• Informacje na temat:

  zdjęcie kobiet

Artykuły na temat: zdjęcie kobiet
 • Weronika Marczuk pokazała urocze zdjęcie z okazji Dnia Kobiet!

  Weronika Marczuk (48 l.) w styczniu 2020 roku została mamą i doskonale odnalazła się w tej roli, o której tak marzyła. Teraz przy okazji Dnia Kobiet pochwaliła się uroczym zdjęciem...

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Tomasz Kammel pokazał bardzo intymne zdjęcie

  ...z Katarzyną Niezgodą (51), prawniczką i ekonomistką. Poznali się w 2004 roku, na konferencji dotyczącej roli kobiet w biznesie. Znajomość szybko przerodziła się w uczucie, a Katarzyna dla ukochanego się rozwiodła. Niestety, rozstali się w 2015 roku. Od tego czasu Kammela nie łączono z żadnymi kobietami. Prezenter prosto z telewizji albo różnych plenerowych wydarzeń, które prowadził, wracał samotnie do...

 • Koniec zdjęć do debiutu zwycięzcy Sundance

  Grzegorz Zariczny, twórca nagrodzonego na festiwalu w Sundance dokumentu "Gwizdek", zakończył zdjęcia do pełnometrażowego debiutu fabularnego "Fale". Ostatni klaps padł 19 listopada w Krakowie. Zdjęcia realizowano głównie w Nowej Hucie. Producentem filmu jest Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Joanna Koroniewska zaszalała u fryzjera! Pokazała zdjęcie!

  Joanna Koroniewska (41 l.) podobnie jak wiele kobiet w kraju, dosłownie pobiegła, gdy otworzono ponownie salony fryzjerskie. Z tej okazji nawet zrobiła sobie zdjęcie na fotelu fryzjerskim, ale nie do końca spodobało się ono internautom.

 • Koniec zdjęć do "Rancza"

  Kluczowymi dla serialu scenami w biurze senatora Kozioła zakończyły się zdjęcia do dziewiątej serii "Rancza". Ksiądz obejmie stanowisko biskupa pomocniczego, a Lucy zakończy urzędowanie - czy oboje zostaną w Wilkowyjach? Jak sukces wyborczy Polskiej Partii Uczciwości wpłynie na układ Kozioł - Czerepach? Kto zastąpi Lucy na stanowisku wójta? W serialu pojawią się nowe postaci, zagrane m.in. przez Wiesława Komasę, Lidię Sadową, Mikołaja Krawczyka. Kolejną serię reżyseruje Wojciech Adamczyk,...

 • Anna Lewandowska chwali się półnagim mężem! Co za zdjęcie!

  Anna Lewandowska (31 l.) i Robert Lewandowski (31 l.) uchodzą za parę niemalże idealną. Nic dziwnego, że Ania postanowiła pochwalić się niecodziennym zdjęciem męża, które rozgrzało połowę internetu!

 • Arthur Reinhart o zdjęciach do "Idy"

  To bardzo odważny film. Prostota, z jaką został opowiedziany, robi wrażenie; operatorzy zeszli z głównej drogi na boczną, nieuczęszczaną przez Hollywood, efektem jest arcydzieło - mówi o nominowanych do Oscara zdjęciach do "Idy" zwycięzca Camerimage Arthur Reinhart.

 • Rafał Maserak pokazał pierwsze zdjęcie z synkiem! Fani wzruszeni!

  Rafał Maserak (36 l.) został pierwszy raz ojcem. Tancerz zdecydował się opublikować pierwsze zdjęcie ze swoim synkiem, a fotografia rozczuliła internautów.

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

Zdjęcia na temat: zdjęcie kobiet
Wideo na temat: zdjęcie kobiet
 • Katarzyna Warnke o zdjęciu, które wywołało lawinę komentarzy. „Może było zbyt swobodne, ale nie pornograficzne”

  Katarzyna Warnke (40 l.) odniosła się do gorącej dyskusji, która wywiązała się po tym, jak na Instagramie umieściła swoje zdjęcie, na którym pozowała nago na tle morza. Była to dla niej trudna decyzja, ponieważ zdawała sobie sprawę, że fotografia może wzbudzić kontrowersje. Podkreśla jednak, że wiele kobiet odniosło się pozytywnie do tego, co zrobiła. Stwierdziła, że zdjęcie być może było zbyt

 • Kobieta w Berlinie

  Polsko-niemiecka produkcja ze wspaniałą muzyką Zbigniewa Preisnera. Poruszający film, o którym trudno zapomnieć. Koniec II-giej Wojny Światowej, kwiecień 1945 roku. Armia Czerwona wkracza do upadającego Berlina. To początek historii kobiet, które, zdane na łaskę radzieckich żołnierzy, musiały wybierać między przeżyciem a szacunkiem do samych siebie. Nie mając szans na obronę, próbowały znaleźć protektora, któremu mogłyby zaufać. Poruszający temat, o którym zarówno w kontekście II Wojny...

 • Tamara Arciuch o retuszach: Na siłę chcą mnie poprawiać!

  Tamara Arciuch mówi wprost: nie mam kompleksów, podobam się sobie i nie zamierzam robić operacji plastycznej. Mniej zachwyceni aktorką są redaktorzy naczelni kolorowych czasopism dla kobiet(...), jakie to piękne zdjęcie. Często nie mamy na to wpływu!" - tłumaczy Arciuch. Myślicie, że za karę nie wyląduje już na żadnej okładce? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Siła kobiet

  Autorem tego niesłychanie plastycznego filmu jest artysta ukrywający się pod inicjałami Jr. – fotograf i jeden z najsłynniejszych obecnie twórców street-artu.

Dyskusje na temat: zdjęcie kobiet