• Informacje na temat:

  zdjęcia ze ślubu

Artykuły na temat: zdjęcia ze ślubu
 • Piotr Rubik i Agata Rubik świętują 12. rocznicę ślubu. Pokazali archiwalne zdjęcia

  ..."12 lat temu zostałam żonką. I bardzo to lubię" - napisała na Instagramie Agata Rubik. O rocznicy ślubu pamiętał również jej mąż, popularny kompozytor Piotr Rubik. Z tej okazji para przypomniała archiwalne zdjęcia.

 • Fish pokazał zdjęcia ze ślubu

  ...i zapamiętamy go do końca życia" - napisał Fish na Facebooku publikując trzy zdjęcia z uroczystości.

 • Robert Gawliński pokazał zdjęcie ze ślubu

  W niedzielę (24 września) minęło 30 lat od ślubu Roberta i Moniki Gawlińskich. Para może się pochwalić jednym z najdłuższych staży w rodzimym show-biznesie.

 • Kate Bosworth pokazała zdjęcia ze ślubu

  W najnowszym numerze magazynu "Martha Stewart Weddings" Kate Bosworth podzieliła się z całym światem zdjęciami ze swojego ślubu.

 • Ślubu nie będzie

  Krystian to dzielnie zniósł (śmiech). Zresztą terapia była wieczorem, a zdjęcia następnego dnia. To lepsze, niżbym go miała zarazić! Zyskała pani pseudonim "Lemur", z uwagi na duże, niebieskie oczy...

 • Czadoman pokazał zdjęcie ze swojego ślubu sprzed 10 lat

  Wokalista disco polo o pseudonimie Czadoman opublikował na facebookowym profilu zdjęcie ze swojego ślubu. W ten sposób postanowił uczcić 10. rocznicę tej uroczystości.

 • Adele udzieliła ślubu i pokazała zdjęcie

  ...w manifestacji razem z m.in. Cameron Diaz i Jennifer Lawrence. Teraz do mediów trafiła informacja o tym, że w styczniu wokalistka udzieliła ślubu brytyjskiemu komikowi Alanowi Carrowi i jego partnerowi(...) sama gwiazda, która przyznała, że została wyświęcona. Na Instagramie właśnie pokazała swoje zdjęcie w stroju, w którym udzieliła ślubu swoim przyjaciołom. Fotografia zebrała ponad 2,4 mln polubień...

 • Katherine Heigl nago w wannie na 10. rocznicę ślubu

  Aktorka Katherine Heigl uczciła 10. rocznicę ślubu rekreacją zdjęcia, które wspólnie z ukochanym Joshem Kelleyem wykonała w początkach znajomości pary.

 • Sławomir i Kajra świętują ósmą rocznicę ślubu. Pokazali zdjęcie z ceremonii

  ...3 sierpnia Kajra i Sławomir świętowali swoją ósmą rocznicę ślubu. Z tej okazji Kajra wrzuciła zdjęcie z ceremonii ślubnej.

 • "Rolnik szuka żony": Adrian na romantycznym zdjęciu z Iloną. Będzie ślub?

  ...kadry. Ostatnie zdjęcie opatrzone zostało takimi słowami Adriana: "Czy tu jest potrzebny jakiś opis?". Internauci są pod wrażeniem najnowszego zdjęcia Adriana i Ilony. Już po pierwszym spojrzeniu na fotografię widać, że miłość kwitnie. Nie dziwi więc spora liczba komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem. Najwięcej jest komplementów, jednak nie brak również... nawiązania do ślubu! "Nie, nie...

Zdjęcia na temat: zdjęcia ze ślubu
Wideo na temat: zdjęcia ze ślubu
 • "Drogi wolności": "Ślubu nie będzie", odcinek 11.

  Listopad 1925 rok. Alina martwi się, że zaszła w ciążę z Katznerem. Nie ma dość odwagi, by mu o swoich obawach powiedzieć. Planuje nowy numer tygodnika poświęcony małżeństwu, licząc na to, że między nią i Rudolfem wreszcie dojdzie do szczerej rozmowy o ich wspólnej przyszłości. Michał jest zazdrosny o Esterę - w ręce wpada mu zdjęcie ukochanej zrobione z potencjalnym kandydatem na męża. Karolina staje się przypadkowym świadkiem kłótni między nimi na schodach redakcji. Dla sekretarki „Iskry”...

 • Alexi Lubomirski - oficjalny fotograf książęcego ślubu. Jak współpracowało mu się z księciem Harrym i Meghan Markle?

  Alexi Lubomirski to jeden z bardziej cenionych fotografów. Ma polskie korzenie i książęcy tytuł. To właśnie on został poproszony przez księcia Harry'ego i księżną Meghan o wykonanie ich zdjęć zaręczynowych oraz został ich oficjalnym fotografem ślubnym. Jak to się stało? Jak współpracowało mu się z książęcą parą? O tym Alexi opowiedział Kindze Rusin z "Dzień Dobry TVN". (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Radek Majdan o nowym programie

  Małgorzata Rozenek i Radek Majdan poprowadzą wspólnie nowy program na antenie stacji TVN. Zdjęcia kręcone będą latem w kilku krajach europejskich. We wrześniu natomiast para zamierza hucznie uczcić pierwszą rocznicę ślubu.

Dyskusje na temat: zdjęcia ze ślubu