• Informacje na temat:

  zespół verba

Artykuły na temat: zespół verba
 • Jeden Osiem L powraca: "Znów to mam" (zobacz teledysk)

  Duet Jeden Osiem L prezentuje teledysk "Znów to mam". To pierwszy singel z powrotnego albumu "deKada".

 • Verba zasypuje rynek

  24 kwietnia na rynku pojawi się kolejna płyta duetu Verba. To już trzeci album zespołu w przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy.

 • Verba już w październiku

  Chłopaki z duetu Verba nie próżnują. Już 30 października do sklepów trafi trzeci regularny, a w sumie czwarty album zespołu. Zgodnie z tradycją płyta będzie zatytułowana dniem premiery, czyli nazywać się będzie "Trzydziesty października".

 • Verba: Zmiana wytwórni

  W dniu 1 stycznia 2006 roku zespół Verba podpisał umowę z wytwórnią My Music. Nie jest to jednak zmiana rewolucyjna - wszak My Music to sublabel UMC Records, dotychczasowego wydawcy pilskiego duetu.

 • Verba: Nowocześni i prawdziwi

  Popularny popowy duet Verba odpowiadał w czwartek 6 grudnia na pytania fanów, podczas czata na stronach INTERIA.PL.

 • Verba w Księdze Guinnessa?

  Pochodzący z Piły duet wydaje kolejną składankę największych przebojów - już drugą w ciągu niecałych 2 lat od fonograficznego debiutu! To prawdziwy rekord, być może wart zgłoszenia do Księgi Guinnessa...

 • Verba: Nie łam mi serca

  Duet Verba nie próżnuje. Po wydanym w kwietniu 2009 roku albumie "Młode Wilki", na sklepowe półki trafiła nowa propozycja grupy: "Nie łam mi serca".

 • Verba: Nowa twarz w UMC

  Kolejnym zespołem wydającym dla wytwórni UMC jest z pochodzący Piły zespół Verba. Na początku stycznia 2005 roku pojawi się pierwszy singel promujący płytę "Ósmy Marca", która ukaże się dokładnie 8 marca przyszłego roku.

 • Verba: Nie robimy hip hopu

  We wtorek, 20 grudnia, gościem CZATerii był duet Verba. Bartas i Ignac odpowiadali na Wasze pytania, które dotyczyły nie tylko muzyki, ale również spraw sercowych... Poniżej znajdziecie najciekawsze fragmenty czata.

Wideo na temat: zespół verba
 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.