• Informacje na temat:

  zdjęcia rodzinne

Artykuły na temat: zdjęcia rodzinne
 • Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje urodziny syna! Pokazała rodzinne zdjęcia!

  Małgorzata Rozenek-Majdan stara się wykorzystać ostatnie dni ciąży na pielęgnowanie rodzinnych chwil. Tak było tym razem, gdy całą rodziną świętowali 10. urodziny Tadeusza!

 • Ruszyły zdjęcia do "Demona" Marcina Wrony

  Padł pierwszy klaps na planie nowej produkcji zdobywcy Srebrnych Lwów Festiwalu Filmowego w Gdyni - Marcina Wrony, autora głośnego "Chrztu". Film "Demony" oparty jest na motywach sztuki teatralnej "Przylgnięcie" Piotra Rowickiego.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała rodzinne zdjęcie! Co za radość!

  Małgorzata Rozenek-Majdan wykorzystuje ostatnie dni przed porodem na uporządkowanie wszystkich spraw. Spędza też sporo czasu z rodziną i cieszy się, że niedługo powiększy się ona o nowego malucha. Gwiazda pokazała na swoim profilu z tej okazji wzruszające zdjęcia.

 • Anna Wendzikowska nie pokazuje twarzy swojej córki

  Nie chcę doprowadzić do patologicznego zainteresowania moją córką - mówi Anna Wendzikowska. Nie wyklucza jednak, że wkrótce pokaże małą Kornelię publicznie, by zaspokoić ciekawość mediów. Na razie jednak oszczędnie publikuje rodzinne zdjęcia na Facebooku, nigdy nie pokazując twarzy dziewczynki.

 • Marek Kondrat wraz z żoną walczą o załagodzenie rodzinnych konfliktów! Problem goni problem!

  Pandemia i zamknięcie granic Europy skomplikowały i tak już trudną sytuację. Ledwo Markowi Kondratowi i Antoninie udało się załagodzić rodzinne konflikty, a pojawił się kolejny problem. Jednak rozłąka ma szansę mieć szczęśliwy finał.

 • Marta Lipińska: Kocham jasność

  Wspaniała aktorka, pełna optymizmu i pogody ducha. Marta Lipińska przyznaje, że lubi wiosnę, kwiaty i słońce. Z radością przygotowuje też rodzinne spotkania przy wielkanocnym stole i z dumą spogląda wtedy na swoje ukochane wnuki.

 • Gwiazda "Zniewolonej" urodziła! Pokazała rodzinne zdjęcie

  ...problemy z przebiciem się w aktorskim świecie. "Zniewolona" przyniosła jej popularność i rozpoznawalność nawet poza granicami jej rodzinnej Ukrainy.  Polscy fani żywo przeżywali losy jej serialowej bohaterki...

 • Filip Bajon kręci "Panie Dulskie"

  Krystyna Janda, Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska i Mateusz Kościukiewicz są w obsadzie "Pań Dulskich" w reż. Filipa Bajona. Zdjęcia do filmu, opowiadającego o "formie duchowej mieszczaństwa", z akcją rozgrywającą się m.in. w latach 90., trwają w Warszawie.

 • Ewa Farna w ciąży pozuje z mężem! Pokazała zdjęcie!

  ...się z fanami za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych wtedy, kiedy uznała to za właściwe.  Teraz jednak od czasu do czasu publikuje rodzinne zdjęcia, choć jest ich mało, a ona sama(...) rok temu..." - napisała krótko pod zdjęciem, a wszystko to z okazji Dnia Ojca, który niedawno był obchodzony.  Niektórzy chyba nie przeczytali opisu zdjęcia, jaki zamieściła Ewa i myśleli, że...

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

Zdjęcia na temat: zdjęcia rodzinne
Wideo na temat: zdjęcia rodzinne
 • "Zawsze warto" odcinek 5

  Rodzice Marty odnawiają śluby. W trakcie rodzinnej uroczystości, w wyniku niewybrednych komentarzy najbliższej rodziny, Marta w końcu pozwala sobie na szczerość. Podczas rodzinnego wypadu do aquaparku Dorota robi rodzinne zdjęcia telefonem Łukasza. Zauważa całą serię nieodebranych połączeń od tajemniczej Patrycji. Italian nie daje się spławić i nadal szantażuje Adę. Grozi, że jeśli dziewczyna nie

 • Rodzinne rewolucje

  Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.

 • Anna Wendzikowska pokaże swoją córeczkę?

  Nie chcę doprowadzić do patologicznego zainteresowania moją córką – mówi Anna Wendzikowska. Nie wyklucza jednak, że wkrótce pokaże małą Kornelię publicznie, by zaspokoić ciekawość mediów. Na razie jednak oszczędnie publikuje rodzinne zdjęcia na Facebooku, nigdy nie pokazując twarzy dziewczynki.

 • Historie rodzinne

  Niezwykły, przełamujący gatunkowe konwencje film nominowanej do Oscara scenarzystki i reżyserki Sary Polley, pokazuje, że prawda zawsze zależy od tego, kto ją przestawia. Polley, w podwójnej roli filmowca i detektywa, prowadzi śledztwo, mające odkryć sekrety jej własnej rodziny. Rozmawia z wieloma osobami, otrzymując szczere, ale najczęściej sprzeczne odpowiedzi na te same pytania. "Historie rodzinne" w pasjonujący sposób odsłaniają kolejne warstwy rodzinnych mitów i wspomnień, by w końcu...

Dyskusje na temat: zdjęcia rodzinne