• Informacje na temat:

  zdjęcia roberta lewandowskiego

Artykuły na temat: zdjęcia roberta lewandowskiego
 • ​Mateusz Damięcki jak Robert Lewandowski

  Zasmakował już sławy aktorskiej, teraz poczuł namiastkę popularności, którą cieszą się piłkarze. Mateusz Damięcki w swoim nowym filmie "Miłość jest wszystkim" kreuje asa futbolu pokroju Roberta Lewandowskiego.

 • Krzysztof Cugowski z Robertem Lewandowskim: Gra mistrzowsko

  ...grają nasi oczywiście kibicuję. Z reguły to pan rozdaje autografy, a w tym wypadku? - Oczywiście nie obyło się bez podpisów pana Roberta. Koledzy przynieśli książki, zdjęcia - dla siebie, swoich...

 • Robert Lewandowski i Donatan we wspólnym projekcie. Kiedy premiera "Mansa Musa"?

  Od dawna pojawiały się informacje o wspólnym projekcie Roberta Lewandowskiego i Donatana. Teraz, zamieszana w przedsięwzięcie Cleo, ujawniła, że 13 lutego poznamy pierwsze efekty tej tajemniczej współpracy.

 • Cezary Pazura o żonie Roberta Lewandowskiego

  ...- To żona stoi za sukcesem Roberta Lewandowskiego - uważa Cezary Pazura. Aktor przyznaje, że choć nie ćwiczy bezpośrednio pod okiem Anny Lewandowskiej, to chętnie korzysta z jej rad. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w jego zawodzie ważna jest kondycja i wysportowana sylwetka.

 • Antoni Królikowski opublikował pierwsze rodzinne zdjęcie od śmierci ojca

  Antoni Królikowski wrócił do mediów społecznościowych. Aktor podzielił się z fanami wyjątkowym zdjęciem, na którym towarzyszą mu mama i trójka rodzeństwa.

 • Agata Załęcka: Anna Lewandowska dba o męża

  ...niezwykle przedsiębiorcza. Zdaniem aktorki żona Lewandowskiego pod względem charakteru bardzo przypomina ją samą. - To dziewczyna, która bardzo dba o swojego męża, również o chłopaków z reprezentacji, ponieważ układa dla nich dietę - dla wszystkich, nie tylko dla Roberta - przekonuje Załęcka. Aktorka zdradza, że podczas pobytu w Monachium gościła w domu Roberta Lewandowskiego. Z żoną polskiego...

 • Open'er Festival 2016: Nic się nie stało? (relacja, zdjęcia)

  Drugiego dnia Open'era humory festiwalowiczom usiłowała popsuć pogoda, pożar na terenie imprezy oraz przegrana Polaków. Bezskutecznie, bo jak zwykle dobra zabawa wzięła górę.

 • Face App: Jak gwiazdy będą wyglądać za 50 lat?

  Aplikacja Face App robi furorę w sieci. Media społecznościowe zalały zdjęcia internautów publikujących swoje postarzone o 50 lat zdjęcia. Również celebryci postanowili pokazać, jak będą wyglądać za pół wieku.

 • Julia Roberts z Lewandowskimi

  Na początku września w Weronie odbył się zjazd ambasadorek z okazji 30-lecia jednej z marek bieliźnianych. Zaproszono Julię Roberts i Annę Lewandowską, której towarzyszył mąż Robert. Wspólne zdjęcie to efekt... piłkarskiej sławy Roberta i jego fana - synka Julii Roberts. Chłopiec chciał sobie zrobić zdjęcie z polskim napastnikiem. W rewanżu - Julia Roberts pozowała do wspólnego zdjęcia...

 • "Lekarze na start": Nowy serial Tadeusza Lampki w TV Puls

  Rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu TV Puls "Lekarze na start". Widzowie zobaczą produkcję jesienią.

Zdjęcia na temat: zdjęcia roberta lewandowskiego
Wideo na temat: zdjęcia roberta lewandowskiego
 • Lewandowscy zostaną rodzicami!

  Robert Lewandowski (28 l.) zostanie ojcem! "Lewy", chwilę po tym, jak efektownym strzałem z rzutu wolnego otworzył wynik spotkania, pobiegł po piłkę i włożył ją pod koszulkę tak, by przypominała brzuch ciążowy, a następnie zaczął ssać kciuk. Ten szczególny sposób świętowania mógł oznaczać tylko jedno - ciążę. Taki a nie inny sposób celebracji mógł albo być dedykowany któremuś z kolegów, albo w ten sposób Lewandowski chciał podzielić się ze światem wspaniałą nowiną. Wszystko wskazuje jednak na...

 • Lewandowscy byczą się na Ibizie!

  zdjęcia w trakcie wodnych szaleństw! Nic tylko pozazdrościć takiego życia!