• Informacje na temat:

  zespół panik

Artykuły na temat: zespół panik
 • Za marzenia

  Sezon 2 (13 odcinków). Kontynuacja losów bohaterów 1 sezonu ODCINEK 7 Bartek jest bliski paniki, bo z Łomży przyjeżdża nagle jego babcia Regina (Ewa Szykulska)....

 • Milcząca Meg White. Czy jeszcze kiedyś zagra?

  10 grudnia 40 lat kończy znana z duetu The White Stripes Meg White. Choć technicznie "surowa", na stałe zapisała się w historii rocka. Jest wymieniana w jednym szeregu z najwybitniejszymi i najbardziej ikonicznymi perkusistami. Co dziś dzieje się z zamkniętą w sobie Meg White?

 • "Na sygnale": Teraz więcej odcinków

  ...– Zastraszyłeś go! – wykrzyczy Lidka, której nie spodoba się, co jej szef powiedział pacjentowi. Tymczasem chory nagle wpadnie w panikę i ucieknie z karetki! To właśnie scena, którą widzimy na zdjęciu.

 • Małgorzata Rozenek: Nago pod prysznicem?

  Czy w jej nowym programie będą momenty? Jaki ma sposób na idealną sylwetkę oraz co wydarzyło się pewnej feralnej nocy w londyńskim hotelu? - Małgorzata Rozenek opowiada o nowym show "Piekielny hotel".

 • Miejsce na ziemi

  Zespół Wiktora otrzymuje wezwanie do wypadku samochodowego. Okazuje się, że autem jechała skłócona para: mąż, który chce rozwodu i jego żona, gotowa na...

 • "Szefowie wrogowie 2": Kidnaperzy

  W drugiej części "Szefów wrogów" - bijącej rekordy popularności komedii sprzed trzech lat, powracają ulubieńcy publiczności: Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis, którzy ponownie wcielają się w postaci Nicka, Dale'a i Kurta.

 • Animal Rites

  Grupa radykalnych aktywistów na rzecz obrony praw zwierząt włamuje się do CalSci - instytutu, gdzie na co dzień pracuje Charlie. Wpadają w panikę i zabijają...

 • Gwiazdor ma ataki paniki. Co z koncertami?

  Robbie Williams ma poważne problemy z przezwyciężeniem ataków paniki, które nawiedzają wokalistę Take That podczas koncertów.

 • Koniec zespołu Blue Cafe?

  Kryzys w szeregach Blue Cafe zaczął się niedługo po odejściu Tatiany Okupnik, która niewątpliwie była największym atutem bandu. Piękna, żywiołowa, w ekspresowym tempie nawiązująca kontakt z publicznością. W zespole nie wytrzymała jednak psychicznie z Pawłem. Odeszła na własne życzenie w szczytowym momencie popularności. ( ZOBACZ ) Teraz zespół jest w przededniu rozwiązania się. Nowej wokalistki...

 • Robbie Williams ma ataki paniki

  Ojciec Robbiego Williamsa ujawnił, że wokalista podczas ostatniej trasy miewał ataki paniki przed wyjściem na scenę, co odbiło się na jakości jego występów.

Wideo na temat: zespół panik
 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.