• Informacje na temat:

  zespół kamień kamień

Artykuły na temat: zespół kamień kamień
 • Serce jak kamień

  Tworzący grupę Kindla bracia Marcin i Robert Kindla pracują nad nowymi piosenkami. Nowy materiał zapowiada singel "Serce jak kamień".

 • Recenzja Daughter "Not to Disappear": Z kamienia

  O zespole, który postanowił się wkurzyć. I o tym, co z tego wynikło.

 • Robert Janson: "Zespół będzie istniał"

  ...w kategoriach zespołu. Najważniejsze jest teraz jej dojście do zdrowia - życzmy jej tego wszyscy. Zespół będzie istniał, mam nadzieję, że się jeszcze pokażemy naszym fanom, którzy po wypadku zachowywali(...). Zdarza się czasem, że dziennikarze popełniają błędy. Sądzę, że każda ze stron nie byłaby na tę chwilę zainteresowana takim rozwiązaniem. Nic takiego nie będzie miało miejsca - zespół czeka na wokalistkę...

 • Klaus Meine (Scorpions) w szpitalu. Przeszedł pilną operację

  W środę (19 lutego) zespół Scorpions ( sprawdź! ) koncertował Melbourne w Australii w ramach aktualnej trasy koncertowej. Krótko po koncercie wokalista grupy - Klaus Meine - z powodu silnego bólu trafił do szpitala. Okazało się, że przyczyną dolegliwości piosenkarza był kamień nerkowy. Lekarze zdecydowali przeprowadzić operację jego usunięcia. Obecnie muzyk nadal przebywa w szpitalu...

 • Znamy półfinalistów "Must Be The Music"

  W niedzielę (30 września) obejrzeliśmy ostatnie przesłuchania do czwartej edycji telewizyjnego show. Na scenie zobaczyliśmy m.in. znanego z grupy Kamień Kamień Kamień wokalistę Kubę Krupskiego-Marię, którego nowy zespół Tune znalazł się w półfinale "Must Be The Music".

 • Recenzja Antigama "The Insolent": Śpiew i gimnastyka

  Kultura i natura, śpiew i gimnastyka, atawizm i abstrakcja. Czyżby Antigamie udało się wreszcie znaleźć kamień filozoficzny ekstremalnego grania, którego od dawna szukali?

 • Jackie Chan pokonał Harry'ego Pottera

  Jackie Chan, Simpsonowie i Jennifer Lopez to niektóre z ulubionych dziecięcych gwiazd. Po raz kolejny ogłoszono wyniki Nickelodeon Kids' Choice Awards. Największym zaskoczeniem była porażka przeboju " Harry Potter i kamień filozoficzny " w kategorii "Ulubiony film".

 • Darkthrone w lesie

  Szumi dokoła las, wilki wyją, omszały kamień służy za stół - oto w jakich warunkach muzycy Darkthrone odnowili swój kontrakt z norweską wytwórnią Moonfog. Nowy album zespołu, zatytułowany "Plaguewielder", ukaże się we wrześniu.

 • Paulina Przybysz w "Poetach Rocka" pokaże soulowe oblicze

  ...i ich legendarnych twórców. Podczas ośmiu koncertów trasy solistom towarzyszyć będzie zespół ośmiu muzyków i jak przekonuje Leszek Biolik aranżacje, będą w sposób oczywisty nawiązywały do oryginałów...

 • "Brzoskwiniowy rok" Allman Brothers Band

  Amerykańscy rockmani ogłosili rok 2012 "Rokiem brzoskwini". Zespół przygotowuje się do uczczenia 40-lecia wydania albumu będącego kamieniem milowym w ich karierze - koncertowego "Eat a Peach" ("Zjedz brzoskwinię").