• Informacje na temat:

  zdjęcie okładkowe

Artykuły na temat: zdjęcie okładkowe
 • Fan skrytykował zdjęcie Halsey na okładce "Playboya". Jak zareagowała?

  Amerykańska wokalistka Halsey opublikowała na Instagramie zdjęcie okładek - "Playboya" i "Flaunt" - na których widnieją jej zdjęcia. Jeden z użytkowników skrytykował za to gwiazdę, sugerując, że feministka, za którą się uważa, nie powinna pozować nago. Co na to Halsey?

 • Slash w Atlas Arenie w Łodzi. Relacja i zdjęcia z koncertu

  ...mieście, ale również z wysypu ludzi z koszulkami zarówno z motywu okładkowego z albumu "Living the Dream" - który to Slash z Mylesem Kennedym i The Conspirators - aktualnie promują. Co ciekawe...

 • Dolly Parton: Sesja w "Playboyu" na 75. urodziny?

  ..., że mogłabym go włożyć. Cycki mam takie same". To kolejny raz, kiedy w ostatnich tygodniach jest głośno o Dolly Parton. Niedawno wokalistka opublikowała na Instagramie zdjęcie złożone z czterech...

 • Emma Watson: Feminizm nie jest kijem służącym do bicia innych kobiet

  Emmie Watson zarzucono hipokryzję i pogwałcenie feministycznych ideałów po tym, jak aktorka częściowo odsłoniła piersi na jednym ze zdjęć w okładkowej sesji dla "Vanity Fair".

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w listopadzie 2019

  Maja Ostaszewska prowadzi walkę z przemysłem futrzarskim przed budynkiem Sejmu, Tomasz Kot wyrusza na podbój Hollywood, Julia Wieniawa pozuje ze swoją mamą do okładkowej sesji na Sycylii, a w Łodzi trwa spór o wizytę Romana Polańskiego. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z listopada w mediach społecznościowych.

 • Miley Cyrus dla "Vanity Fair" o małżeństwie, orientacji seksualnej, Trumpie i nowej płycie

  "Jeśli myślisz, że jestem buntownikiem bez powodu, to nie byłeś pilnym obserwatorem" - takimi słowami Miley Cyrus promowany jest jej nowy okładkowy wywiad z magazynem "Vanity Fair". Wokalistka zabiera głos w sprawie swojej orientacji seksualnej, małżeństwa z Liamem Hemsworthem, pożaru jej domu w Malibu, Donalda Trumpa oraz nowej muzyki.

 • Była modelka "Playboya" rozbiera się w polskim filmie

  Pamiętacie Izę Salę, która zasłynęła z okładkowego zdjęcia 3D w "Playboyu" oraz rozebraniem się w programie Kuby Wojewódzkiego? O modelce przypomnieli sobie twórcy polskiego filmu "Dżej Dżej" obsadzając ją w epizodycznej roli... "blondynki na jachcie".

 • The Dumplings: Trzeba ryzykować, próbować, rzucać się na głębszą wodę

  ..."Chodziło też o to, żeby ta płyta była w całości nasza, od A do Z" - tak o swojej nowej, drugiej płycie mówili nam Justyna Święs i Jakub Karaś z duetu The Dumplings. Muzycy zdradzili też, jak powstawał ich album, dlaczego podczas sesji okładkowej polała się krew i którą część swojej pracy lubią najbardziej.

 • Nicki Minaj w seksownej sesji zdjęciowej dla magazynu "Paper". Internauci podzieleni

  ..., zostawiając pod opublikowanym zdjęciem Minaj trzy emotikony ognia. Zdjęcie okładkowe wywołało mnóstwo komentarzy. Internauci podzielili się na dwie grupy. Jedni zachwycali się urodą Minaj i całą sesją(...)Na profilu magazynu "Paper" na Instagramie pojawiło się zdjęcie z okładki zimowego wydania magazynu. Widnieje na nim amerykańska raperka Nicki Minaj przedstawiona w trzech stylizacjach...

 • Zoe Kravitz nago na okładce "Rolling Stone". Hołd dla mamy

  Zoe Kravitz pojawiła się na okładce magazynu "Rolling Stone: Hot Issue". Jej nagie zdjęcie odwzorowuje fotografię jej matki sprzed 30 lat.