckim serialu kryminalnym

  Widowiskowe sceny z udziałem samochodów i kaskaderów, a także znany aktor Marcin Dorociński w roli polskiego policjanta - wszystko to będzie można zobaczyć już sobotę w nadmorskim Świnoujściu, gdzie niemiecka ekipa kręci odcinek serialu kryminalnego.

 • Heidi Klum w ciąży?! Pokazała zdjęcie!

  Niemiecka modelka, Heidi Klum (46 l.) opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie, które rozgrzało media. Wygląda na to, że gwiazda jest w ciąży!

 • Koniec zdjęć do "Niewinnych" Anne Fontaine

  Na Warmii dobiegają końca zdjęcia do francusko-polskiej koprodukcji w reżyserii Anne Fontaine. Ekipa "Niewinnych" spędziła na planie w Polsce 7 tygodni.

 • "Telefon 110": Stenka i Gonera w nowym niemieckim serialu!

  Telewizja Polska i Rundfunk Berlin-Brandenburg zapraszają 20 grudnia do obejrzenia odcinka serialu kryminalnego "Telefon 110: Na granicy" z udziałem polskich aktorów - Danuty Stenki, Roberta Gonery, Klaudiusza Kaufmanna i Barbary Wysockiej. Odcinek zostanie pokazany w niemieckiej stacji Das Erste o godz. 20:15, a polscy widzowie obejrzą go tego samego dnia w TVP1 o godz. 21:25.

 • Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino razem w łóżku

  Znani z "Tańca z gwiazdami" Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino wystąpili w roli kochanków w teledysku "Here I Am" niemieckiej grupy Vintage Vegas, która łączy pop ze swingiem.

 • "Wiedźmin": Córka polskiego premiera rozbierała się w niemieckich serialach

  .... Młodziutka aktorka nie pokazała jednak w swym debiutanckim filmie zbyt wiele nagiego ciała... Dopiero kilka lat później (w 2004 roku) odważyła się rozebrać do naga. Główna rola kobieca w niemieckiej...

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • Schwesta Ewa urodziła! Pokazała zdjęcie prosto ze szpitala!

  Ewa Malanda, bardziej znana jako Schwesta Ewa, będąc w ciąży, została skazana przez niemiecki wymiar sprawiedliwości na dwa i pół roku więzienia. Teraz celebrytka urodziła i pochwaliła się zdjęciem prosto ze szpitala.

 • Kulesza, Buzek i Kulig u Anne Fontaine

  W ubiegłym tygodniu ruszyły zdjęcia do filmu "Niewinne" w reżyserii Anne Fontaine. Obrazu produkowany przez Mandarin Cinema i Aeroplan Film jest w całości realizowany w Polsce.

Zdjęcia na temat: zdjęcia niemieckiej
Wideo na temat: zdjęcia niemieckiej
 • Świnki

  "Świnki" to najnowszy film dwukrotnego zdobywcy Złotych Lwów na FPFF w Gdyni ("Wszystko, co najważniejsze" 1992, "Cześć Tereska" 2001) Roberta Glińskiego. Obraz porusza trudną i kontrowersyjną tematykę prostytucji nieletnich, która w ostatnich latach, zwłaszcza na terenach przygranicznych, staje się plagą. Reżyser podkreślał w wywiadach, że chciałby, by jego film stał się głosem w szerszej dyskusji na ten temat. Zdjęcia do "Świnek" realizowano od 28 czerwca do 26 lipca 2008 roku w dwóch...

 • Kobieta w Berlinie

  Polsko-niemiecka produkcja ze wspaniałą muzyką Zbigniewa Preisnera. Poruszający film, o którym trudno zapomnieć. Koniec II-giej Wojny Światowej, kwiecień 1945 roku. Armia Czerwona wkracza do upadającego Berlina. To początek historii kobiet, które, zdane na łaskę radzieckich żołnierzy, musiały wybierać między przeżyciem a szacunkiem do samych siebie. Nie mając szans na obronę, próbowały znaleźć protektora, któremu mogłyby zaufać. Poruszający temat, o którym zarówno w kontekście II Wojny...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

Dyskusje na temat: zdjęcia niemieckiej
 • Re: "Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN

  karpi to broniła od śmierci, a polskie dzieci chce zabijać, jeszcze na antenie niemieckiej, gdzieś to już było wrzesień 39'

 • Re: TVN inwestuje w produkcje seriali

  o mieszkanie i pełne konto w banku, wpuszczają za darmo? Druga historia na Heluw muzeum. Na byłej niemieckiej baterii z działami Schlezwig Holstein, był niemiecki motocykl z przyczepka. Za zrobienie sobie na nim zdjęcia w hełmie niemieckim trzeba było zapłacić kilka złotych. Pisało że to na odbudowę motocykla. Zapłaciłem w 2008 roku. Kilka lat później patrzę ten sam motocykl i ta sama tabliczka na