• Informacje na temat:

  zespół black

Artykuły na temat: zespół black
 • Secrets Of The Moon: Album "Black House" gotowy

  Postępowi (black)metalowcy z Secrets Of The Moon szykują się do premiery nowej płyty.

 • Estetyka black metalu

  We wtorek, 22 sierpnia, do polskich księgarń trafi "Black Metal: Kult wiecznie żywy – Tom I", kolejna po głośnej "Ewolucji kultu" książka angielskiego autora Dayala Pattersona. Już teraz, tylko na stronach Interii, możecie zapoznać się z obszernymi fragmentami rozdziału poświęconego estetyce black metalu.

 • Pol'and'Rock Festival 2020: Jinjer i Black River dołączają do składu

  Ukraińska formacja Jinjer oraz polska supergrupa Black River wystąpią na tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą (30 lipca - 1 sierpnia).

 • Beast In Black debiutuje

  Fińska grupa Beast In Black szykuje się do premiery pierwszego albumu.

 • Czarna gorycz Medico Peste (nowa płyta "ב :The Black Bile")

  Nowa płyta blackmetalowego kwintetu ze stolicy Małopolski ujrzy światło dzienne 20 marca nakładem francuskiej Season Of Mist Underground Activists. Materiał dostępny będzie w trzech wersjach winylowych, w edycji CD oraz na kasecie. Za okładkę "ב :The Black Bile" odpowiada Inside Flesh. Zespół opublikował niedawno teledysk do premierowej kompozycji "God Knows Why". Możecie go sprawdzić...

 • Joseph Shabalala nie żyje. Członek Ladysmith Black Mambazo miał 78 lat

  ...założycielem grupy Ladysmith Black Mambazo" - napisano. W języku xhosa dodano natomiast: "Spoczywaj w pokoju ojcze, twój wyścig dobiegł końca". Grupa Ladysmith Black Mambazo , która w trakcie swojej(...) muzyczne był do 2014 roku, kiedy to zdecydował się przejść na emeryturę. Zespół natomiast powierzył swoim synom. Jej liderem obecnie jest Thamsanqa Shabalala .  

 • Black Tongue debiutuje

  ..."The Unconquerable Dark" to tytuł pierwszego albumu angielskiej grupy Black Tongue.

 • Strigoi: Nowy zespół gitarzysty Paradise Lost

  ...sesyjnego odnajdujemy tu także Waltteri Väyrynena , fińskiego perkusistę Paradise Lost . Zespół ma już za sobą nagrania debiutanckiej płyty, która powstała w należącym do Mackintosha studiu Black Planet(...) bardziej chropowata. Uznając, że dalej z tym nie zajdziemy, musiałem dołożyć o tego trochę nowych elementów. W Strigoi jest nastrój grozy, a nawet subtelne pierwiastki industrialu i black metalu...

 • Finał "Twoja twarz brzmi znajomo": Uczestnicy jako Black Eyed Peas

  W sobotę (18 maja) pokazana zostanie finał programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Walczący o zwycięstwo uczestnicy razem zaprezentowali się jako zespół Black Eyed Peas.

 • Black Bee: "Rollin'" zapowiada nową płytę

  Żywiecka grupa Black Bee prezentuje teledysk "Rollin'", który zapowiada nowy album "Rebell" (premiera 9 czerwca).