• Informacje na temat:

  zespół weekend zdjęcia

Artykuły na temat: zespół weekend zdjęcia
 • Coachella 2019: Kto wystąpił podczas pierwszego weekendu? (ZDJĘCIA)

  Pierwszy weekend Coachelli za nami. Przez wszystkie sceny przewinął się tłum wykonawców, a występy artystów widziało ponad 100 tysięcy osób. Sprawdźcie, co działo się podczas pierwszego weekendu kultowego festiwalu.

 • Coachella 2019: Co działo się w drugi weekend festiwalu? (zdjęcia)

  Sunday Service Kanye Westa to bezsprzecznie największe wydarzenie drugiego weekendu Coachelli. Co jeszcze działo się podczas ostatnich trzech dni na pustyni Colorado?

 • Weekend przed telewizorem

  W ten weekend na antenie polskich stacji, oprócz Nocy Kabaretowej i transmisji walk MMA, znajdzie się też parę interesujących pozycji dla kinomanów. Fanom "Piratów z Karaibów" spodoba się propozycja TVP1, która przypomina trzecią część kultowej serii. TVN proponuje zaś "Ocean's Eleven" z szarmanckim Geogem Clonneyem.

 • Weekend w kinie: Dzieci śmieci

  Na zdjęciu młody amerykański żołnierz. Chwilę wcześniej został ciężko ranny. Cierpi, ale jest już spokojny. W zaciśniętej, brudnej od krwi pięści, trzyma różaniec. Autorka zdjęcia ginie(...). Wiodą szczęśliwe życie zarówno w świetle jupiterów, jak i poza nim. Mają piękny dom, śliczną 9-letnią córkę i drugie dziecko w drodze. Sielankę burzy wiadomość od ginekologa: płód ma zespół Downa...

 • "Weekend" z Cezarym Pazurą

  W Łodzi trwają zdjęcia do filmu "Weekend" - debiutu reżyserskiego znanego aktora Cezarego Pazury. Produkcja nie będzie jednak komedią, z których aktorsko słynie Pazura, ale polskim kinem akcji.

 • "Roztańczony Śląski": Co działo się na majówkowym koncercie Polsatu? (zdjęcia)

  ...2 maja na Stadionie Śląskim odbył się koncert "Roztańczony Śląski". Oprócz występów gwiazd eurodance'u, na scenie pojawili się wykonawcy disco polo oraz Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk".

 • Pogrzeb Keitha Flinta z The Prodigy. Zobacz zdjęcia

  ...potwierdził Liam Howlett . "Nie mogę uwierzyć w to, co mówię, ale nasz brat Keith odebrał sobie życie w weekend. Jestem zszokowany, wściekły, zmieszany i mam złamane serce... Spoczywaj w pokoju(...): "Music for the Jilted Generation" oraz "The Fat of the Land", na którym znalazł się kultowy "Firestarter". Zespół The Prodigy wielokrotnie występował w Polsce na największych festiwalach...

 • Coldplay w Warszawie: Wielokolorowa magia (relacja, zdjęcia)

  ...z utworów. Największe wrażenie na publiczności zrobiły niewątpliwie trzy numery - "Paradise" (z końcówką w wersji techno), "Hymn for the Weekend" i zagrany niemal na samym końcu "Something Just Like(...) po scenie z polską flagą, którą ostatecznie pod koniec koncertu położył na ziemi i ucałował. W zeszłym roku można było przeczytać opinię m.in. przy okazji Super Bowl, że Coldplay to zespół, który...

 • Jak 13 lat temu wyglądał Radek Liszewski z zespołu Weekend?

  .... Zdjęcia po lewej stronie przedstawia Liszewskiego na okładce drugiej płyty grupy Weekend "Bawidamek" z 2004 roku. Wokalista miał wtedy jeszcze blond włosy i ,jak sam przyznawał w późniejszych(...) zobaczyć go w lewym dolnym rogu. W ciągu kolejnych kilkunastu lat zespół Weekend zdobył ogromną popularność. Ich największy przebój - "Ona tańczy dla mnie"  z 2012 roku - zgarnął na Youtube ponad 110

 • Depeche Mode w Warszawie: Muzyczni superherosi na Narodowym (relacja, zdjęcia)

  Czy ten piątek, kończący nerwowy tydzień pracy i zaczynający weekend, mógł dla Warszawy skończyć się lepiej niż odśpiewaniem kultowych piosenek, które przez dekady urosły do rangi hymnów i spacerem zamkniętym dla pojazdów mechanicznych pięknym mostem Poniatowskiego. Taka okazja zdarza na przykład wtedy, kiedy do Warszawy przyjeżdża zespół Depeche Mode.