• Informacje na temat:

  zdobyć szczyt

Artykuły na temat: zdobyć szczyt
 • książę Harry zdobył się na sensacyjne wyznanie! Przerwał milczenie!

  ...psychicznym.   Meghan również zabrała głos podczas szczytu. W krótkim wystąpieniu, zaskoczyła wszystkich. Wystarczyło kilka minut, aby publicznie wyznać mężowi miłość. To krótkie przemówienie już...

 • "Birdman": Powrót na szczyt

  "Birdman" to czarna komedia o aktorze znanym z roli superbohatera (Michael Keaton), który stawia czoło wyzwaniu, jakim jest wystawienie sztuki na Broadwayu. Podczas przygotowań do premiery toczy walkę ze swoim ego i robi, co w jego mocy, by uratować karierę, rodzinę i siebie. Produkcja Alejandro Gonzáleza Inárritu ma 9 oscarowych szans.

 • Sharon Stone: Trudna droga na szczyt!

  Sharon Stone w marcu skończyła 60 lat. Jak zapewnia, nigdy wcześniej nie czuła się tak szczęśliwa. Los rzeczywiście jej nie oszczędzał...

 • Zbliża się trzeci sezon "House of Cards"

  Kevin Spacey ma powody do zadowolenia. W poniedziałek, 12 stycznia, aktor odebrał Złoty Glob za rolę w serialu "House of Cards". Firma Netflix, która serię wyprodukowała, uczciła zdobycie tej nagrody i zaprezentowała pierwszy, oficjalny zwiastun nadchodzącego, trzeciego sezonu uznanego politycznego dramatu.

 • "Barwy szczęścia": Zdobędzie Mount Everest?

  Jankowski). - Chcesz mi zrobić na złość? - zapyta go Marta, gdy poinformuje ją, że na początku września wylatuje do Nepalu, by wspiąć się na najwyższy szczyt świata.

 • Zapierający dech w piersiach "Everest - poza krańcem świata"

  "Everest - poza krańcem świata" to niepowtarzalny dokument o pierwszym w historii wejściu na Mount Everest, łączący archiwalne materiały z legendarnej wyprawy, jej fabularyzowaną rekonstrukcję oraz rewelacyjne ujęcia samego szczytu w technologii 3D. To opowieść o jednej z najbardziej heroicznych wypraw w dziejach i historycznym zwycięstwie Sir Edmunda Hillary'ego i szerpy Tenzinga Norgaya nad

 • Danuta Kowalska nie chciała pracować za marne grosze... Rzuciła aktorstwo u szczytu sławy!

  Danuta Kowalska, czyli Eliza z "Barw szczęścia", była w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Dlaczego nie wykorzystała swojej szansy?

 • Wyprawa na Mount Everest w 3D

  29 maja 1953 roku miało miejsce pierwsze wejście na Mount Everest. Dziś, dzięki produkcji w technologii 3D "Everest - poza krańcem świata", mamy okazję przenieść się w czasie i choć przez chwilę poczuć się członkami ekspedycji. Obraz w kinach od 21 listopada.

 • Wanda Rutkiewicz: Jej śmierć pozostaje tajemnicą. Co stało się podczas wyprawy na szczyt?

  ...wchodzenia na kolejne szczyty. Do gór miała stosunek czysto sportowy i kompletnie pozbawiony romantyzmu - szczyt należało po prostu pokonać, jak na zawodach. - Wanda była twardym wspinaczem. Miękki(...) rozwodu skupia się wyłącznie na pasji. I tak 16 października 1978 r. o godz. 13.45 jako pierwsza wśród Polaków i trzecia kobieta na świecie zdobywa najwyższy szczyt świata - Mount Everest. Tego samego...

 • Anna Dec najlepszą pogodynką na świecie!

  Anna Dec wygrała prestiżowy międzynarodowy konkurs prezenterów pogody. Polska pogodynka, którą możemy oglądać na antenie TVN24 oraz TVN Meteo, została uznana za najlepszą prezenterkę pogody na świecie.

Wideo na temat: zdobyć szczyt
 • "Demakijaż": Ewa Wachowicz

  Urodziła się w Gorlicach, stolicy Beskidu Niskiego, i od dziecka wiedziała, że żeby zdobyć szczyt, trzeba ciężkiej pracy i strategicznego myślenia. Wychowała się na wsi i jest dumna, że umie(...) jest ikoną szlachetnej, słowiańskiej urody. Ma duszę wojownika i charakter artystki, a siłą wykazuje się nie tylko w życiu ale też zdobywając górskie szczyty, m.in. z korony wulkanów ziemi.

 • Get on Up

  Droga na szczyt Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.

 • Martyna Wojciechowska o komentarzach w mediach na temat akcji ratunkowej na Nanga Parbat

  Martyna Wojciechowska razem z milionami Polaków śledziła akcję ratunkową na Nanga Parbat. Dziennikarka sama uprawia wspinaczkę i ma na koncie m.in. zdobycie szczytu Mount Everest. Jak ocenia pracę mediów, które relacjonowały wszystko minuta po minucie oraz komentarze, które pojawiały się w internecie? - Nikt, kto nie wspinał się w Himalajach zimą nie wie, jak ostateczna to jest sytuacja

 • Klub dla wybrańców

  Pochodzący z zamożnych rodzin Miles i Alistair rozpoczynają naukę na Oksfordzie. Wstępują również do klubu, którego członkowie uważają, że wszystko można zdobyć za pieniądze.

Dyskusje na temat: zdobyć szczyt