• Informacje na temat:

  zespół volt

Artykuły na temat: zespół volt
 • Powrót 220 Volt

  W listopadzie doczekamy się powrotu 220 Volt, jednej z najlepszych hardrockowych formacji rodem ze Szwecji. Zespół zamierza uczcić 20. rocznicę powstania trasą koncertową oraz ponownym wydaniem pierwszego singla, z utworami ""Prisoner Of War" i "Sauron", którego oryginalna wersja 20 lat temu zapewniła grupie kontrakt ze szwedzkim oddziałem Sony.

 • Transport League z nowym albumem "A Million Volt Scream"

  Zespół zawarł umowę z duńską Mighty Music, która jeszcze w tym roku opublikuje "A Million Volt Scream", ósmy album Transport League. “Jest, oczywiście, pląs, ale i doom oraz hardcore, szybkie(...), grający na gitarze wokalista Transport League . "'A Million Volt Scream' to powrót do korzeni Transport League, współgrającymi tu z wpływami, które dały o sobie znać na dwu wcześniejszych płytach...

 • Antemasque w Polsce: Nowy zespół liderów The Mars Volta

  ...29 czerwca w Klubie Proxima w Warszawie odbędzie się pierwszy polski koncert grupy Antemasque, na czele której stoją Omar Rodriguez-Lopez oraz Cedric Bixler-Zavala, znani z formacji The Mars Volta oraz At the Drive-In.

 • Mars Volta w "Stodole"

  ...21 czerwca w warszawskim klubie "Stodoła" wystąpi amerykańska formacja Mars Volta. Zespół na jedynym koncercie w naszym kraju będzie promował drugi album "Frances The Mute".

 • The Mars Volta już dziś!

  W piątek, 25 lipca, w warszawskiej Stodole na jedynym koncercie w Polsce zagra amerykańska formacja The Mars Volta.

 • Mars Volta w Polsce!

  ...25 lipca w warszawskiej Stodole na jedynym koncercie w Polsce zagra amerykańska formacja The Mars Volta.

 • The Mars Volta: "Świerzbiące koncerty"

  Na początku listopada do sklepów trafi pierwszy koncertowy album amerykańskiej formacji The Mars Volta. Na płycie zatytułowanej "Scab Dates" znajdą się nagrania pochodzące z lat 2003-2005.

 • The Mars Volta: Teatralna trupa

  Bezsprzecznymi liderami grupy The Mars Volta są gitarzysta Omar Rodriguez-Lopez i wokalista Cedric Bixler-Zavala. Jednak do powstania płyt zespołu przyczyniają się także takie osobistości, jak Flea i John Frusciante z Red Hot Chili Peppers czy projektant okładek Storm Thorgerson. O szczegółach współpracy w rozmowie z INTERIA.PL opowiedział Omar Rodriguez-Lopez, główna postać The Mars Volta...

 • Mars Volta w lutym

  Oczekiwany drugi album formacji Mars Volta ukaże się w lutym 2005 roku. Płyta będzie nosić tytuł "Frances The Mute". Pierwszy singel, "Never Sleep Alone", swoją premierę będzie miał w styczniu 2005 roku.

 • Filmowa The Mars Volta

  Niezwykle ceniona amerykańska formacja The Mars Volta przyjedzie w czerwcu do Polski na jedyny koncert w naszym kraju. Zespół będzie promował drugi album zatytułowany "Frances The Mute" (2005). Z tej okazji portal INTERIA.PL rozmawiał z Omarem Rodriguezem-Lopezem, gitarzystą i mózgiem grupy.