• Informacje na temat:

  zdobyć popularność

Artykuły na temat: zdobyć popularność
 • Jak zdobyć sławę i pieniądze?

  Dziś wystarczy zasiąść w takiej komisji, żeby zdobyć sławę, rozgłos i pieniądze. Można oceniać i krytykować do woli. Na dodatek promuje się twarz, czyli siebie samego... Gdyby nie popularność programów rozrywkowych w polskich stacjach, nie byłoby w mediach Iwony Pavlović, Piotra Galińskiego, Michała Piróga, Igora Kryszyłowicza i wielu innych. Polska usłyszała o nich dzięki komisjom, w których...

 • JoJo rozebrała się na scenie. Nagranie ponownie zdobywa popularność

  Filmik, ma którym JoJo rozbiera się na scenie w trakcie utworu "Leave", ponownie zdobywa popularność.

 • Gwiazda skarży się na popularność

  Jennifer Lawrence, laureatka Oscara za rolę w "Poradniku pozytywnego myślenia", boi się, że "nigdy nie odnajdzie spokoju" w swoim "nowym" życiu. Od kiedy aktorka odebrała nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej, nie może opędzić się od paparazzi.

 • Natalia Nykiel: Czuję się, jak przed zdobyciem popularności

  Nagła popularność nie zmieniła radykalnie codziennego życia Natalii Nykiel. Gwiazda nadal mieszka z koleżanką i prowadzi dawny styl życia. Nie ukrywa, że jej status materialny uległ poprawie, zaznacza jednak, że jest to normalne zjawisko u każdej robiącej karierę zawodową osoby. Najważniejsza jest dla niej możliwość zajmowania się muzyką.

 • Kuzynka Beyonce robi furorę w sieci

  Czasem wystarczy pokazać się przy Beyonce, aby zdobyć sporą popularność. Przekonała się o tym jej kuzynka, Kristin Douglas, na której punkcie oszaleli internauci.

 • Kelly Fraser nie żyje. Wokalistka miała 26 lat

  ...26-letnia wokalistka Kelly Fraser, która zdobyła ogromną popularność dzięki coverowi utworu Rihanny "Diamonds" w 2013 roku, zmarła 25 grudnia w wieku 26 lat.

 • Kelly Fraser nie żyje. Podano przyczynę śmierci 26-letniej wokalistki

  Rodzina Kelly Fraser podała przyczynę nagłego zgonu 26-letniej wokalistki. Kanadyjka, która zdobyła ogromną popularność dzięki coverowi utworu Rihanny "Diamonds" w języku eskimoskim, popełniła samobójstwo.

 • Ewa Florczak: Niczego nie żałuję

  Jako sierżant Olszańska w serialu "07 zgłoś się" zdobyła popularność, ale nie pomogło jej to w dalszej karierze. Co stało się z Ewą Florczak?

 • Szczere wyznanie Anne-Marie. "Bałam się, że umrę"

  Anne-Marie to objawienie brytyjskiej sceny muzycznej. Karierę zaczęła kilka lat temu i bardzo szybko zdobyła popularność. W ostatnim wywiadzie przyznała, z czym zmagała się przez ostatnie lata.

 • "Milionerzy": Pytanie o bębny i zaskakująca rozmowa z przyjacielem

  Damian Szot z Krakowa, mimo że nie wygrał wielkich pieniędzy w "Milionerach", ma szansę zdobyć chwilową popularność w sieci. Wszystko za sprawą jego rozmowy z przyjacielem w trakcie programu.

Zdjęcia na temat: zdobyć popularność
Wideo na temat: zdobyć popularność
 • Maria Pakulnis: Dziś każdy może być aktorem

  Zawód aktora jest dziś na wyciągnięcie ręki - uważa Maria Pakulnis. Jej zdaniem każdy, nawet osoba niemająca wykształcenia w tym kierunku, może zagrać w serialu i zdobyć popularność.

 • Maria Pakulnis: Zawód aktora ma dziś dziwną rolę. Każdy pierwszy z ulicy może zagrać w serialu

  Zawód aktora jest dziś na wyciągnięcie ręki – uważa Maria Pakulnis. Jej zdaniem każdy, nawet osoba niemająca wykształcenia aktorskiego, może zagrać w serialu i zdobyć popularność. Aktorka podkreśla, że w czasach, gdy ona zaczynała karierę zawodową, było to znacznie trudniejsze. – Zawód aktora ma dosyć dziwną rolę obecnie, dlatego że każdy pierwszy z ulicy może zagrać w serialu, bo jest

 • Stefano Terrazzino: Polacy mają różne stereotypy i szufladkują innych!

  Tancerz podkreśla, że dobrze czuje się w Polsce i jako obcokrajowca nie spotkały go tu żadne nieprzyjemności. Szybko się zaaklimatyzował, znalazł swoją przestrzeń artystyczną i zdobył popularność. Tancerz wie jednak, że nie wszyscy imigranci są w tak dobrej sytuacji. Jego znajomi bowiem nie raz stawali się obiektem ataków na tle rasowym.

Dyskusje na temat: zdobyć popularność