• Informacje na temat:

  zegarek michael

Artykuły na temat: zegarek michael
 • Gangsta Michael Jackson

  Page Six, wokalista ma nosić między innymi charakterystyczny dla lat 20. kapelusz, kamizelkę i zegarek na łańcuszku. "To jest styl który zainteresował Michaela Jacksona. Tak chce wyglądać, kiedy(...)Niejaki Andre Van Pier, który w latach 80. i 90. zeszłego stulecia odpowiedzialny był za image Michaela Jacksona twierdzi, że piosenkarz chce powrócić w wielkim stylu. Stylista został zatrudniony, by...

 • Michael Jackson, znany z niebywałej troski o własne zdrowie, ma nową obsesję. Tym razem jest nią strach o własny mózg, narażony na działanie szkodliwego promieniowania, emitowanego przed telefony komórkowe. Wokalista zaopatrzył się nawet w specjalny zegarek, mający chronić go przed tym zagrożeniem.

 • Michael Jackson nie miał umiaru?

  Michael Jackson lekką ręką potrafił wydawać miliony dolarów - dowiedzieliśmy się podczas procesu w sprawie śmierci Króla Popu.

 • Michael Jackson będzie musiał zacisnąć pasa. Jego doradcy finansowi proponują mu ograniczenie wydatków do miliona dolarów miesięcznie. Gwiazdor, który w ciągu całej kariery zarobił pół miliarda dolarów, ma około 200 milionów dolarów długu.

 • George Michael: Ujawniono przyczynę śmierci gwiazdora

  Badający okoliczności śmierci George'a Michaela ustalili, że legendarny wokalista zmarł z przyczyn naturalnych. Gwiazdor miał problemy z sercem i wątrobą.

 • Pogrzeb George'a Michaela. Ceremonia będzie prywatna?

  Po ujawnieniu przyczyn śmierci George'a Michaela, spekuluje się, że rodzina wokalisty pochowa go podczas prywatnej ceremonii.

 • Rodzina George'a Michaela wyczekuje pogrzebu gwiazdora

  Andrew Ridgeley w rozmowie z "Daily Mirror" przyznał, że on i rodzina George'a Michaela są "w stanie zawieszenia" po śmierci artysty. Bliscy nie mogą zorganizować pogrzebu muzyka, gdyż wciąż nie ujawniono wyników sekcji zwłok.

 • George Michael: Wyciekło nagranie z dyspozytorni pogotowia ratunkowego. Rodzina oburzona

  Do sieci wyciekło nagranie, na którym można usłyszeć rozmowę partnera George'a Michaela, Fadiego Fawaza, z dyżurnym pogotowia ratunkowego. Z materiału wynika, że Fawaz zadzwonił po karetkę dopiero po godzinie od znalezienia ciała gwiazdora.

 • Gadżety Jamesa Bonda w muzeum

  W środę, 15 października, w Muzeum Nauki w Londynie, otwarto wystawę "Bond, James Bond". Można na niej zobaczyć większość gadżetów, którymi w filmach posługiwał się słynny agent 007. Znalazł się tam m.in. złoty pistolet oraz Rolex, słynny zegarek Jamesa Bonda, który niedawno został uznany za najdoskonalszy gadżet filmowy w historii kina.

 • Nie dbają o pieniądze. Lista!

  Michael Jackson, Britney Spears czy Elton John - wszyscy oni potrafili nieźle zaszaleć z wydatkami. Zobacz, kto w muzycznym show-biznesie także nie liczy się z pieniędzmi!