• Informacje na temat:

  zespół weekend piosenka ona tańczy dla mnie

Artykuły na temat: zespół weekend piosenka ona tańczy dla mnie
 • .... I pewnego dnia, kiedy puścił "Ona tańczy dla mnie" zespołu Weekend - dwieście osób omal nie wyrwało parkietu w ataku szaleńczego tańca, w jaki wpadli, skakali pod sufit, śpiewali każde słowo - bo je znali(...). Zrozumiałem to wszystko pewnego dnia, gdy zobaczyłem karykaturalny zespól heavymetalowy z Japonii grający pentatonikę w kimonach, i Rumuński zespół grunge. A potem zajrzałem na kanały telewizji...

 • Joanna Kulig o roli w "Discopolo"

  Teledyski popularnego w latach 90. zespołu La Strada były dla Joanny Kulig inspiracją przy pracy nad postacią Gensoniny, bohaterki filmu "Discopolo" Macieja Bochniaka. "Ten film nie ocenia muzyki disco polo" - zapewnia 32-letnia aktorka.

 • Weekend: Zaśpiewaj "Ona tańczy dla mnie"

  Ponad 37 mln odtworzeń i miejsce wśród najpopularniejszych teledysków na świecie - przebój "Ona tańczy dla mnie" grupy Weekend słyszeli już chyba wszyscy.

 • Radek Liszewski z grupy Weekend o swoich zarobkach: To nie Hollywood

  Radek Liszewski z zespołu Weekend jest zniesmaczony ostatnimi doniesieniami prasy, która podsumowuje jego zarobki. Z wyliczeń dziennikarzy wynika, że tylko w ciągu dwóch miesięcy grupa zagrała 25 koncertów, a na konto piosenkarza wpłynęło pół miliona złotych.

 • SuperJedynki na Festiwalu w Opolu 2014: Kto wygrał?

  Dwie SuperJedynki dla zespołu Piersi oraz specjalne wyróżnienia dla "królowej Opola" Maryli Rodowicz - to najważniejsze wyniki sobotniego (7 czerwca) koncertu.

 • Piękni i Młodzi kontra Band'Eros

  Występ discopolowej grupy Piękni i Młodzi w "Must Be The Music" sprawił, że internauci uważniej przyjrzeli się piosence zespołu z Łomży.

 • Polskie płyty 2013: Co pokaże Ewelina Lisowska?

  Znani z telewizyjnych show Ewelina Lisowska, Damian Ukeje i Gienek Loska, mający wiernych fanów Kult i Strachy Na Lachy to tylko niektórzy polscy wykonawcy, którzy szykują nowe płyty na 2013 rok.