• Informacje na temat:

  zdjęcia z duchami

Artykuły na temat: zdjęcia z duchami
 • "Wakacje z duchami": Na tropie

  ...tygodni później doborowa ekipa wyruszyła w stronę uroczego zamku w Niedzicy, by rozpocząć pracę nad "Wakacjami z duchami". Ale zanim to nastąpiło, przyszedł czas na obsadzenie głównych trzech(...) szukał dzieci do serialu - wspominała obecna dziennikarka, mieszkająca w Australii. - Nie było mnie wtedy na lekcjach, ale polonistka poradziła mu, aby na zdjęcia zaprosił jeszcze jedną dziewczynkę...

 • "Piraci z Karaibów 5": Jest pierwsze zdjęcie Johnny'ego Deppa

  Producent Jerry Bruckheimer zaprezentował na Twitterze premierowe zdjęcie Johnny'ego Deppa z planu piątej części "Piratów z Karaibów".

 • "Nawiedzony dom na wzgórzu": Data premiery, zdjęcia

  Teraz, jako dorośli, spotykają się znowu, by w obliczu tragedii w końcu zmierzyć się z duchami swojej przeszłości -- niektóre z nich wciąż istnieją wyłącznie w ich umysłach, inne być może naprawdę czają się w mrocznym domu na wzgórzu. "Nawiedzony dom na wzgórzu" to skomplikowany dramat rodzinny przedstawiony w konwencji horroru. W serialu wystąpią Michiel Huisman, Carla Gugino, Timothy Hutton...

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Tomasz Lis pokazał zdjęcie ze szpitala. Smutny widok

  Tomasz Lis (53 l.) opublikował na Twitterze zdjęcie ze szpitalnego łóżka i życzenia bożonarodzeniowe.

 • Trwają zdjęcia do "Excentryków" Janusza Majewskiego

  W swoim najnowszym filmie - "Excentrycy" - Janusz Majewski zabiera nas w filmową podróż do lat 50., kiedy królował swing i wolność.

 • Marta Manowska podtrzymuje Joannę Moro na duchu

  Spotkały się na korytarzu w TVP. Joanna Moro (31 l.) miała akurat zdjęcia do serialu "Blondynka", Marta Manowska (32 l.) z kolei pracowała na planie programu "Rolnik szuka żony". Od razu złapały wspólny język. Tę przyjaźń aktorka docenia zwłaszcza teraz, kiedy jej małżeństwo przechodzipoważny kryzys. - Czasami czujemy się tak, jakbyśmy żyli ze sobą już 70 lat. Z jednej strony to piękne, z drugiej...

 • Marta Wierzbicka: W młodym ciele stary duch

  Marta Wierzbicka, znana z roli Oli w serialu "Na Wspólnej", urodziny świętuje najpierw ze znajomymi, potem na rodzinnym obiedzie. - Tym razem będzie bez szpinaku" - żartuje autorka bloga "Lubię szpinak", która 30 stycznia kończy 24 lata.

 • Książę William pokazał wyjątkowe zdjęcia z dziećmi! Takiego go jeszcze nie widzieliśmy!

  Książę William (38 l.) wraz z innymi ojcami, świętował 21 czerwca angielski Dzień Ojca. Z tej okazji zostały opublikowane jego wyjątkowe zdjęcia, do których pozuje wraz ze swoimi pociechami!

 • "Film o szczęściu" powstaje w Krakowie

  W Krakowie rozpoczęły się zdjęcia do krótkometrażowej produkcji Michała Turlewicza zatytułowanej "Film o szczęściu". Można już zobaczyć teaser produkcji.

Zdjęcia na temat: zdjęcia z duchami
Wideo na temat: zdjęcia z duchami
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1699.

  Artur wypytuje Elżbietę, dlaczego Marta dąży do szybkiego rozwodu i czy spotyka się z kimś w Białymstoku. Teściowa zaprzecza jego domysłom, ale wkrótce Chowański dostaje od Igi kopertę ze wspólnymi zdjęciami żony i Piotra. Józek nie chce słyszeć o Julicie i postanawia od teraz poświęcić się tylko piłce nożnej. Tymczasem nawet Radek i Lidka współczują dziewczynie rozpadu związku i proponują jej

 • Scooby-Doo. Wakacje z duchami

  Gdzie jesteś, Scooby Doo? Na wyspie Zombie. W Oakhaven. Na pustyni. W Australii. Meksyku. Nad jeziorem Loch Ness. Na Hawajach. W Egipcie. Trójkącie Bermudzkim. W Himalajach. Na przyjęciu Halloween. W Tokio. I w Akademii Magii. Teraz na letnim obozie! Nie trzeba nikogo przedstawiać! 11 seriali telewizyjnych, 15 filmów bezpośrednio na DVD i 4 kinowe produkcje akcji! To jest właśnie Scooby-Doo. Przygody Scooby-Doo, Kudłatego, Daphne, Freda i Velmy. Od 41 lat (premiera we wrześniu 1969 roku, w...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

Dyskusje na temat: zdjęcia z duchami
 • Re: "Wakacje z duchami": Na tropie

  Było tak.Wszyscy kleli na komune.Niemiec z RFN jak przyjechał mercedesem to nagle zapominano o drugiej wojnie swiatowej.W sklepach to mieli kilkanaście rodzajów napoi,zresztą co tu mówić. Było głupio i wesoło. Wóda lała się strumieniami.Popatrzcie sobie na zdjęcia jak wygladaliscie wtedy wy i wasze miasta i wsie.