• Informacje na temat:

  zespół metro

Artykuły na temat: zespół metro
 • "Metro" w obsadzie sprzed lat

  Janusz Józefowicz, Katarzyna Groniec i Michał Milowicz, to kilka z gwiazd, które 23 lata temu grały w pierwszej obsadzie musicalu "Metro". Teraz artyści postanowili spotkać się ponownie na jednej scenie, by zebrać pieniądze na leczenie koleżanki.

 • Sławna siostra nie zaszkodzi

  W Polsce ukazuje się w ten weekend debiutancka płyta grupy Metro Station, którą być może kojarzycie dzięki piosenkarce i aktorce Miley Cyrus.

 • Taraka, Bohdan Łazuka i Michał Milowicz, czyli "Chłopcy jaskiniowcy"

  Na stronach Interii możecie już zobaczyć teledysk "Chłopcy jaskiniowcy", w którym siły połączyli zespół Taraka, Bohdan Łazuka i Michał Milowicz.

 • Pożegnanie ze Smashing Pumpkins

  Historia kołem się toczy - tak można podsumować historię grupy Smashing Pumpkins. Swój ostatni w karierze koncert ta znana amerykańska grupa dała w tym samym klubie, w którym rozpoczęła swą karierę 13 lat temu. Pożegnalny występ zespołu w klubie Metro w Chicago, obejrzało w sobotę, 2 grudnia, około 1100 fanów.

 • BTS zamieszani w skandal. Menedżment zespołu przeprasza

  Koreański zespół BTS został skrytykowany za wyśmiewanie japońskich ofiar drugiej wojny światowej. Wszystko przez koszulkę, którą założył jeden z członków formacji - Jimin. Menedżerowie grupy wystosowali oficjalne przeprosiny w związku z używaniem symboli totalitarnych.

 • Ha-Dwa-O!: Płyta z finalistką "Szansy na sukces"

  Trwają prace nad czwartą płytą zespołu Ha-Dwa-O! Album będzie zawierał 10 piosenek plus bonus. Tym razem zespół zapowiada muzyczne zmiany.

 • Wciąż im mało sukcesów

  Orbita Wiru, metalowy zespół powracający do muzycznego show TVP2 "Hit Generator" po spektakularnym sukcesie poprzedniej piosenki, szykuje w piątkowym odcinku prawdziwą niespodziankę nie tylko dla fanów muzyki. Początek programu o godz. 22:35.

 • Behemoth koncertuje w Azji

  Jak dotąd azjatycki rynek muzyczny zawojował olsztyński metalowy zespół Vader - nasz pierwszy mroczny towar eksportowy. Dowodem tego była zarejestrowana w Kraju Kwitnącej Wiśni płyta Vadera "Live in Japan". Teraz przyszła kolej na pomorskiego Behemotha.

 • Usurper ma wokalistę

  Danny Lawson został nowym wokalistą pochodzącej z Chicago grupy Usurper. Zespół poprosił go o zostanie stałym członkiem po koncercie, który zagrał z nim 26 grudnia. Już z Dannym w składzie Usurper będzie pracować nad nową płytą. Lawson zastąpił w składzie grupy General Diabolical Slaughtera.

 • Ich Troje w Kielcach

  Zespół Ich Troje niewątpliwie jest obecnie jednym z najbardziej zapracowanych wykonawców w Polsce. Gra on mnóstwo koncertów promujących i tak fenomenalnie sprzedający się album "Ad.4". Podczas zbliżającego się koncertu w Kielcach, zaproszeni goście będą mieli okazję spotkać się z członkami zespołu.

Zdjęcia na temat: zespół metro