• Informacje na temat:

  zegarek marki

Artykuły na temat: zegarek marki
 • Zegarek Bonda sprzedany

  Luksusowy zegarek marki Rolex z gadżetami, noszony przez Rogera Moore'a - Jamesa Bonda w filmie "Żyj i pozwól umrzeć" - został sprzedany w poniedziałek za 150 tys. euro w domu Christie's w Genewie.

 • Paweł Domagała ma zawodowy plan B?

  Paweł Domagała ma pasję, która w czasie przymusowego pobytu w domu, pozwala mu spożytkować nadmiar wolnego czasu - majstruje przy starych zegarkach. Jest w trakcie zdobywania uprawnień do wykonywania zawodu zegarmistrza.

 • Eminem dostał "Rolexa"

  Eminem jest zazdrosny. Kiedy równie słynny co kontrowersyjny raper dowiedział się, że jego wielki rywal - Kid Rock - otrzymał w prezencie od wytwórni Interscope zegarek marki "Rolex", zażądał, aby bossowie firmy zakupili mu najdroższy z dostępnych na rynku ekskluzywnych chronometrów. Tymczasem raper dostąpił niedawno zaszczytu bycia porównanym do samego Króla Rocka, Elvisa Presley'a.

 • Reklama z Bogartem

  Humphrey Bogart ( "Casablanca" , "Sokół maltański" , "Skarb Sierra Madre" ) należy do największych legend światowego kina. Choć aktor nie żyje od prawie 50 lat, producenci jedne z marki zegarków postanowili wykorzystać jego twarz w reklamie swoich produktów.

 • Dziewczyna wygryzła Bonda

  ...została ambasadorką marki Omega. Szybko okazało się, że na jej ręku ekskluzywne zegarki leżą lepiej, aniżeli na nadgarstku Craiga, który nieco odbiega od stylowej elegancji wcześniejszych odtwórców roli...

 • "Focus" : Kurs na złodziejkę

  Ukraść portfel tak, żeby właściciel zorientował się dopiero po jakimś czasie. Pozbawić kogoś drogiego zegarka w mgnieniu oka. Sztuczki kieszonkowców to w filmie "Focus" domena prawdziwego mistrza tego fachu. Oprócz drobnych akcji król złodziejaszków uwielbia skomplikowane operacje, w których bierze udział kilkadziesiąt osób. Swoje ofiary "czyści" bez cienia wyrzutów sumienia. Zawsze tylko bogatych, bo w jego otoczeniu biedni po prostu nie istnieją.

 • Nowi prowadzący "Dzień Dobry TVN": Będziemy się wspierać

  ...także presję czasową. Damian z czasem nie miał większego problemu, powinien mieć na drugie imię "zegarek" - żartuje prezenterka. Michałowski od 10 lat współpracuje z Radiem Zet, gdzie prowadzi...

 • "Netfilm": Sylwetki twórców, recenzje, wydarzenia

  ...o zawrót głowy. Zegarek za milion złotych, perfumy na zamówienie i szaleństwo włoskich krawców! Znajdziemy również materiał o prawdziwej historii, która stała się podstawą serialu: Ted Kaczynski, czyli...

 • Śmierć rapera Papuga. Zapadły wyroki

  Kary od trzech lat i dziewięciu miesięcy więzienia do ośmiu lat pozbawienia wolności orzekł w poniedziałek (19 listopada) krakowski Sąd Okręgowy wobec czterech sprawców śmiertelnego pobicia rapera Tomasza J. "Papuga", który zginął w marcu 2013 r. w Nowej Hucie. Wyrok nie jest prawomocny.

 • Julianne Moore twarzą Bulgari

  Amerykańska gwiazda Julianne Moore została ogłoszona nową twarzą luksusowej marki Bulgari. Aktorka będzie prezentować kolekcję biżuterii włoskiego przedsiębiorstwa jubilerskiego zaprojektowaną na sezon wiosna-lato 2010.

Dyskusje na temat: zegarek marki