• Informacje na temat:

    żebrowski wiedźmin

Artykuły na temat: żebrowski wiedźmin
  • Wiedźmin Żebrowski

    ...21 lipca zabrzmiał pierwszy klaps na planie "Wiedźmina", będącego ekranizacją opowiadań Andrzeja Sapkowskiego o przygodach wiedźmina Geralta: "Miecz przeznaczenia" i "Ostatnie życzenie". Choć realizacja filmu okryta jest tajemnicą, pojawiły się zdjęcia tytułowego bohatera, którego kreuje Michał Żebrowski.

  • "Wiedźmin" od 20 grudnia w Netflixie. Jest zwiastun

    Serial "Wiedźmin" zadebiutuje w Netflixie 20 grudnia. Platforma zaprezentowała pierwszy zwiastun produkcji opartej na powieściowym cyklu Andrzeja Sapkowskiego.

  • "Wiedźmin": Netflix zaprezentował obsadę serialu

    Netflix zaprezentował obsadę serialu "Wiedźmin". Do Henry'ego Cavilla, który wcieli się w postać Geralta, dołączyły mało znane aktorki: Freya Allan (serial "Into the Badlands: Kraina Bezprawia") oraz Anya Chalotra ("Wanderlust").

  • Żebrowski w reżyserii Seweryna

    W najbliższą sobotę, 16 października, na scenie warszawskiego Teatru Narodowego odbędzie się premiera "Ryszarda II" w reżyserii Andrzeja Seweryna ( "Zemsta" , "Ziemia obiecana" ). W postać tytułowego bohatera wcielił się Michał Żebrowski ( "Pręgi" , "Wiedźmin" ).

  • Żebrowski: Smak sukcesu

    Po sukcesie filmu "Pręgi" , jego bohater Michał Żebrowski ( "Ogniem i mieczem" , "Wiedźmin" ), reżyserka Magdalena Piekorz i autor scenariusza Wojciech Kuczok, postanowili nadal ze sobą współpracować. "Mamy po około trzydzieści lat, a poza tym wspólnie poczuliśmy smak artystycznego sukcesu i jesteśmy zgrani" - wyjaśnia Michał Żebrowski.

  • Żebrowski: Co dziwi Chińczyków

    ..."Kochankowie roku tygrysa" Jacka Bromskiego, kolejny konkursowy film festiwalu w Gdyni, jest pierwszą w historii polsko-chińską produkcją. Michał Żebrowski ( "Pręgi" , "Ogniem i mieczem" , "Wiedźmin" ), który zagrał w tym obrazie główną rolę, opowiedział w rozmowie z INTERIA.PL o swej fascynacji Chinami i zdradził o czym myśli mężczyzna, patrząc w oczy pięknej kobiety.

  • Żebrowski u boku Cichopek

    Nowa twarz wśród uczestników jesiennego show "Fort Boyard". U boku Nataszy Urbańskiej, Kasi Cichopek i Justyny Steczkowskiej pojawi się Michał Żebrowski.

  • "Wiedźmin": serial lepszy

    Kiedy w 1986 roku Andrzej Sapkowski wysyłał na konkurs "Fantastyki" opowiadanie pt. Wiedźmin, nie przypuszczał, że stworzona przez niego postać stanie się najsłynniejszym i najbardziej oryginalnym(...) u "Wiedźmin".

  • "Wiedźmin" już w kinach!

    ..."Wiedźmin" , długo oczekiwany film Marka Brodzkiego, od piątku 9 listopada, będzie obecny na ekranach kin w całej Polsce. Wokół produkcji było głośno już podczas realizacji. Czy wizja reżysera spodoba się publiczności, a w szczególności fanom Sapkowskiego, pokaże pierwszy weekend wyświetlania filmu.

  • Wiedźmin Sapkowskiego w kinie

    Trwają przygotowania do sfilmowania kultowej, 5-tomowej powieści fantasy Andrzeja Sapkowskiego o przygodach wiedźmina Geralta z Rivii. Film zapowiada się na superprodukcję z widowiskowymi efektami specjalnymi. Tytułowego wojownika, pogromcę potworów, zagra Michał Żebrowski.

Dyskusje na temat: żebrowski wiedźmin