• Informacje na temat:

  zdjęcia z serialu brzydula

Artykuły na temat: zdjęcia z serialu brzydula
 • Urbańska "Ulą Brzydulą"?

  To już prawie pewne! Piękna i utalentowana Natasza Urbańska (31 l.) ma zagrać tytułową rolę w polskiej wersji amerykańskiego serial u "Brzydula Betty" - informuje "Super Express".

 • "BrzydUla" spotyka "Majkę"!

  Opowieść o dzielnej, sympatycznej i ślicznej Uli (Julia Kamińska) zbliża się do finału. 22 grudnia w ostatnim odcinku "BrzydUli" zobaczymy rozwiązanie miłosnych perypetii tytułowej bohaterki. Poznamy również bohaterkę nowego serialu telewizji TVN. I stanie się to jeszcze przed jego premierą!

 • W czerwcu ruszają zdjęcia do kontynuacji "BrzydUli"

  Informacją o tym, że już za kilka tygodni rozpoczną się prace na planie nowych odcinków serialu "BrzydUla", który przyniósł ogromną popularność Julii Kamińskiej i Filipowi Bobkowi, podzieliła się w mediach społecznościowych Małgorzata Socha. Aktorka ponownie wcieli się w postać Violetty, która jest jedną z jej najbardziej pamiętnych kreacji aktorskich.

 • Zagra Ulę Brzydulę!

  Premiera serialu będzie jedną z atrakcji jesiennej ramówki TVN-u. "Brzydula" - bo taki tytuł nosi polska wersja - to wzruszająca i zabawna historia Uli Cieplak, mało urodziwej i niezamożnej(...) szansę pokazać się z zupełnie innej niż dotychczas strony. Zdjęcia do TVN-owskiej produkcji ruszyły 16 czerwca.. Serial "Ugly Betty" ("Brzydula Betty"), który swoją premierę miał we wrześniu 2006 roku...

 • Majka jest inna niż Brzydula

  ..."Majka jest inna niż Brzydula. To miejsce na antenie nie stanowi kontynuacji tamtej historii. Majka jest inna. O wiele bardziej czupurna" - tak o bohaterce nowego serialu TVN "Majka" mówi producentka Krystyna Lasoń...

 • Trudne rozstanie z "BrzydUlą"

  ...dużym ekranie w filmach "Mniejsze zło" i "Zero". W tym pierwszym aktorka zagrała jeszcze w czasie castingów do "BrzydUli", w drugim jej rola jest niewielka - sprzedaje ciastka. "BrzydUla" wywróciła jej życie do góry nogami, co zaowocowało m.in. opuszczeniem rodzinnego Gdańska i przeprowadzką do Warszawy. Po zakończeniu zdjęć do serialu Julia wróciła na studia - na germanistykę. Twierdzi, że nie...

 • BrzydUla zostanie dyrektorem!

  ...zdjęcie ukochanej rodziny w pełnym składzie. Nowe odcinki serialu będziemy mogli oglądać od września. Zobaczymy w nich odmieniony wizerunek Uli, nad którym już pracuje cały sztab stylistów - do tego pod...

 • Nie żyje twórca amerykańskiej wersji "Brzyduli". Popełnił samobójstwo

  We wtorek, 7 stycznia, w jednym z moteli w Miami znaleziono ciało Silvio Horty. 45-letni twórca serialu "Brzydula Betty", popełnił samobójstwo. Według informacji, do jakich dotarł portal "Variety", scenarzysta i producent odebrał sobie życie strzałem w głowę.

 • Nowe role Filipa Bobka

  Filip Bobek to od niedawna jeden z najbardziej znanych polskich aktorów młodego pokolenia. Artysta po skończeniu serialu "Brzydula" , w którym grał jedną z głównych ról, ma coraz więcej nowych propozycji.

 • Filip Bobek: Po przejściach

  Rolą Marka Dobrzańskiego w serialu "BrzydUla" podbił serca milionów telewidzów. Teraz spróbuje zerwać z dotychczasowym wizerunkiem w nowej produkcji stacji TVN - "Prosto w serce" . - Doskonale wiem, co mnie czeka - zastrzega Filip Bobek.

Dyskusje na temat: zdjęcia z serialu brzydula