• Informacje na temat:

  zdjęcia przysłała

Artykuły na temat: zdjęcia przysłała
 • Olga Frycz oddała karton zabawek, które przysłano jej córeczce

  W czwartek, 16 kwietnia, Olga Frycz zamieściła na Instagramie zdjęcie kartonu pełnego książeczek dla dzieci i zabawek. Dostała go od jednej z firm, jako prezent dla swojej córeczki. Frycz nie zrobiła tego, by się chwalić, ale by prosić fanów o pomoc w znalezieniu rodziny, której taki prezent bardziej się przyda.

 • Laura Łącz: Tak mu się spodobałam, że przysłał mi kilka scenariuszy

  Niklińska) wychodzi za mąż. Być może adoptują dziecko. Zdjęcia ślubu odbyły się w Łazienkach. Emisja odcinka przewidziana jest na wrzesień. Co w związku z tym będzie się działo u Gabrieli, zobaczymy...

 • ​Organek wita wiosnę razem z fanami (teledysk "Wiosna")

  Zespół Organek zaprezentował teledysk do singla "Wiosna". Klip powstał z udziałem fanów, którzy w ramach specjalnej akcji przysłali swoje "wiosenne" zdjęcia.

 • "Rolnik szuka żony 3": Ponad 2,5 tys. zgłoszeń

  Ponad 2,5 tysiąca osób przysłało listy do uczestników trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony". Zdjęcia do popularnego telewizyjnego show już się rozpoczęły.

 • Kto wygrał konkurs na scenariusz?

  Maciej Adamek, autor scenariusza "Zdjęcie", otrzymał główną nagrodę Polskiej Edycji Konkursu Scenariuszowego Hartley-Merrill. Nagrodę Specjalną Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej otrzymały ex aequo Karolina Szymczyk-Majchrzak, za scenariusz "Rozmowy nocą" oraz Anna Dykczak, za scenariusz "Pocztówka z Londynu". Na konkurs przysłano aż 85 zgłoszeń.

 • "Obcy kontra Predator": Nowe szczegóły

  Paul W.S. Anderson ( "Resident Evil" ) ujawnił nowe informacje na temat przygotowywanego obrazu "Obcy kontra Predator" . Scenarzysta i reżyser w jednej osobie przysłał pięciominutowy materiał z przedprodukcji widowiska na konwencję fanów science-fiction w Los Angeles. Zdjęcia do filmu rozpoczną się 28 października w Pradze.

 • Ekipa filmu "Matrix 4" domaga się pomocy finansowej

  W trudnej sytuacji znalazło się kilkuset członków ekipy filmowej filmu „Matrix 4”, do którego zdjęcia miały miały rozpocząć się w Niemczech, Pandemia koronawirusa sprawiła, że zostały odwołane, a oni zostali bez pracy. Teraz domagają się pomocy finansowej od zatrudniającego ich studia Babelsberg.

 • Udało nam się w końcu poznać stanowisko zespołu Abraxas w sporze, jaki zaistniał pomiędzy bydgoską grupą, a serwisem muzycznym Caladan. Specjalne oświadczenie przysłał do nas wokalista grupy, Adam Łassa.

 • Andy Garcia: W kinie jak w życiu

  ...: - Dwa dni później zakończyłem zdjęcia i wyjechałem z Gruzji - mówi. - To była swoista "improwizacja na temat". Czasami taki system pracy lepiej się sprawdza. Ma to związek z zaprawą...

 • "Spełnienie marzeń"

  Anna Maria Jopek to jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. Jej klasę potwierdził fakt, że sam Pat Metheny, światowej sławy gitarzysta, zgodził się nagrać z nią wspólny album. Pomysł narodził się jeszcze wiosną 2001 roku, podczas spotkania obojga artystów na norweskim festiwalu jazzowym w Molde. Po powrocie do USA, Metheny posłuchał nagrań Anny Marii Jopek, a jej wytwórni, która zaproponowała wydanie płyty, przysłał informację: "Let's do it. She is excellent!" ("Zróbmy to....

Wideo na temat: zdjęcia przysłała
 • Rafał Maślak wybierze się na studniówkę z jedną ze swoich fanek

  Rafał Maślak postanowił spełnić marzenie jednej z polskich maturzystek i zostać jej partnerem na studniówkowym balu. Przyznaje, że liczba zgłoszeń go zaskoczyła, otrzymał bowiem e-maile nie tylko od fanek, lecz także ich rodziców i dziadków. Nie ukrywa też, że sporo zdjęć i opisanych przez dziewczyny historii przykuło jego uwagę. Mister Polski twierdzi, że dostał od losu więcej niż się spodziewał, dlatego teraz chce pomóc realizować marzenia innych ludzi. W listopadzie na swoim profilu na...