• Informacje na temat:

  zęby chylińskiej

Artykuły na temat: zęby chylińskiej
 • Agnieszka Chylińska w staniku w #hot16challenge2

  ...przede wszystkim na komentowaniu pełnego biustu Chylińskiej. Ale biust! A rapowanie wyszło genialnie. Aga czad!", "#hot16challenge2 swoją droga, ale wygląd... Just wow!", "Kocham twój głos. Widok...

 • "Mam talent": Dlaczego Agnieszka Chylińska odrzuciła Ukeboya?

  Sporym zaskoczeniem dla widzów "Mam talent" była decyzja Agnieszki Chylińskiej, która do finału przepuściła 11-letnią akrobatkę Malwinę Kowalowicz, odrzucając jednocześnie tak mocno wychwalanego wcześniej wokalistę Dawida "Ukeboya" Jędrusika.

 • Agnieszka Chylińska: "Mam 37 lat i lubię ładnie wyglądać"

  Po latach buntowniczka Agnieszka Chylińska stała się elegantką. "Był czas, kiedy ważyłam ponad 70 kg, miałam krzywe zęby. Na dyskotekach w szkole podpierałam ściany. Brakowało mi potwierdzenia mojej(...) wyglądać" - stwierdza. Zobacz teledyski Agnieszki Chylińskiej na stronach INTERIA.PL!

 • "Mam talent": Kłótnia między Chylińską a Egurrolą. Znamy 40 półfinalistów

  W sobotnim (19 października) odcinku "Mam talent" poznaliśmy 40 półfinalistów, którzy pojawią się w etapach na żywo. Kto zachwycił jurorów?

 • Chylińska o poszukiwaniu kobiecości

  ..."Był czas, kiedy ważyłam ponad 70 kg, miałam krzywe zęby. Na dyskotekach w szkole podpierałam ściany. Brakowało mi potwierdzenia mojej kobiecości. Bo nawet jeśli jesteś gruba, ale twój chłopak mówi, że kocha 'swojego pączuszka', to wtedy siebie akceptujesz" - przyznała Chylińska w wywiadzie, jakiego udzieliła miesięcznikowi "Pani". "Chłopaki z zespołu przy wódce wznosili toasty: 'Zdrowie pięknych...

 • Lenda zawiedzie Chylińską?

  Paulina Lenda zapowiada w rozmowie z INTERIA.PL, że w finale programu "Mam talent" pokaże, na co ją stać. Mimo tego obawia się reakcji Agnieszki Chylińskiej.

 • Lenda zawiedzie Chylińską?

  Paulina Lenda zapowiada w rozmowie z INTERIA.PL, że w finale programu "Mam talent" pokaże, na co ją stać. Mimo tego obawia się reakcji Agnieszki Chylińskiej.

 • Agnieszka Chylińska o pokusach

  ...). Album był zwrotem w muzycznej karierze Chylińskiej, pokazując jej taneczne oblicze. Z tej płyty pochodzi przebój "Nie mogę cię zapomnieć". Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl! Czytaj także: Agnieszka Chylińska o Telekamerze Agnieszka Chylińska: "Modern Rocking" nie był popowy Zobacz teledyski Agnieszki Chylińskiej na stronach INTERIA.PL!

 • Chylińska: To nie jest ucieczka!

  Chylińskiej z duetem producenckim Plan B, za którym stoją Markek Piotrowski i Bartek Królik. Jak wspomina sama wokalistka, początki pracy nad nowy materiałem były wielką niewiadomą. - Każda ze stron(...) o godzinie 21.00. Słuchaj stacii RMF Pop & Colors w Mieście Muzyki Zobacz teledyski Agnieszki Chylińskiej na stronach INTERIA.PL. Czytaj także: Posłuchaj nowych piosenek Chylińskiej Daję fanom...

 • Agnieszka Chylińska: Menado story

  .... Na zawsze. Agnieszka Chylińska Zobacz teledyski Chylińskiej i grupy O.N.A. na stronach INTERIA.PL.

Wideo na temat: zęby chylińskiej
 • Chylińska wywołała tym ogromny skandal! "Nie wstydzę się tego"

  Agnieszka Chylińska powiedziała o swoich pamiętnych Fryderykach. W roku 1996 odbierała nagrodę za debiut roku. Jej "przemowa" wywołała ogólnonarodowy skandal. Aga wystosowała bowiem odezwę do znienawidzonych przez nią nauczycieli. "Nauczyciele f*ck off" - wypaliła. Dziś pewnie niewielu by to poruszyło, ale wtedy były to inne czasy i takie zachowanie w miejscu publicznych było piętnowane. Dziś Chylińska to zupełnie inna osoba. Z dawnej skandalistki niewiele zostało, ale wokalistka...