• Informacje na temat:

  żebrowski z dzieckiem

Artykuły na temat: żebrowski z dzieckiem
 • Żebrowski: Dom, drzewo, dziecko

  Michał Żebrowski spełnia swoje marzenia. Zbudował dom, zasadził drzewo, powołał do życia własny teatr, a na dodatek w przyszłym roku zostanie tatą!

 • Michał Żebrowski jak Ernest Hemingway?

  Czasem wystarczy nieco zmienić swój wygląd, by nagle zacząć przypominać kogoś innego. Przekonał się o tym Michał Żebrowski, który w ostatnim czasie mocno posiwiał. On sam twierdzi, że upodabnia się do św. Mikołaja, ale część jego fanów ma na ten temat inne zdanie. Niektórzy widzą w nim kopię znanego pisarza.

 • Żebrowski jako "Doktor Haust"

  Po sukcesie filmu "Pręgi" dramaturg i scenarzysta Wojciech Kuczok, reżyser Magdalena Piekorz i aktor Michał Żebrowski po raz pierwszy współpracują ze sobą w teatrze. W sobotę, 8 stycznia, w warszawskim Teatrze Studio odbędzie się premiera monodramu Kuczoka "Doktor Haust" - w reżyserii Piekorz , z Żebrowskim w roli tytułowej.

 • Aleksandra Żebrowska w bieliźnie. Zdjęcie ciężarnej żony wykonał aktor

  Michał Żebrowski wkrótce po raz trzeci zostanie ojcem. Jego żona Aleksandra jest już w zaawansowanej ciąży, a kadrami "z brzuszkiem" od czasu do czasu dzieli się w sieci. Ostatnią fotografię wykonał sam aktor.

 • Michał Żebrowski: Po męsku dać sobie radę

  Rodzicielstwo pomogło mu stać się lepszym aktorem. Michał Żebrowski zdradza, co ze swojego prywatnego życia dał Falkowiczowi z "Na dobre i na złe". Aktor opowiada również o kompleksach z czasów dzieciństwa, treningach bokserskich i odpowiedzialności za własny teatr.

 • Żebrowski i Bołądź: Trudny związek

  Film "Nad życie" opowiada prawdziwą historię. Historię bez happy endu. Agata Mróz, utalentowana siatkarka chora na białaczkę decyduje się odłożyć przeszczep, żeby urodzić dziecko. Dwa tygodnie po przeszczepie umiera na sepsę. Zostawia nowo narodzoną córkę i męża. W filmie role Agaty i jej męża Jacka zagrali Olga Bołądź i Michał Żebrowski.

 • Michał Żebrowski: Nieśmiałe szaleństwa

  Choć temu zaprzecza, Michał Żebrowski sprawia wrażenie człowieka nieśmiałego. Mimo to dyrektor Teatru 6.piętro opowiada o sylwestrowych nadziejach i obawach, a także swoich nietuzinkowych szaleństwach.

 • Michał Żebrowski: Fala hejtu

  Nie mam nic przeciwko państwowym instytucjom kultury - mówi Michał Żebrowski. Gwiazdor chciałby jedynie, aby także inne formy prowadzenia teatrów zostały docenione przez państwo. Obecnie jego Teatr 6. piętro utrzymuje się głównie z wpływów z biletów i dotacji sponsorów. Aktor odczuwa jednak satysfakcję, że po siedmiu latach teatr jest rentowny i doceniany przez publiczność, mimo niechęci krytyków...

 • Michał Żebrowski czyta dzieciom

  Michał Żebrowski pracuje nad cyklem płyt dla dzieci zawierającym klasyki literatury dziecięcej. Aktor wydał do tej pory dwie płyty. Pierwszy album - "Michał Żebrowski - jako zakochany Pan Tadeusz" to wybrane najpiękniejsze miłosne fragmenty polskiej epopei narodowej, drugi album - "Lubię, kiedy kobieta..." zawiera perły polskiej poezji miłosnej, które Michał Żebrowski wykonał w duecie...

 • "Biały Kieł": Michał Żebrowski wodzem Indian

  Głos Michała Żebrowskiego usłyszymy w polskiej wersji językowej animacji "Biały Kieł" (w kinach od 7 września). Żebrowski zdubbingował szlachetnego wodza Indian.

Zdjęcia na temat: żebrowski z dzieckiem
Dyskusje na temat: żebrowski z dzieckiem