• Informacje na temat:

  zespół cranberries koncert w polsce

Artykuły na temat: zespół cranberries koncert w polsce
 • The Cranberries powraca do Polski. Koncert w Lublinie

  ...3 czerwca w Arenie Lublin odbędzie się koncert popularnej szczególnie w latach 90. irlandzkiej grupy The Cranberries.

 • The Cranberries w Polsce: Najnowsze informacje

  ...25 kwietnia w katowickim "Spodku" wystąpi irlandzki zespół The Cranberries. Grupa przywiezie ze sobą cały sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, aby zapewnić jak najlepszą jakość koncertowego show. Sprzęt, który jest tak wyspecjalizowany, że niemożliwe byłoby zastąpienie go jakimkolwiek odpowiednikiem najlepszych polskich firm nagłośnieniowych, przyjedzie do naszego kraju w specjalnym konwoju...

 • The Cranberries podbili Katowice

  Ponad 7 tysięcy osób bawiło się w czwartek, 25 kwietnia, na pierwszym w Polsce koncercie słynnej irlandzkiej grupy The Cranberries. Wszyscy fani zespołu mogą być z koncertu zadowoleni. Usłyszeli największe przeboje zespołu, m.in. "Zombie", Salvation" i "When You're Gone".

 • The Cranberries: Liczy się przede wszystkim muzyka

  Już za kilkanaście dni pochodząca z Irlandii formacja The Cranberries wyruszy w trasę koncertową promującą jej ostatni album "Wake Up And Smell The Coffee". W trakcie europejskiej części tournee zespół da kilkadziesiąt koncertów, a co najważniejsze, 25 kwietnia wystąpi w Polsce. O tym, czego możemy się wówczas spodziewać, opowiedział nam perkusista Fergal Lawler.

 • The Cranberries w Warszawie: Koncert wyprzedany

  W niedzielę (14 października) na warszawskim Torwarze wystąpi grupa The Cranberries, jedna z gwiazd lat 90. Bilety na ten koncert zostały już wyprzedane.

 • Dolores O'Riordan, wokalistka The Cranberries, nie żyje. Reakcje artystów

  W poniedziałek, 15 stycznia, w wieku 46 lat nagle zmarła Dolores O'Riordan, wokalistka irlandzkiej grupy The Cranberries. Piosenkarkę w mediach społecznościowych wspominają inni artyści.

 • The Cranberries w Lublinie: Znamy wymagania zespołu

  Spacer po mieście i degustacja lokalnych piw - lubelskie media podają szczegóły wizyty grupy The Cranberries, która 3 czerwca zagra w Arenie Lublin.

 • Fergal Lawler, perkusista irlandzkiej grupy the Cranberries, poinformował, że już w połowie sierpnia zespół zamknie się w studiu, aby rozpocząć pracę nad swym piątym albumem. Na razie nie jest znany nawet jego roboczy tytuł.

 • Członkowie irlandzkiej grupy the Cranberries postanowili pozwać swoją wytwórnię Universal/Island Music do sądu i domagają się ponad trzech milionów dolarów odszkodowania za nie wypłacenie należnych im tantiemów. Zespół podjął taką decyzję po zapoznaniu się z opinią ekspertów.

 • Dolores O'Riordan: Polskę znam z biografii papieża

  ...z niej papież Jan Paweł II. Po konferencji zespół przeniósł się do "Spodka", by zagrać koncert, na który fani w naszym kraju czekali od wielu lat.(...)W czwartek, 25 kwietnia, w katowickim hotelu Novotel, irlandzka formacja The Cranberries spotkała się z przedstawicielami polskich mediów na trwającej niewiele ponad kwadrans konferencji prasowej...