• Informacje na temat:

  zespół nefer

Artykuły na temat: zespół nefer
 • Eurowizja: Nefer chciał zostać sam

  Prezentujemy teledysk kolejnego uczestnika krajowych preselekcji do Eurowizji 2010. Piosenkę "Chciałem zostać sam" nagrała grupa Nefer składający się z samych nastolatków.

 • Zostaną ulubieńcami nastolatków?

  Choć nową grupę Nefer określono mianem "polskich Tokio Hotel", sami muzycy twierdzą, że nie wzorują się na niemieckich zespołach.

 • Kto zaśpiewa przed Avril Lavigne?

  Zespół Nefer poprzedzi drugi w Polsce występ młodej kanadyjskiej gwiazdy Avril Lavigne. Koncert odbędzie się 5 lipca we wrocławskiej Hali Stulecia.

 • Eurowizja: Dwie dzikie karty rozdane

  Poznaliśmy dwójkę nowych uczestników krajowych preselekcji do Eurowizji 2010. Dzikie karty od TVP otrzymały grupy Sonic Lake i Nefer.

 • Nie wzorują się na Tokio Hotel?

  Choć porównywani są do popularnego niemieckiego zespołu, to łódzcy Nefer zdecydowanie odrzucają wszelkie zarzuty o kopiowanie stylu i image'u nastoletnich Niemców.

 • "Normalne nastolatki"

  Choć grupę Nefer określono mianem "polskich Tokio Hotel", sami muzycy twierdzą, że nie wzorują się na niemieckich zespołach. Nefer tworzy czwórka nastolatków z Łodzi. Zadebiutowali singlem "Nieważne(...) nawet metalowy Behemoth. O Nefer opowiadają Adam (wokalista) i wspomniany Przemek (basista).

 • Leszcze kończą z dziewczynami

  Po pięciu latach fonograficznego milczenia popularny zespół Leszcze wydaje nową płytę "Koniec z dziewczynami". Album zapowiada utwór "Weekend" - jedna z propozycji na tegoroczną Eurowizję.

 • Sonic Lake: Droga na Eurowizję?

  Zapraszamy do wysłuchania kolejnej polskiej propozycji na festiwal Eurowizji. Z utworem "There Is A Way" poznańska grupa Sonic Lake zamierza wytyczyć sobie drogę do norweskiego Oslo.

Wideo na temat: zespół nefer
 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.