• Informacje na temat:

  zdjęcia zac

Artykuły na temat: zdjęcia zac
 • Zac Efron w obsadzie "Słonecznego patrolu"

  Zac Efron dołączył do obsady kinowej wersji "Słonecznego patrolu". Spekulacje dotyczące angażu młodego aktora rozwiał na Twitterze niezawodny Dwayne Johnson.

 • Hanson: Lider został ojcem po raz szósty. Pokazał zdjęcie na Instagramie

  ...tatą szóstki" - napisał lider rodzinnej grupy Hanson . Licznym potomstwem mogą pochwalić się pozostali członkowie Hanson. Najstarszy z nich Isaac ma trójkę dzieci, a Zac czwórkę. Rodzinne trio...

 • "Szczęściarz": Najlepszy romans roku?

  ..."Szczęściarz" - adaptacja powieści Nicholasa Sparksa, jednego z najpoczytniejszych i najchętniej ekranizowanych współczesnych pisarzy amerykańskich - debiutuje w Polsce bezpośrednio na Blu-ray i DVD! W głównej roli - idol nastolatków Zac Efron.

 • Pierwsza główna rola Emily Ratajkowski

  Gwiazda teledysku do piosenki "Blurred Lines" Robina Thicke'a - modelka Emily Ratajkowski - otrzymała propozycję głównej roli w obrazie "We Are Your Friends". 23-latce partnerować będzie na ekranie Zac Efron.

 • Perkusista Hanson pochwalił się synkiem

  Znany z grupy Hanson perkusista Zac Hanson został ojcem.

 • Efron zagra Luke'a Skywalkera?

  Gwiazda "High School Musical" - Zac Efron - marzy o roli Luke'a Skywalkera w przygotowywanym przez George'a Lucasa serial u telewizyjnym.

 • "Tajemnica Westerplatte" : O polskich Termopilach!

  W roku 2008 rozpoczęły się zdjęcia do filmu debiutanta, Pawła Chochlewa pod tytułem "Tajemnica Westerplatte". Od tego czasu "obraz nie skończony" zyskał status dzieła przeklętego. W końcu wchodzi na ekrany polskich kin.

 • Nastoletni porywacz

  Ralph Fiennes ( "Czerwony smok" , "Pająk" ), Rita Wilson ("Uciekająca panna młoda", "Tylko miłość" ) i Carrie-Ann Moss ( "Matrix Rewolucje" , "Memento" ) będą gwiazdami niezatytułowanego jeszcze filmu, ktory powstaje dla wytwórni El Camino Pictures. Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się na początku kwietnia.

 • "Słoneczny patrol": Oto następczyni Pameli Anderson!

  W obrazie, do którego zdjęcia rozpoczną się na początku 2016 roku, partnerować będą jej Dwayne Johnson i Zac Efron. Główną żeńską rolę zagra 29-letnia Amerykanka Alexandra Daddario, którą mogliśmy dotychczas oglądać w obrazach "Percy Jackson: Morze potworów", "San Andreas", a także w pamiętnym epizodzie w serialu "Detektyw". O tym, że powstanie kinowa wersja "Słonecznego patrolu...

 • McConaughey zagra Kennedy'ego

  ..., a zakończył w 1986 roku za kadencji Ronalda Regana. Kamerdyner pracował w sumie dla ośmiu prezydentów. Główną rolę zagra w obrazie Forest Whitaker. David Oyelowo wcieli się w jego syna. Zdjęcia do produkcji mają ruszyć 16 lipca. Lee Daniels zaprezentował w czwartek, 24 maja, na festiwalu w Cannes swój najnowszy film zatytułowany "The Paperboy" . W głównych rolach występują w nim: Zac Efron, Nicole...

Zdjęcia na temat: zdjęcia zac