• Informacje na temat:

  żebrowski na premierze

Artykuły na temat: żebrowski na premierze
 • Aleksandra i Michał Żebrowscy: Mają powody do zmartwień

  Zmęczony i zaniedbany nie przypomina siebie. Jak donosi "Dobry Tydzień", Michał Żebrowski (48 l.) żyje pod dużą presją, co niepokoi jego oczekującą dziecka żonę...

 • Michał Żebrowski "pozamykany na tysiąc kluczy"

  "Widać było, że ten człowiek jest pozamykany na tysiąc kluczy" - charakteryzuje Michała Żebrowskiego znana dziennikarka Krystyna Pytlakowska, specjalizująca się w wywiadach z gwiazdami. O swoich rozmówcach opowiada w nowej książce "Więcej grzechów nie pamiętam".

 • "Wiedźmin": Michał Żebrowski będzie dubbingował Geralta!

  Na to czekali polscy fani: Michał Żebrowski ponownie w roli Geralta w "Wiedźminie"! Tym razem jako jego głos w polskiej wersji dubbingu.

 • Michał Żebrowski: Zemdlałem na planie

  Jak co roku Michał Żebrowski święta spędzi w górach z rodziną, bo tylko tam może naprawdę odpocząć. A przyszły rok będzie pracowity. Może zacznie się od... odebrania statuetki Telekamery?

 • "The Witcher": Żebrowski w trailerze serialu Netflixa!

  ...​Netflix udostępnił trailer serialu "Wiedźmin" z polskim lektorem. Geralt z Rivii mówi w nim głosem... Michała Żebrowskiego!

 • Michał Żebrowski: Jestem góralem z Warszawy

  Święta to dla Michała Żebrowskiego czas refleksji. Patrzy, jak rosną dzieci i robi wszystko, by wierzyły w Mikołaja. Czekają go zdjęcia do słowackiego filmu, trzy premiery w Teatrze 6.piętro, rozstrzygnięcie Telekamer oraz kolejne spotkania z doktorem Falkowiczem w serialu "Na dobre i na złe".

 • "Na dobre i na złe": Michał Żebrowski od dziecka marzył, żeby być aktorem

  Utalentowany i pracowity, romantyczny i szlachetny – tak o Michale Żebrowskim, czyli profesorze Andrzeju Falkowiczu z „Na dobre i na złe”, mówią ludzie, którzy mieli okazję go poznać i z nim pracować. Piekielnie przystojny i seksowny – dorzucają fanki aktora, który od 20 lat uważany jest za jedną z największych osobowości polskiego teatru i filmu.

 • Michał Żebrowski o Teatrze 6. piętro

  Teatr 6. piętro świętuje piąte urodziny. Z tej okazji przygotowywane są trzy premiery - będzie propozycja dla tych, którzy lubią satyrę polityczno-obyczajową, i dla miłośników literatury rosyjskiej. Z kolei tekst do specjalnego muzycznego przedstawienia napisał Wojciech Młynarski.

 • Michał i Aleksandra Żebrowscy świętują! Wspaniałe wieści!

  Choć jest bardzo zapracowany, nie wyobrażał sobie, by nie uczcić okrągłej rocznicy ślubu. Wiedząc, że w jego Teatrze 6. piętro trwają przygotowania do premiery nowej sztuki, nie mógł sobie pozwolić na dłuższy i egzotyczny wyjazd. Dlatego Michał Żebrowski zaprosił żonę Aleksandrę na romantyczny wypad do stolicy Francji.  Paryż to miasto zakochanych, w którym oboje doskonale się czują. Spacerowali...

 • Leśna Góra świętuje 15. urodziny!

  "Na dobre i na złe" obchodzi jubileusz! 15 lat temu, 7 listopada 1999 r., TVP2 wyemitowała pierwszy odcinek serialu, który pokochały miliony widzów. Z tej okazji Dwójka zaplanowała specjalne, urodzinowe atrakcje dla miłośników tej wyjątkowej produkcji.

Zdjęcia na temat: żebrowski na premierze
Wideo na temat: żebrowski na premierze
 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...

 • Tajemnica Westerplatte

  Tajemnica Westerplatte - to film patriotyczny! To polska megaprodukcja, która przedstawi pierwszą bitwę drugiej wojny światowej - bohaterską walkę polskich żołnierzy broniących Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte przed hitlerowskim najeźdźcą.

 • Sęp

  Wyobraź sobie, że masz moc decydowania o ludzkim życiu. Kogo byś potępił, a kogo ocalił? W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) - policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) - kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o...

Dyskusje na temat: żebrowski na premierze
 • Re: "Na dobre i na złe": Piekielna środa

  Falkowicz nigdzie nie odchodzi. Żebrowski przygotowuje premierę nowej sztuki, to potrzebuje trochę wolnego. Po premierze wraca do serialu.

 • ​Tłum gwiazd na premierze "Sępa"

  Ludzie, zlitujcie się! Jak to - Daniel Olbrychski - czyli....., Michał Żebrowski - czyli ...... Anna Przybylska - czyli.... To "czyli" jest niezrozumiałe, a Oni - to znakomici aktorzy! Nie podawajcie nam takiej papki!!!

 • Re: Michał Żebrowski z żoną

  tez byłem na premierze i widzialem. zadziwiająco dobre kino!!!!!! A myslałem że będzie kicha. Nie, naprawdę wstydu nie ma, warto iśc do kina.