• Informacje na temat:

  zemsta maltazara

Artykuły na temat: zemsta maltazara
 • Mądre nauki Bessona

  ..."Artur i zemsta Maltazara" , reż. Luc Besson, Francja 2009, dystr. Monolith Films, premiera kinowa 1 stycznia 2010 roku.

 • Luc Besson przyjedzie do Polski

  Luc Besson będzie gościem polskiej premiery swojego najnowszego filmu "Artur i zemsta Maltazara", która odbędzie się 15 grudnia w Kinotece.

 • Wielkanoc przed telewizorem

  ..."Autor widmo" Romana Polańskiego, "Artur i zemsta Maltazara" Luca Bessona, "Droga" czy "Człowiek, który gapił się na kozy" - to filmowe propozycje na Święta Wielkanocne telewizji Canal+ Polska.

 • Lou Reed u Bessona

  Maltazar nadal gwiazdą rocka! Lou Reed zastąpił Davida Bowiego w kontynuacji filmowego hitu "Artur i Minimki" w reżyserii Luca Bessona. W anglojęzycznej wersji drugiej części zatytułowanej "Artur i zemsta Maltazara" użyczy głosu tytułowemu złemu Maltazarowi.

 • Luc Besson dla INTERIA.PL

  Film "Artur i zemsta Maltazara" , kontynuacja przeboju "Artur i Minimki" , zadebiutowała na ekranach polskich kin w Nowy Rok. Twórca opowieści, francuski reżyser Luc Besson, odpowiada o swej produkcji w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Luc Besson w Polsce!

  Znany francuski reżyser Luc Besson pojawił się we wtorek, 15 grudnia, w Warszawie. Twórca takich filmów, jak "Leon zawodowiec" czy "Piąty element" przyjechał do Polski w związku z promocją swojej najnowszej produkcji "Artur i zemsta Maltazara" , kontynuacji przeboju "Artur i Minimki" .

 • Osiągnąć poetyckość

  Luc Besson przyjechał do Polski w związku z promocją swojej najnowszej produkcji "Artur i zemsta Maltazara". W rozmowie z Pawłem Budzińskim francuski twórca rozmawiał m.in. o ekologicznym kontekście swego nowego dzieła, pracy nad animowaną produkcją i dziecięcych odbiorcach jego filmów.

 • Warto pójść do kina!

  Kiedy już zbierzemy siły po nocnych, sylwestrowych szaleństwach, warto w Nowy Rok odwiedzić kino. Aż cztery filmy debiutują na naszych ekranach 1 stycznia: familijna opowieść "Artur i zemsta Maltazara" , komedia "Raj dla par" , horror "Wrota do piekieł" i dramat "Gorzkie mleko" .

 • Nowy film Luka Bessona. Zwiastun!

  ...i Minimków" - "Artur i zemsta Maltazara" (2009). Francuski twórca angażuje się jednak intensywnie jako producent, tylko w tym roku wyprodukował "Pozdrowienia z Paryża" z Johnem Travoltą i "L'immortel...

 • Besson podpisywał swoje książki w księgarni Empik przy warszawskim Nowym Świecie. Książki Bessona z serii o Arturze i Minimkach zostały przetłumaczone na 24 języki, a we Francji stały się hitem wydawniczym. W Polsce, nakładem wydawnictwa Egmont Polska, ukazały się cztery tomy: "Artur i Minimki", "Artur i Zakazane Miasto", "Artur i zemsta Maltazara" oraz "Artur i wojna dwóch światów". Głównym...

Wideo na temat: zemsta maltazara