• Informacje na temat:

  zespół radiohead

Artykuły na temat: zespół radiohead
 • Radiohead: Małomówny zespół

  ...podobne do 'The Bends'... Jest tu dużo dziwnych numerów. Dlaczego one są takie dziwne? Czy nie mogłyby być normalne? ." Na początku czerwca ukazała się siódma w dyskografii Radiohead płyta "Hail To The...

 • Zespół Radiohead złamał prawa autorskie teledyskiem "Burn the Witch"?

  Rodzina brytyjskiego twórcy filmów animowanych, Gordona Murraya, oskarżyła zespół Radiohead o złamanie praw autorskich w ich teledysku "Burn the Witch".

 • ​Radiohead daje do myślenia ("Lift")

  Poniżej możecie zobaczyć najnowszy teledysk grupy Radiohead, w którym Thom Yorke jeździ windą. Utwór "Lift" pochodzi z płyty "OKNOTOK", specjalnej reedycji albumu "OK Computer".

 • Radiohead: Najlepszy zespół świata

  Najlepszy album - Coldplay, "A Rush of Blood to the Head" Nagroda za inspiracje - Echo And The Bunnymen Nagroda dla klasycznego twórcy piosenek - Jimmy Cliff Najlepszy zespół na świecie - Radiohead(...) zespołu koncertowego", zaś z dziewczynami z Sugababes w kategorii "Najlepszy singel". Oto inni zwycięzcy tegorocznej edycji Q Awards 2002: Najlepszy nowy zespół - Electric Soft Parade Najlepszy singel...

 • Radiohead: Najlepszy zespół na świecie

  Członkowie formacji Radio head od poniedziałku, 29 października mogą cieszyć się tytułem najlepszego zespołu na świecie. Został on im przyznany przez czytelników prestiżowego brytyjskiego magazynu "Q". W bezpośredniej walce autorzy przeboju "Knives Out" pokonali grupy Stereophonics, Manic Street Preachers i Travis.

 • Zaskoczeni Radiohead

  Członkowie brytyjskiej grupy Radiohead byli bardzo zaskoczeni tym, iż ich najnowszy album "Kid A" znalazł się na szczycie amerykańskiej listy "Billboardu". Zespół uczcił sukces symboliczną lampką szampana, zdając sobie sprawę, że to jeden z najważniejszych momentów w ich karierze.

 • Ekskluzywny Radiohead

  Radiohead po raz kolejny szykuje specjalną niespodziankę dla swoich fanów. Zespół przygotował już specjalną, limitowaną edycję swojego najnowszego wydawnictwa zatytułowanego "Hail To The Thief". Kolekcjonerzy będą musieli się pospieszyć.

 • Thom Yorke, wokalista i frontman brytyjskiej formacji Radiohead, ujawnił, iż wraz z kolegami nakręcił kilka filmów będących ilustracją do piosenek zawartych na jej ostatnim albumie "Kid A". Jednak przypuszczalnie nigdy nie ujrzą one światła dziennego, ponieważ grupa nadal nie zamierza wydawać żadnego singla promującego płytę.

 • Radiohead normalnie

  Przypomnijmy, że album "In Rainbows" miał swoją premierę w internecie, na oficjalnej stronie Radiohead. Płyta trafi do sklepów na początku grudnia w formie ekskluzywnego discboxu z 8 dodatkowymi utworami i będzie kosztowała 40 funtów. Zespół zadbał także o "zwykłych zjadaczy chleba". I tak "normalna" wersja "In Rainbows" ukaże się na CD 31 grudnia. W tym samym dniu do sklepów trafi także winyl...

 • Jak Radiohead

  Przypomnijmy, że lider Kevin Shields postanowił reaktywować zespół, który pracuje obecnie nad utworami skomponowanymi jeszcze w latach 90. "Mogę jedynie powiedzieć, że My Bloody Valentine wejdą do(...) Wyspach Brytyjskich w 2008 roku jest ogromne. Trzy występy My Bloody Valentine wyprzedały się w ciągu 6 minut. Nie wiadomo czy zespół zaprezentuje się na jakimkolwiek letnim festiwalu. "Zobaczymy jak pójdą...