• Informacje na temat:

  zespół 2 plus 1

Artykuły na temat: zespół 2 plus 1
 • Nie żyje Cezary Szlązak. Muzyk zespołu 2 Plus 1 miał 72 lata

  ...12 sierpnia w wieku 72 lat zmarł multiinstrumentalista i wokalista zespołu 2 Plus 1 Cezary Szlązak.

 • Janusz Kruk (2 plus 1): Chodź, pomaluj mój świat

  Gdyby żył, 7 sierpnia skończyłby 70 lat. Janusz Kruk z zespołem 2 plus 1 podbijał listy przebojów, koncertując także w Europie Zachodniej i USA.

 • Dwa Plus Jeden: Janusz Kruk i Elżbieta Dmoch - para w życiu i na scenie

  ..."Mój piękny panie, raz zobaczony w technikolorze" - mogliby zaśpiewać na swoim ślubie. Janusz Kruk i Elżbieta Dmoch poznali się podczas jednej z imprez, na której grał późniejszy lider zespołu 2+1 (Dwa Plus Jeden). Pokochali się i podbili polski rynek muzyczny. A potem nastąpiło rozstanie...

 • Kolejne gwiazdy w Alei Gwiazd Piosenki Polskiej

  Trzy kolejne gwiazdy - Anny Jantar, zespołu 2 Plus 1 i grupy Zakopower - przybędą w opolskiej Alei Gwiazd Piosenki Polskiej. Odsłonięcie wszystkich trzech gwiazd odbędzie się 1 czerwca podczas 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej.

 • Omen: Urodzinowy box

  Na 20. urodziny grupy Omen wytwórnia Metal Blade przygotowała box - "20 th Anniversary Box", w którym znajdą się zremasterowane wersje starych kompozycji plus dodatkowo nagrania koncertowe, jak również DVD. Premierę przewidziano 8 września.

 • Hey "Fayrant Tour" w Krakowie: Gdy zgaśnie światło

  ..."Kraków, zróbcie wielki hałas dla Hey" - krzyczał ze sceny Tauron Areny O.S.T.R., jeden z gości specjalnej trasy "Fayrant Tour", po której zakończeniu zespół dowodzony przez Katarzynę Nosowską zawiesza swoją działalność.

 • "Bitwa na głosy": Bezkonkurencyjny Andrzej Piaseczny

  Udział w finale "Bitwy na głosy" zapewnił sobie zespół Andrzeja Piasecznego. W przyszłym tygodniu w półfinałowej dogrywce wystąpią drużyny Ewy Farnej i Libera.

 • U2 w Chorzowie: Wspaniały koncert!

  ...- Niezapomniana noc! - krzyczał na koniec czwartkowego (6 sierpnia) koncertu Bono. Występ grupy U2 na Stadionie Śląskim w Chorzowie znów był magiczny. Publiczność i zespół rozumieli się idealnie. Cała scena - przypominające gigantycznego pająka - błyszczała w trakcie koncertu. Efekt był niesamowity.

 • Me And That Man: Zobacz teledysk "Confession" z udziałem Niklasa Kvarfortha

  ...; to jest czytelny komunikat: Me And That Man to zespół totalnie nieograniczony i zdolny do wszystkiego!" - opowiada Nergal. "A 'Tym człowiekiem' jest tym razem Niklas Kvarforth. Wysłałem Niklasowi demo - mój głos plus tekst i zasugerowałem, żeby zmienił wszystko, co według niego powinien zmienić... Cóż, pozostały tylko dwa wyrazy z oryginalnej wersji demo, ale z pełną odpowiedzialnością powiem, że...

 • Yattering: "III" niebawem na rynku

  ...death metalu, z którego znany był do tej pory trójmiejski zespół.