• Informacje na temat:

  zdjęcia znanej

Artykuły na temat: zdjęcia znanej
 • Lara Gessler pozuje z ogromnym brzuchem. Zdjęcia nie kłamią!

  Informacja o związku Lary Gessler i prawnika Piotra wywołała medialną burzę.  Ona wciąż była w związku małżeńskim z Pawłem Ruczem, a on był mężem gwiazdy znanej z serialu "Na Wspólnej". Sytuacji nie ułatwiał fakt, że przystojny prawnik i aktorka mają dziecko.  Pomimo przeciwności para nie rozstawała się na krok i chwilę później zamieszkała razem.  Mama restauratorki nie ukrywała, że jest...

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • Kuba Wojewódzki pokazał tajemniczą kobietę ze zdjęć! Jest znanym sportowcem!

  Kuba Wojewódzki (56 l.) od kilku tygodni publikuje zdjęcia z tajemniczą kobietą. Przejażdżki luksusowymi samochodami, zdjęcia z apartamentu, wspólne chwile na plaży. Wielu uważało, że to Anna Mucha (40 l.), a para po latach wróciła do siebie. Okazuje się jednak, że tajemnicza piękność to Angelika Wątor. Co o niej wiemy?

 • Znamy operatora "Bonda 24"! Początek zdjęć w grudniu

  Holenderski operator Hoyte van Hoytema ("Pozwól mi wejść", "Szpieg") będzie odpowiedzialny za zdjęcia do kolejnego filmu o przygodach agenta 007. Prace na planie "Bonda 24" rozpocząć mają się już w grudniu 2014.

 • "Ranczo" powraca! Znamy nowy tytuł i datę rozpoczęcia zdjęć!

  ...ogromny sentyment. I zawsze będę mieć - dodała w jednym z wywiadów. Wcześniej Romanowska zapowiadała, że nie wystąpi w nowej części "Rancza", gdyż... nie została zaproszona na zdjęcia: "Uwielbiałam...

 • Sequel "50 twarzy Greya": Pierwsze zdjęcie!

  Wytwórnia Universal zaprezentowała premierowe zdjęcie promujące sequel "Pięćdziesięciu twarzy Greya", na którym widzimy odtwórcę tytułowej roli - Jamiego Dornana.

 • Maja Sablewska pokazała romantyczne zdjęcia z Wojciechem Mazolewskim!

  ...niepotwierdzone do dziś plotki, jakoby Mazolewski ( sprawdź! ) zostawił Maję dla znanej aktorki. Na początku tego roku Maja Sablewska dała do zrozumienia, że odbudowali swoją relację. Teraz potwierdziła to, publikując ich wspólne romantyczne zdjęcia. Okazją do zamieszczenia fotek były urodziny Wojciecha Mazolewskiego. "Wszystkiego co dobre i prawdziwe kochanie" - napisała. Myślicie, że tym razem...

 • "Suicide Squad": Jest pierwsze grupowe zdjęcie

  Reżyser "Suicide Squad", David Ayer, zamieścił na Twitterze premierowe zdjęcie, na którym możemy zapoznać się z oddziałem Task Force X.

 • "Chyłka-Rewizja": Ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu!

  Zdjęcia do trzeciego sezonu produkcji Player Original rozpoczęły się w połowie lutego w Warszawie. Do obsady znanej z "Zaginięcia" oraz "Kasacji" dołączyli między innymi Wojciech Zieliński(...) Wawrzecki oraz Justyna Stefaniak. Zdjęciami zajął się Mateusz Wichłacz. "Chyłkę-Rewizję" będzie można obejrzeć jeszcze w tym roku w serwisie Player, gdzie dostępny jest już pierwszy i drugi sezon...

 • Agnieszka Szulim: Kuba Wojewódzki widział moje nagie zdjęcia

  W ostatnim odcinku programu "Kuba Wojewódzki" Agnieszka Szulim powiedziała, że znany showman widział kiedyś jej nagie zdjęcia. Nie wyjaśniła jednak okoliczności tego zdarzenia. Teraz przyznaje, że były one zupełnie niewinne.

Zdjęcia na temat: zdjęcia znanej
Wideo na temat: zdjęcia znanej
 • Marcin Tyszka o znanej gwieździe: Robiłem jej zdjęcia w pieluchach!

  Marcin Tyszka twierdzi, że zna modelkę Anję Rubik od dziecka. "Ja robiłem jej zdjęcia w pieluchach" - zdradził w "Dzień Dobry TVN" Tyszka. Dlaczego fotograf lubi robić na złość Anji? "Bo wtedy to jest zupełnie inna Anja!" - wyjaśnił Marcin i zdradził przy okazji, że w programie był jednak ktoś, komu udało się wkurzyć Rubik jeszcze bardziej! Raczej nie była to Joanna Krupa! (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.

 • Joanna Krupa zrobi sesje ciążową. Znamy szczegóły!

  Joanna Krupa marzy o sesji ciążowej. Podczas rozmowy z naszym reporterem zdradziła, jaki rodzaj zdjęć najbardziej się jej podoba.

 • Jack, jakiego nie znacie

  Nazwany przez media "Doktorem Śmierć" amerykański lekarz Jack Kervorkian przez większą część swojego życia walczył o prawo do godnej śmierci dla swoich pacjentów, za co w 1999 roku został skazany na karę długoletniego więzienia. Uhonorowany Złotym Globem i nagrodą Emmy film "Jack jakiego nie znacie" jest biografią kontrowersyjnego doktora. Wyprodukowany przez telewizję HBO obraz debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 października. Urodzony w 1928 roku amerykański lekarz patolog...

Dyskusje na temat: zdjęcia znanej
 • Re: ​Utalentowane córki gwiazd

  Ale gdzie one ten talent zaprezentowały. Żadnej nie kojarzę jako znanej aktorki, piosenkarki. A zdjęcia na instagramie talentu nie uzasadniają