• Informacje na temat:

  zegarki gwiazd

Artykuły na temat: zegarki gwiazd
 • "Wspaniałe stulecie": Afera z zegarkiem w ręku!

  Choć Nebahat Çehre zarzekała się, że kończy z aktorstwem, nie straciła wielbicieli. Jednym z nich jest sam emir Kuwejtu. Sprawił jej prezent, przez który gwiazda ma teraz kłopoty.

 • Gwiazdy w "Hell's Kitchen"

  Gwiazdy w kuchni oraz w restauracji, do tego wyjątkowe nagrody - a wszystko to z udziałem czternastu nowych uczestników pod wodzą mistrza polskiej gastronomii, Wojciecha Modesta Amaro! Trzecia edycja najlepszego kulinarnego show w Polsce będzie gwiazdorska pod każdym względem, a dziesięć pełnych emocji i zaskakujących zwrotów akcji odcinków już od 10 marca na antenie telewizji Polsat.

 • Magdalena Boczarska spotkała się z gwiazdą Hollywood!

  Aktorka jest jedną z tych gwiazd, które intensywnie prowadzą profil na Instagramie. To właśnie tam pokazuje swoją codzienność. Dzięki jednemu z ostatnich jej zdjęć dowiedzieliśmy się, że miała okazję porozmawiać z hollywoodzką gwiazdą! O kim mowa? Okazuje się, że Magda Boczarska pogawędziła sobie z Nicole Kidman! Panie spotkały się w Rosji na promocji zegarków jednej z marek. Aktorka nie...

 • Cierpienia Robina Williamsa

  Kilka miesięcy po śmierci Robina Williamsa mamy okazję przekonać się, jak trudne i niezwykle bolesne były jego ostatnie lata życia. Jak sugeruje brytyjski kanał Channel 5, który dotarł do nowych faktów na temat śmierci aktora, jego ostatnie dni to był jeden wielki ciąg cierpienia!

 • Lidia Wysocka była wielką gwiazdą, dziś spoczywa "pod kupą zgniłych liści"!

  ..."Gdy zdobywałam Wasze serca urodą, dowcipem, śpiewem, wtedy znały mnie miliony. Wiwatom nie było końca. Dziś nikt nie chce mnie znać. Pochowano mnie pod kupą zgniłych liści. Dobrzy ludzie, zlitujcie się nad moim przyklepanym łopatami grobem i spoczywającymi wraz ze mną bliskimi" – tak w imieniu przedwojennej gwiazdy, Lidii Wysockiej apelują do władz mieszkańcy Piaseczna zbulwersowani jej...

 • Anna Dymna pomaga Krzysztofowi Globiszowi

  W lipcu 2014 roku Krzysztof Globisz miał wylew i trafił do szpitala. Teraz aktor powoli wraca do zdrowia. Przed nim jednak długa rehabilitacja. W pomoc artyście zaangażowała się m.in. Anna Dymna.

 • ...20 kg w kilka tygodni? To nie jest żaden problem dla gwiazd. Zobaczcie, jak odchudzają się znane twarze...

 • Jay Z: Miliony dolarów z rapu i nie tylko

  W 2013 roku w podsumowaniu najlepiej zarabiających raperów Jay Z przegrał rywalizację z Seanem Combsem, znanym lepiej jako Diddy. Jednak Shawn Carter (który w pewnym momencie zażyczył sobie, aby usunąć myślnik z jego pseudonimu) raczej nie musi martwić się, że zabraknie mu kiedykolwiek pieniędzy.

 • Na Walentynki kupił jej zegarek za 50 tys.

  Igor Kryszyłowicz (35 l.), juror z programu "Gwiazdy Tańczą na lodzie" swojej narzeczonej na Walentynki kupił zegarek wysadzany brylancikami za 50 tys. złotych. Jego narzeczona nie pozostała mu dłużna i odpłaciła mu się również zegarkiem, jednak tańszym, za 25 tys. złotych.

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

Dyskusje na temat: zegarki gwiazd
 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Tusk OFE zajumał.Może słówko od ciebie.Vat podniósł. Ludziom nic nie dał tylko Nowak złote zegarki pokazywał. Tacy to z was obiektywni obserwatorzy.Hahaha.

 • Re: "Druga szansa": Bliżej gwiazd

  No ale co w tym złego, że kobieta lubi jak jej się pieści sarkofag miłości. Dobrze wygląda, z twarzy widać że w pupę lubi. Taka kobieta to skarb. Nie to co te lampuciary na ulicy, wielkie damy w ciuchach z lumpexu i perfumach Feedore. Złote zegarki z bazaru i jeszcze się taka nie umyje, albo majki splamione kakaowym dżemem.