• Informacje na temat:

  zdolna projektantka

Artykuły na temat: zdolna projektantka
 • Młodzi i zdolni w świecie mody

  Dwóch młodych, zdolnych i żądnych sukcesu nowojorczyków chce robić karierę w świecie mody. Oto bohaterowie nowego serialu "Jak to się robi w Ameryce", którzy pragną, by spełnił się ich "amerykański sen.

 • Natalia Klimas: Poznać Sarah Jessikę Parker

  Młoda i zdolna polska aktorka, córka znanej projektantki Joanny Klimas, opowiedziała o kulisach pracy w Hollywood. W programie "Studio Weekend" pochwaliła się znajomością z gwiazdą serialu "Seks w wielkim mieście" - samą Sarah Jessica Parker.

 • Minnie Driver: Dziewczyna z kwadratową szczęką

  Popularna aktorka, zdolna wokalistka, kochająca mama. Muzyka i aktorstwo to jej dwie wielkie pasje, jednak jej największą miłością jest synek Henry. Dziś Minnie Driver kończy 45 lat.

 • Katarzyna Zielińska: Lubię pokazy mody

  Katarzyna Zielińska ceni polskich projektantów. Do jej ulubionych kreatorów należą Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak z marki Bizuu, duet Paprocki & Brzozowski, Natalia Jaroszewska, Łukasz Jemioł i Gosia Baczyńska. Zdaniem Katarzyny Zielińskiej są to nie tylko zdolni projektanci, lecz także sympatyczni, ciekawi ludzie. Aktorka twierdzi też, że lubi pokazy mody i chętnie się na nich pojawia, nie tylko zawodowo.

 • "Iniemamocni 2" : Niezniszczalna rodzinka

  ...powracają także ukochani bohaterowie drugiego planu, jak dubbingowany przez Piotra Gąsowskiego Mrożon oraz projektantka Edna, obdarzona głębokim głosem Kory. Show kradnie jednak młodsza część drużyny...

 • Wyczulony na fałsz

  Kojarzony jest z postaciami szlachetnych przystojniaków. Bohater, którego gra w serialu "Pierwsza miłość", ma jednak charakter daleki od ideału. - Jest skupiony wyłącznie na sobie i bardzo lubi błyszczeć - mówi o nim Tomasz Ciachorowski.

 • Juliette Lewis: Królowa lat 90.

  W latach 90. świętowała sukces za sukcesem, ale później postawiła na muzykę i jej aktorska kariera mocno przystopowała. Nie zmienia to faktu, że Juliette Lewis wywalczyła sobie zasłużone miejsce w historii kina za sprawą ról w takich filmach, jak "Co gryzie Gilberta Grape'a?" czy "Urodzeni mordercy".

 • Weekend w kinie: Najmocniejsi

  Siedem filmów wchodzi na ekrany polskich kin w piątek, 13 lipca. Najgłośniejsze z premier to z całą pewnością: katastroficzny film akcji "Drapacz chmur" z Dwaynem Johnsonem w roli głównej i sequel animacji "Iniemamocni", zrealizowany po czternastu latach od debiutu "jedynki".

 • Nie żałuję powrotu do Polski

  - Po powrocie do Polski nikt nie czekał na mnie z masą propozycji, w których mogłabym przebierać - przyznaje Natalia Klimas. Od 3 marca aktorkę będzie można zobaczyć w nowym serialu TVN "Sama słodycz".

 • Piotr Woźniak-Starak: Bardzo ambitny producent

  Nie ma co ukrywać. W filmowym świecie to precedens! Piotr Woźniak-Starak postanowił oddać Polskiemu Instytutowi Sztuk Filmowych dotację, którą dostał na nakręcenie filmu "Bogowie".

Zdjęcia na temat: zdolna projektantka