• Informacje na temat:

  zdjęcie ciuszków

Artykuły na temat: zdjęcie ciuszków
 • Michael Jackson i damskie ciuszki

  Michael Jackson został sfotografowany podczas pobytu we francuskim kurorcie St. Tropez. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że amerykański gwiazdor ubrany był w damski strój.

 • Bracia Wayans w sukienkach!

  Para komików - Shawn i Keenan Wayansowie - zagrają policjantów, którzy przebierają się dla dobra śledztwa w kobiecie ciuszki. Zwariowaną opowieść pod tytułem "White Chicks", nakręci ich starszy brat Keenen Ivory Wayans. Cała trójka współpracowała wcześniej na planie "Strasznego filmu" i "Strasznego filmu 2" .

 • Elżbieta Romanowska zagra pielęgniarkę

  ...: "Słuchaj, mamy trochę ciuszków, trochę kiecek i część z nich jest dla Ewy, a trochę zostaje w mojej torbie" - dodaje Elżbieta Romanowska.

 • Magdalena Zawadzka: Z Baśką przez życie

  ..., że jestem ostatnia, która się do tej roli nadaje. Ale miał żonę, która miała inną wizję. Pani Walentyna wzięła sprawę w swoje ręce. Poprosiła Magdalenę Zawadzką o zdjęcie stojące w jej domu nad kominkiem. Autorką fotografii była sama Zofia Nasierowska. A później, jak wspomina aktorka, reżyser widział to zdjęcie wiele razy, bo żona co chwilę wracała do tematu. Wszystko skończyło się zaproszeniem...

 • Partytura komedii romantycznej

  Twórca "Prowokatora", Krzysztof Lang, tym razem zrealizował film o świecie mody. "To bardzo egzotyczny dla mnie temat, ale skoro mi go zaproponowano, podjąłem wyzwanie" - przyznał podczas premiery obrazu w warszawskich Złotych Tarasach.

 • Uwielbia plotki

  Prywatnie Olga Borys jest optymistką, której uśmiech nie schodzi z twarzy. Na innych ludzi patrzy z życzliwością. I te właśnie cechy przekazała Beacie, którą gra w serialu "Galeria".

 • Wszystkiego najlepszego, Marilyn!

  Marilyn Monroe, a właściwie Norma Jeane Mortenson urodziła się 1 czerwca 1926 roku w Los Angeles. Większość dzieciństwa oraz młodzieńczych lat spędziła w sierocińcu lub u rodzin zastępczych. W 1942 roku poślubiła swojego sąsiada Jamesa Dougherty'ego. Wkrótce jej zdjęcie wykorzystano jako ilustrację w magazynie Yank, a Marilyn porzuciła spokojne życie i rozpoczęła karierę modelki. W 1946 roku, po...

 • Ryan Gosling wypowiada wojnę mafii

  ...historię. - Wyszukałem gdzieś zdjęcie policjanta, na którym scenarzyści wzorowali moją postać. Spotkałem się też z jego bliskimi. Od jego syna usłyszałem kilka naprawdę świetnych historii. Ten facet przez...

 • Fajnie jest być Tomem Hanksem

  W Beverly Hills jest ciepły, jesienny poranek. Toma Hanksa aż rozpiera energia. 56-letni aktor nie tyle wchodzi do hotelowego apartamentu, w którym umówiliśmy się na wywiad, co wbiega do niego w podskokach, emanując chłopięcym entuzjazmem - jak ćwierć wieku temu, kiedy grał w "Dużym".

 • "Jestem w każdej z tych postaci"

  Pedro Almodóvar uznawany jest za najważniejszego współczesnego hiszpańskiego reżysera. Zaczynał od amatorskich filmów pornograficznych. Potem stał się...