• Informacje na temat:

  zdjęcia z koncertu madonny

Artykuły na temat: zdjęcia z koncertu madonny
 • Nowa wojna? Kozidrak nabija się z Rodowicz! Jest odpowiedź "Madonny RWPG"!

  Beata Kozidrak (56 l.) w jednej z rozgłośni radiowych zaatakowała 70-letnią koleżankę. A jeszcze niedawno wydawało się, że panie darzą się sympatią...

 • Sprawdź, jak przebiegała kariera Madonny

  Nazywana "królową pop" amerykańska piosenkarka to muzyczny fenomen, 200 milionów sprzedanych płyt, ale także - a może przede wszystkim - jedna z najbarwniejszych postaci w historii światowego show-biznesu.

 • Madonna zrozpaczona. Zostawił ją dla 20-latki!

  Tego koncertu fani Madonny (57) szybko nie zapomną. Jednak nie z powodu muzycznych doświadczeń. Podczas występu artystka rozpłakała się, mówiąc o tym, jak bardzo tęskni za synem. Dodatkowo po raz drugi rozpadł się jej związek z Seanem Pennem (55 l.).

 • Przed koncertem: Czym zszokuje Madonna?

  Tego możemy być pewni - zaplanowany na 1 sierpnia koncert Madonny w Warszawie wywoła mnóstwo kontrowersji. Spór o datę to tylko rozgrzewka.

 • Pogrzeb Kory. Rodzina, przyjaciele i fani pożegnali artystkę. Wzruszająca przemowa Kamila Sipowicza

  ...z internetowego świata, widzę zdjęcia, których nie znałem. Widzę piękną, wspaniałą kobietę, z którą spędziłem 40 lat. Teraz ją odbieram trochę inaczej. Dociera do mnie jej brak przez przedmioty, które(...) życia. Kora była czystym życiem. W ostatnim okresie robiła wszystko, by zaznaczyć, że jest. Malowała obrazy, Madonny, rysunki, pielęgnowała ogród... Do samego końca była bardzo aktywna, nie chciała...

 • Lady GaGa: Nowa królowa

  Tylko w INTERIA.PL - relacja z londyńskiego koncertu wokalistki i odpowiedź na pytanie, dlaczego Lady GaGa wielką wokalistką jest?

 • Madonna porównała go do Hitlera

  Zdjęcie McCaina pojawiło się na telebimie w towarzystwie zdjęć Adolfa Hitlera i dyktatora Zimbabwe Roberta Mugabe podczas pierwszego koncertu Madonny w ramach trasy koncertowej "Sticky and Sweet" na stadionie w Kardiff w Walii. Zdjęcia były wyświetlane podczas piosenki pod tytułem "Get Stupid". Podczas gdy McCain na ekranie umieszczony był pomiędzy despotami, jego polityczny rywal Barack Obama...

 • Britney Spears: Koncerty pełne przemocy

  Britney Spears spowodowała chaos w trzech nowojorskich klubach, w których w piątek (17 października) dała niezapowiedziane koncerty. Ucierpiało kilkoro fotografów usiłujących robić zdjęcia występującej na scenie gwieździe. Cała akcja była zorganizowana przez telewizję MTV, która wkrótce pokaże film zawierający fragmenty wszystkich trzech koncertów.

 • Skopie jej tyłek!

  "Królowa popu" Madonna nie ustaje w swojej krucjacie przeciwko Republikanom przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych.

 • Pojedynek gwiazd: Madonna vs. Lady GaGa

  W 2009 roku wystąpiła w Polsce Madonna. Rok później Lady GaGa. Pierwsza uchodzi za królową popu, druga za... nową królową popu.

Wideo na temat: zdjęcia z koncertu madonny
 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Metallica Through the Never

  Podczas realizowanego z ogromnym rozmachem koncertu grupy Metallica, młody członek ekipy koncertowej Trip (Dane DeHaan), dostaje zlecenie odebrania niezwykle ważnej przesyłki. Rutynowe z pozoru zadanie przeradza się w groźną, surrealistyczną odyseję, którą muzycznie ilustruje Metallica, wykonując na żywo swoje ikoniczne utwory. Zdeterminowany, by dostarczyć przesyłkę Metallice, zdany wyłącznie na siebie Trip pokonuje opustoszałe ulice miasta.

 • 20 000 dni na Ziemi

  Nick Cave od lat jest jedną z najbardziej fascynujących i enigmatycznych postaci świata muzyki, literatury i filmu. Jego wyjątkowy filmowy portret - "20 000 dni na Ziemi" - czyni go jeszcze bardziej tajemniczym i zmusza nas do odpowiedzi na pytanie, jak wiele dni z naszego życia naprawdę przeżyliśmy? Co zrobiliśmy z danym nam czasem? Dzień numer 20 000 w życiu Nicka Cave'a - od dźwięku budzika wczesnym rankiem do nocnego spaceru wzdłuż plaży po koncercie - zamienia się w niezwykły i...