• Informacje na temat:

  zespół składający

Artykuły na temat: zespół składający
 • Najbardziej brytyjski zespół świata

  Vedder) wypowiada się w filmie na temat swej fascynacji The Who - zauważa, że był to pierwszy prawdziwie brytyjski zespół rockowy. "Kiedy myślę o tamtym okresie... Rock'n'roll to amerykańska muzyka(...) zespół i dochodzę do wniosku, że oni byli pierwsi". O tym, jak bardzo zespół rozsadzał kanon rockowego grania, niech świadczy pionierskie wykorzystanie retoryki reklamy (płyta "The Who Sell Out...

 • Hołd dla Marie Fredriksson (Roxette). Niesamowite wykonanie "Listen To Your Heart"

  Chór PS22, składający się z piątoklasistów z publicznej szkoły w Nowym Jorku, opublikował swoją wersję utworu "Listen To Your Heart". To hołd dla zmarłej wokalistki Roxette.

 • BaBu Król czyli Budyń i Bajzel grają Stachurę

  BaBu Król to zespół składający się z dwóch muzyków na co dzień znanych jako Bajzel i Budyń, razem występujących w ramach grupy Pogodno.

 • Perfume: Girlsband z Japonii podbija Europę

  Od ponad dziesięciu lat Perfume jest najbardziej popularnym girlsbandem w Japonii. Teraz elektropopowy zespół, składający się z trzech młodych dziewczyn, rusza na podbój Europy. Ambicje są wielkie.

 • Eurowizja: Nefer chciał zostać sam

  Prezentujemy teledysk kolejnego uczestnika krajowych preselekcji do Eurowizji 2010. Piosenkę "Chciałem zostać sam" nagrała grupa Nefer składający się z samych nastolatków.

 • Quidam: W jedności siła

  Pod koniec marca ukaże się koncertowy materiał artrockowej grupy Quidam, składający się z efektownie wydanego DVD i dwóch płyt CD.

 • Kora w Jarocinie: Specjalny program

  Podczas tegorocznego Festiwalu w Jarocinie (16-18 lipca) Kora przedstawi specjalny program składający się przede wszystkim z wielkich przebojów legendarnego Maanamu.

 • Spice Girls: Czy 23 miliony osób mogło się dać nabrać?

  Wydany 15 lat temu album "Spice" (premiera 4 listopada 1996 roku) to przykład perfekcyjnie skonstruowanej pod słuchacza płyty, nagranej przez przemyślnie stworzony zespół, składający się z pięciu żywcem wyjętych z kreskówek dla dzieci osobowości.

 • Japoński fenomen. Znakomita sprzedaż

  Składający się z 64 członkiń (sic!) japoński girlsband AKB48 znalazł się na 1. miejscu światowej listy bestsellerów płytowych z nowym albumem "1830m".

 • Rush: Podwójne DVD i potrójne CD z Rio

  Wytwórnia Atlantic przygotowała na 23 września premierę dwóch wydawnictw kanadyjskiego tria Rush. Są to podwójna płyta DVD i składający się z trzech dysków album audio. Oba wydawnictwa noszą tytuł "Rush In Rio".

Dyskusje na temat: zespół składający
 • Re: Gwiazdy po latach: "Gliniarz i prokurator"

  Tercet – zespół składający się z trzech wokalistów albo utwór muzyczny na trzy głosy wokalne. Trzyosobowy zespół instrumentalny nosi nazwę trio. 4 osoby to kwartet:)

 • Re: Gwiazdy po latach: "Gliniarz i prokurator"

  trzech to trio , ale to szczegól Tercet – zespół składający się z trzech wokalistów albo utwór muzyczny na trzy głosy wokalne. Trzyosobowy zespół instrumentalny nosi nazwę trio. Analogicznie dwuosobowy zespół wokalny nosi nazwę duet, a dwuosobowy zespół instrumentalny to duo. Od kwartetu wzwyż nie ma rozróżnienia, określenie dotyczy zarówno czterech śpiewaków jak i czterech instrumentalistów

 • Re: Gwiazdy po latach: "Gliniarz i prokurator"

  z tego co jeszcze pamiętam tercet to 4 osoby... a trio trzy... gratuluję wtopy już na wstępie :P Tercet – zespół składający się z trzech wokalistów albo utwór muzyczny na trzy głosy wokalne. Trzyosobowy zespół instrumentalny nosi nazwę trio. Analogicznie dwuosobowy zespół wokalny nosi nazwę duet, a dwuosobowy zespół instrumentalny to duo. Od kwartetu wzwyż nie ma rozróżnienia, określenie dotyczy