• Informacje na temat:

  zespół z must be the music

Artykuły na temat: zespół z must be the music
 • Slovian'sky kpi z "Must Be The Music"

  Zespół Slovian'sky powstał w kwietniu 2006 roku w Pile z inicjatywy Mirosława Nalepy . Repertuar grupy składa się z - jak opisują to sami muzycy - "pełnych werwy i słowiańskiego ducha utworów inspirowanych muzyką ludową Słowian z terenów Polski, Ukrainy, Białorusi, Karpat i Bałkanów". Grupa zaprezentowała się szerszej publiczności w maju 2015 r. w dziewiątej edycji programu "Must Be The...

 • "Must Be The Music": Magiczne momenty

  ...zmienił zdanie, gdy dowiedział się, że uczestnik śpiewał z chorym gardłem. Gorącą dyskusję wzbudził zespół Hanza, którego wokalistą jest Piotr Niesłuchowski, finalista pierwszej edycji "The Voice of(...) wybranym na reprezentanta Polski Marcinem Mrozińskim. Posłuchaj Anny Cyzon w serwisie Muzzo.pl! Dużo pochwał zebrał też zespół Ostrov z Białegostoku, który zaprezentował białoruski utwór...

 • Zespół Lemon wygrał "Must Be The Music"!

  W trzeciej edycji programu "Must Be The Music. Tylko muzyka" najlepszy okazał się łemkowski zespół Lemon. Zwycięska grupa otrzymała czek na 100 tysięcy złotych i gwarancję występu na festiwalu Sopot TOPTrendy.

 • Zespół Lemon wygrał "Must Be The Music"!

  W trzeciej edycji programu "Must Be The Music. Tylko muzyka" najlepszy okazał się łemkowski zespół Lemon. Zwycięska grupa otrzymała czek na 100 tysięcy złotych i gwarancję występu na festiwalu Sopot TOPTrendy.

 • Kora o "Must Be The Music": Zmiany muszą być

  ...- To jest inna edycja - mówi nam Kora po finale zakończonej 11. odsłony "Must Be The Music".

 • ShataQS i nowa płyta "Fenix": Co słychać u laureatów "Must Be The Music"?

  W piątek 29 marca premierę będzie miała druga płyta grupy ShataQS. Dowodzona przez wokalistkę Małgorzatę "ShataQS" Kuś formacja wygrała szóstą edycję "Must Be The Music".

 • Yuuki z "Must Be The Music" debiutuje ("Slow Down")

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Slow Down" zapowiadający debiutancką płytę Yuuki, finalistkę 11. edycji "Must Be The Music".

 • "Must Be The Music": Wielki powrót Pauliny Lendy

  W niedzielnym (10 kwietnia) odcinku "Must Be The Music" zobaczyliśmy kilku mocnych kandydatów do półfinałów muzycznego show Polsatu.

 • "Must Be The Music": Zielone Ludki wracają

  W najbliższym odcinku "Must Be The Music" zobaczymy zespół Zielone Ludki, którzy dotarli do półfinału ósmej edycji muzycznego show Polsatu.

 • Mannequin Mars w "Must Be The Music": Zobacz fragment

  W najbliższym odcinku "Must Be The Music" (niedziela, 3 kwietnia) pojawi się m.in. zespół Mannequin Mars, który wygrał konkurs organizowany przez współpracownika m.in. Lady Gagi, The Rolling Stones i Fergie.

Wideo na temat: zespół z must be the music