• Informacje na temat:

  zdjęcia z filmu zmierzch

Artykuły na temat: zdjęcia z filmu zmierzch
 • Mickey Rourke w trakcie pandemii COVID-19 skończył zdjęcia do nowego filmu

  Nie wszyscy filmowcy zdecydowali się na przerwanie zdjęć z powodu przymusowej kwarantanny. Choć większość twórców zastosowała się do zaleceń, by pozostawać w domach, co sprawiło, że praktycznie wszystkie plany zdjęciowe zostały zamknięte, autorzy najnowszego filmu z Mickeyem Rourke'm zdecydowali się na ukończenie filmu w trakcie pandemii.

 • Życie po "Zmierzchu"

  Czyżby zmierzch kariery? Gwiazdy sagi "Zmierzch", Taylor Launter i Robert Pattison nie odnoszą (jak na razie) spektakularnych sukcesów w innych produkcjach, nie są też w nich nader często obsadzani.

 • Coppola: Zmierzch autora?

  ..."Tetro" - wielki powrót Francisa Forda Coppoli - tak reklamowany jest najnowszy film amerykańskiego reżysera. Kiedy trzy lata temu na ekrany wchodziła "Młodość stulatka", machina promocyjna kina zastosowała ten sam marketingowy chwyt. Film okazał się jednak niebywałą klapą. Może więc najwyższy czas ogłosić zmierzch autora?

 • Wystąpi w nowym "Zmierzchu"

  Rami Malek, który wciela się w jednego z głównych bohaterów w serial u "Pacyfik", dołączył do obsady filmu "Saga 'Zmierzch: Przed Świtem".

 • Nowy reżyser "Zmierzchu" 2

  Drugą część "Zmierzchu" wyreżyseruje twórca "Złotego kompasu" czy komedii "Był sobie chłopiec" - Chris Weitz.

 • Na ekrany powraca "Zmierzch"

  Ostatni dzień czerwca będzie wielkim świętem dla fanów "Zmierzchu". Na ekrany wejdzie wtedy trzecia część kultowej sagi - "Zaćmienie".

 • Ostatni "Zmierzch" według planu

  Szefowie wytwórni Summit Entertainment, odpowiedzialnej za produkcję filmowego Sagi "Zmierzch", zapewnili fanów serii, że planowana na listopad premiera ostatniej części przygód Edwarda i Belli odbędzie się mimo osobistych problemów odtwórców głównych ról - Kristen Stewart i Roberta Pattinsona.

 • Nowy aktor w sequelu "Zmierzchu"

  Brytyjski aktor Jamie Campbell-Bower zdradził, że wystąpi w kontynuacji filmu "Zmierzch" w roli lidera rodu wampirów Volturi - Kajusza.

 • Premiera ostatniego "Zmierzchu" bez gwiazd

  Światowa premiera ostatniego filmu Sagi "Zmierzch" - "Przed świtem. Część 2" odbędzie się w ramach festiwalu filmowego w Rzymie (9-17 listopada). Zabraknie na niej jednak gwiazd serii - Kristen Stewart i Roberta Pattinsona.

 • Robert Pattinson: Życie po "Zmierzchu"

  Robert Pattinson dzwoni do mnie z pokoju, który zajmuje w jednym z hoteli Los Angeles. Tematem naszej rozmowy ma być "Woda dla słoni", najnowszy film z jego udziałem. Młody aktor nie chce rozmawiać ani o Sadze "Zmierzch", ani o produkcji "Saga Zmierzch: Przed świtem" - zbliżającym się wielkimi krokami finale tej lukratywnej filmowej serii.