• Informacje na temat:

  zdrowy wygląd

Artykuły na temat: zdrowy wygląd
 • Dominika Gwit: Wygląd nie jest najważniejszy

  ...według pani ważniejsze, akceptacja samego siebie czy walka z otyłością? - Jasne, że akceptacja. Wygląd nie jest najważniejszy. Otyłość jest chorobą i trzeba umieć z nią żyć. Często ludzie proszą mnie...

 • Weroniki Rosati sposoby na perfekcyjny wygląd

  Mała czarna, czerwone paznokcie, mocno podkreślone oczy i rozpuszczone, pofalowane włosy - taką Weronikę Rosati kojarzymy z czerwonych dywanów. O swoich sposobach na perfekcyjny wygląd aktorka opowiada w jednym z wywiadów.

 • Katarzyna Zielińska: Dbanie o siebie poprawia nastrój

  Katarzyna Zielińska uważa, że każda kobieta, także młoda mama, jest w stanie znaleźć czas na codzienną pielęgnację. Jej zdaniem dbanie o siebie poprawia nastrój, warto więc wygospodarować na ten cel choć kilka minut dziennie. Dla niej podstawą pielęgnacji jest zdrowy styl odżywiania oraz staranny demakijaż.

 • Kate Winslet: Starzejąc się z wdziękiem

  Na ekranach kin zachwyca aktorskim kunsztem, na czerwonych dywanach zaś olśniewa dopracowanymi stylizacjami i młodym wyglądem. Kate Winslet przyznaje tymczasem, że stara się patrzeć w lustro coraz mniej, a obsesyjne dbanie o urodę nie należy już do jej priorytetów.

 • Anna Matysiak: Tatuaże i mocny makijaż

  Tatuaże i wyrazisty makijaż to znaki rozpoznawcze aktorki Anny Matysiak. Te atrybuty przydały się jej podczas pracy przy surrealistycznym serialu "Lifting" - o kobietach, które mają obsesję na punkcie swojego wyglądu, i które wyróżnia bardzo odważny wizerunek.

 • Lizzo o swoim ciele: Nie jestem trendem. Jestem ponad to

  Lizzo to muzyczne objawienie zeszłego roku. Wokalistka, która zebrała aż osiem nominacji do tegorocznych nagród Grammy, w rozmowie z "Rolling Stone" opowiedziała o akceptacji swojego ciała i krytykach jej wyglądu.

 • "Miss Americana": Taylor Swift wyznała, że miała anoreksję

  ...23 stycznia na Festiwalu Filmowym w Sundance miał premierę dokument "Taylor Swift: Miss Americana". Jednym z wątków poruszonych w produkcji są zmagania amerykańskiej gwiazdy z zaburzeniami odżywiania i jej niegdysiejszą obsesją na punkcie wyglądu.

 • Diane Kruger o sekretach swojej urody

  Diane Kruger przez lata kariery w show-biznesie opanowała do perfekcji, jak podkreślać kobiece atuty i dbać o swój wygląd. Oto niektóre z sekretów tej ikony stylu.

 • Atrakcyjna i zawsze uśmiechnięta

  Zachwyca zgrabną figurą i promiennym uśmiechem. Aż trudno uwierzyć, że w czerwcu Anna Popek kończy 45 lat. Jej receptą na świetny wygląd jest zdrowa dieta, długi sen oraz spotkania z przyjaciółmi.

 • Colin Farrell szkieletorem

  W czasie zdjęć do swojego nowego filmu Colin Farrell żył tylko na kawie, dietetycznej coli i dwóch puszkach tuńczyka. Dzięki temu miał sobie zagwarantować wygląd szkieletora.

Zdjęcia na temat: zdrowy wygląd
Wideo na temat: zdrowy wygląd
 • Tak zmieniła się Perfekcyjna Pani Domu

  Małgorzata Rozenek zawsze prezentuje się nienagannie. O swój wygląd dba poddając się zabiegom upiększającym oraz zdrowo się odżywiając. Media obiegła także plotka, że celebrytka powiększyła sobie biust. Czy na wizerunek gwiazdy wpływa popularność, czy może związek z Radosławem Majdanem? Jedno jest pewne - Pani Perfekcyjna wygląda olśniewająco.

 • Cerekwicka: Powierzyłam swoje ciało medycynie stylu życia!

  oczywiście nie dotyczyła muzyki, a plotek i wyglądu. Ten w przypadku Cerekwickiej uległ niedawno sporym zmianom. Okazuje się, że Cerekwicka ma problemy z astmą i musiała zmienić styl życia, stąd te zmiany

Dyskusje na temat: zdrowy wygląd
 • Re: Lara Flynn Boyle: Wygląd zaprzepaścił jej karierę

  to nie wina chirurga tylko tego że ona jest TĘPA I NIEDOROZWINIĘTA - nikt zdrowy na umysle nigdy do chirurg plastycznego nie pójdzie chyba że po wypadku

 • Re: Dominika Gwit znowu schudła?

  Każdy wygląda jak chce i to jest ok. Jeśli ona akceptuje swój wygląd to spoko. Ale to nie oznacza, że wszyscy muszą akceptować. Taki wygląd nie jest ani zdrowy ani estetyczny. I nie chodzi mi, że powinna być szczupła jak modelka, bo kobieta delikatnie zaokrąglona jest sexy. Ale to jest po prostu zdrowotna patologia.

 • Re: Kobiety wyciągnęły ich z nałogu

  Tak ale za młodu. Ja też mam dzieci , wnuki , miałem żonę i te wszystkie uczucia . Jak człowiek jest młody , zdrowy , ma dużo sił inaczej widzi świat. Tera po prostu nie chce być jak ci staruszkowie(...) zdawkowe zdania , w zasadzie nic nie znaczące. Patrzę rozmówcy badawczo choć spokojnie prosto w oczy i badam jego wygląd . Zwracam uwagę na szczegóły ale nic już nie czuje , niczego nie komentuje , nigdy

 • Re: "Na dobre i na złe": Ryzykowna przyjaźń

  Bez urazy ale czy w Polsce co drugi aktor musi być łysawy? Dlaczego w Amerykańskich filmach promuje się zdrowy wygląd a u was chory. W przeciwieństwie do kobiet wypadacie tak blado, że żal włączać TV. Co się z wami stało? Macie chorobę popromienną czy wszyscy chorujecie na raka. Poważnie pytam.