• Informacje na temat:

  zelt z partnerką

Artykuły na temat: zelt z partnerką
 • Aktorzy wspominają nieudane wakacje

  Michał Milowicz, Rafał Cieszyński, Piotr Zelt i Rafał Maserak podkreślają, że każdemu zdarzają się nieprzyjemne sytuacje podczas zagranicznych wyjazdów, a ich perypetie są najlepszym dowodem na to, że nawet mimo precyzyjnej organizacji zawsze coś nieoczekiwanie może zirytować i sprawić nie lada kłopot.

 • Odpadli z "Tańca z gwiazdami"

  Piotr Zelt i Anna Głogowska odpadli z "Tańca z gwiazdami". W piątym odcinku show bezkonkurencyjna była Natasza Urbańska, jej wyższość musiała uznać nawet Anna Mucha.

 • Dereszowska gra z chłopakiem

  Aktorska para w komedii "Komisarz Blond i wszystko jasne" Pawła Czarzastego wciela się w szpiegowskie małżeństwo, które zamieszane jest w międzynarodową aferę. "Granie ze swoją partnerką ma swoje(...): Marian Dziędziel, Marek Włodarczyk, Piotr Zelt, Mirosław Zbrojewicz i Karolina Gorczyca.

Zdjęcia na temat: zelt z partnerką
Dyskusje na temat: zelt z partnerką
 • Re: "Dziewczyny ze Lwowa": Piotr Zelt szykuje się do ślubu

  W 2012r. rozwód, w listopadzie 2013r. byłby już ojcem następnego dziecka, gdyby się okazało, że to nie jego, z obecną partnerką są parą od 2013r. roku. To gdzie ten smutek i brak zaufania do kobiet. Według mnie bardzo szybko się pocieszał i znajdował nową partnerkę.

 • Re: Piotr Zelt: Zgody nie było?

  Niestety, okazało się, że biologicznym ojcem dziewczynki jest model Rafał Sieradzki. Media prześcigały się w doniesieniach o Piotrze Zelcie. Wedle ostatnich relacji aktor nawet... pogodził się z byłą partnerką. A jak jest naprawdę? - Nie mamy kontaktu. Życzę jednak Monice jak najlepiej - wyznał aktor w wywiadzie dla magazynu "Show". Piotr Zelt, mimo, że nie rozmawia ze swoją byłą partnerka, nie

 • Re: Piotr Zelt: Zgody nie było?

  facet zasłużył na takie potraktowanie- przez wiele miesięcy poniżał byłą żonę, lansując się z młodą partnerką i manifestując swoją nową "wielką miłość" :)