• Informacje na temat:

  zdjęcia obsady

Artykuły na temat: zdjęcia obsady
 • Znamy obsadę serialowego "Władcy pierścieni"

  ...ogłaszania obsady producenci serialu J.D. Payne i Patrick McKay. - "Ci niewiarygodnie utalentowani młodzi ludzie są kimś więcej niż tylko aktorami. To najnowsi członkowie wciąż powiększającej się(...). Według wcześniejszych spekulacji Morfydd Clark ma zagrać Galadrielę. Z kolei Aramayo zastąpił Willa Poultera, który zrezygnował z udziału serialu. Zdjęcia do serialu mają rozpocząć się w przyszłym...

 • Gwiazdor "1917" dołączył do obsady filmu "Wilk"

  Wiosną w Irlandii rozpoczną się zdjęcia do międzynarodowej koprodukcji zatytułowanej "Wilk". W rolach głównych zobaczymy Lily-Rose Depp oraz Georgea MacKaya, którego ostatnio mogliśmy oglądać w filmie Sama Mendesa "1917". Film wyreżyseruje Nathalie Biancheri.

 • Magdalena Lamparska dołączyła do obsady serialu "W rytmie serca"

  Magdalena Lamparska wciela się w postać Alicji Szumil, kobiety przed laty niesłusznie skazanej na dożywocie za rzekome zamordowanie swojego męża. O tym, że aktorka przygotowuje się do tej roli, świadczyły zdjęcia, jakie publikowała pod koniec 2019 roku w swoich mediach społecznościowych.

 • "Mój dług": Anna Karczmarczyk i Piotr Stramowski dołączyli do obsady

  W Kaliszu trwają zdjęcia do reżyserowanego przez Denisa Delića filmu "Mój dług". Opowie on historię znaną z głośnego filmu Krzysztofa Krauzego "Dług". W roli głównego bohatera, Sławomira Sikory, wystąpi Bartosz Sak. Jak dowiedział się PAP Life, w postać jego dziewczyny Agaty wcieli się Anna Karczmarczyk.

 • "Moonfall": Patrick Wilson i Charlie Plummer dołączyli do obsady

  .... Premiera filmu "Moonfall" planowana jest na przyszły rok. Zdjęcia do filmu mają ruszyć jesienią w Montrealu. Uzależnione to jednak będzie od dalszego przebiegu pandemii COVID-19. Patrick Wilson...

 • Cezary Pazura dołączył do obsady filmu "Listy do M. 4"

  Trwają zdjęcia do czwartej części przebojowej komedii bożonarodzeniowej "Listy do M.". Wyreżyserowany przez Patricka Yokę film trafi do kin 4 listopada tego roku. W obsadzie ponownie zobaczymy m.in. Tomasza Karolaka, Agnieszkę Dygant i Piotra Adamczyka. Nową gwiazdą, która dołączyła do obsady, jest Cezary Pazura.

 • Woody Allen kręci nowy film. Gwiazdorska obsada

  ...i niedługo rozpoczyna zdjęcia do niego.

 • ​Rozpoczęły się zdjęcia do czwartej części "Listów do M."

  We wtorek 21 stycznia padł pierwszy klaps na planie filmu "Listy do M. 4". Reżyserem czwartej części popularnej serii będzie znany z telewizyjnych produkcji Patrick Yoka ("rodzinka.pl", "Świat według Kiepskich"), dla którego będzie to kinowy debiut. Do swoich ról powrócą Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk, ale do obsady zaproszono też nowe gwiazdy. Premiera została zaplanowana na...

 • Pojawiły się pierwsze zdjęcia z nowego serialu Netflixa „Przeklęta”

  ...„Przeklęta” to zainspirowany legendami arturiańskimi serial, który jeszcze latem trafi na platformę Netflix. W głównej roli wystąpi w nim znana z „Trzynastu powodów” Katherine Langford. Do sieci trafiły właśnie pierwsze zdjęcia z tej produkcji.

 • Zdjęcie z nowego sezonu "American Horror Story" uruchomiło lawinę spekulacji

  Wciąż nie wiadomo, jaki będzie temat przewodni 10. sezonu serialu "American Horror Story". Pojawiają się jednak pierwsze spekulacje. Wszystko za sprawą zdjęcia wrzuconego na Instagram przez twórcę serialu Ryana Murphy’ego. Wskazywać ono może na to, że fabuła dziesiątej odsłony AHS będzie mieć coś wspólnego z wodą.

Zdjęcia na temat: zdjęcia obsady
Wideo na temat: zdjęcia obsady
Dyskusje na temat: zdjęcia obsady