• Informacje na temat:

  zdrady w klanie

Artykuły na temat: zdrady w klanie
 • Zdrada małżeńska w "Klanie"?

  ..."Tak to w życiu bywa, że jak jedna kobieta opuszcza mężczyznę, to zaraz na jej miejsce pojawia się druga" - powiedział niedawno Piotr Cyrwus, tłumacząc zachowanie serial owego Rysia. To jednak nie koniec małżeńskich zdrad w "Klanie"...

 • "Klan": Podwójna zdrada u Lubiczów?

  Bogna (Justyna Sieńczyłło) wpadnie w oko Grzechowi (Dariusz Siastacz), profesorowi uczelni artystycznej, a Leszek (Artur Dziurman) straci głowę dla jego młodej studentki (Agnieszka Kawiorska). Oto, co wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu "Klan".

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • Miłosne perypetie w "Klanie"

  Małżeństwo Beaty (Dorota Naruszewicz) i Jacka (Tomasz Bednarek) w serial u "Klan" pełne było wzlotów i upadków. Po namiętnym romansie Beaty z Piotrem Rafalskim (Jacek Borkowski) i zdrad Jacka, z których najpoważniejsza była ostatnia z Donatą (Joanna Kupińska), Beata stwierdziła, że lepiej być samą niż z człowiekiem, którego się nie kocha.

 • Wielki powrót w "Klanie"

  Dorośli bohaterowie "Klanu" kłócą się, zdradzają i rozstają. Szukają swojego szczęścia, zapominając, że ich dzieci cierpią.

 • "Klan": Sekrety z przeszłości

  Sporo dzieje się w serialu "Klan". Tuż przed Świętem Zmarłych Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się z Wigą (Dorota Kamińska) nad morze. Córki doktora Lubicza nie będą tym zachwycone. Co kryje się za tym wyjazdem?

 • Ich drugi ślub w "Klanie"

  Kiedyś byli idealną parą. Potem nastąpił burzliwy okres, który zakończył się rozwodem. Teraz ponownie staną na ślubnym kobiercu. "Mój bohater doszedł w końcu do wniosku, że nie ma wspanialszej kobiety, niż jego była żona" - mówi Andrzej Grabarczyk, odtwórca Jerzego w "Klanie".

 • Miłość czy zauroczenie?

  Namiętne romanse, zdrady, burzliwe rozwody, przeprosiny i ponowne rozstania. Te wszystkie sercowe zawiłości przeżywają nasi serialowi ulubieńcy. Jednym współczujemy, innych krytykujemy. Tak, jak w życiu.

 • Ma dryg do dzieci!

  ..."Kurier TV": Co słychać u Zyty, którą gra pani w "Klanie"? Podobno urodziła? Magdalena Stam : - Owszem, moja bohaterka zadebiutowała w roli mamy. Miałam już nawet zdjęcia z moim synkiem. Widzowie poznają ślicznego Stefanka w pierwszym powakacyjnym odcinku 'Klanu'. Jak się pracuje z takim maleństwem? - To było stresujące przeżycie. Dziecko miało dopiero dwa miesiące, a nakręcenie sceny z nim...

 • Serialowa zbrodnia i kara

  Tomasz Stockinger, znany jako dr Lubicz z "Klanu", tym razem dopuści się ciężkiej zbrodni w finałowym odcinku "Hotelu 52".

Zdjęcia na temat: zdrady w klanie
Dyskusje na temat: zdrady w klanie
 • Re: Aktorzy, którzy zaangażowali się politycznie

  Pamiętaj, że "Pan Redaktor" wychowany na Klanie, M jak miłość, Dlaczego ja, Szkoła, Zdrady, itp. nie ogarnia tematu

 • Re: “Klan": Monika zdradzi Feliksa z artystą bez rąk!

  no i cóż... kolejna zdrada... już kiedyś wyliczałem ile zdrad było w Klanie. Nie chcę mi się tego ponownie robić, bo to dłuuga lista jest. Telewizja "z misją" pokazuje ciągle te zdrady i potem taki jeden z drugim czy z drugą się "zainspirują" i rozwalą swoje związki, wmawiając sobie że "w Klanie tak było i jakoś się ułożyło". Czyżby pokazywanie życia szczęśliwych związków było nudne?

 • Re: "Klan": Maciek będzie chciał odzyskać Martynkę!

  Taka miłość to tylko w filmie. W rzeczywistości, gdy dziewczyna zostawia chłopaka dla innego, to już do niego nie wraca. Oczywiście w "Klanie" zawsze wszystko kończy się happy endem. Były śluby, rozwody, zdrady, wyleczone śmiertelne choroby i defloracje. I wszystko kończy się szczęśliwie

 • Re: Seksoholik w "Klanie"!

  JA JESTEM EROTOMANKĄ,PO TERAPII 6TYGODNIOWEJ, MIMO ZE JUZ ZYJĘ W CELIBACIE 8 MIESIECY I ZMIENIŁAM SWOJE ZACHOWANIE I POSTĘPOWANIE... TO MĄŻ MI ZDRADY NIE WYBACZYŁ... WIEC I ONA MU NIE WYBACZY

 • Re: “Klan": Tylko u nas! Gorący seks u Lubiczów!

  nie zgodzę się, nie każdy każdego zdradza a w Klanie było już co następuje (i co pamiętam): Jerzy zdradzał Elę Ela prawie że zdradziła Jerzego Paweł zdradził Krystynę Jacek zdradził Beatę Darek zdradził Cześkę Miłosz zdradził Bożenkę Bolek zdradził Heniutkę Agnieszka chyba też na koncie ma jakieś zdrady Kamila zdradziła swojego chłpaka (nie pamiętam imienia) Rafalski zdradził Barbarę. Kto

 • Re: Skok w bok u Lubiczów!

  A kto w Klanie nie skacze w bok? W ilu małżeństwach nie doszło do fizycznej zdrady? Chyba w dwóch - Grażyny i Ryśka oraz Pawła i Krystyny.

 • Re: Michał i Zyta z „Klanu”: Najpierw małżon...

  Ja bardzo przepraszam, ale jaki obraz rodziny pokazuje się choćby w takim Klanie? Choćby na przykładzie Michała, Jacka czy Agnieszki. Oprócz jeszcze tych starszych małżeństw, które się w miarę trzymają, ci młodzi szlajają się jak chcą. Wiecznie rozwody, zdrady, dzieci na boku. Co to za przykład? Ja wiem, że inna tematyka w takich serialach byłaby za nudna. No ale krytykuje się arabów, że mają po

 • Re: Skok w bok u Lubiczów!

  A kto w Klanie nie skacze w bok? W ilu małżeństwach nie doszło do fizycznej zdrady? Chyba w dwóch - Grażyny i Ryśka oraz Pawła i Krystyny. no i jeszcze Maćka i Martyny :)

 • Re: Skok w bok u Lubiczów!

  A kto w Klanie nie skacze w bok? W ilu małżeństwach nie doszło do fizycznej zdrady? Chyba w dwóch - Grażyny i Ryśka oraz Pawła i Krystyny. no i jeszcze Maćka i Martyny :)

 • Re: Śmierć Ryśka nie pójdzie na marne

  Misje to miała PLEBANIA!!!!!!!!!!!! w klanie nieślubne dzieci ,zdrady życie na kocią łapę, Aga zmienia facetów jak rękawiczki.......i to ma być misja.NIECH wróci Plebania a klan znika.Ta nowaGaleria to bzdety jakich pełno, pusty ,głupi film.