• Informacje na temat:

  zespoły taneczne

Artykuły na temat: zespoły taneczne
 • Taneczny koniec rewolucji

  .... Pamiętacie jeszcze, że raptem kilka lat temu sceną rockową wstrząsnęły zespoły, które w nazwie często miały przedrostek The, a kończyły się na literkę "s"? The Libertines, The Strokes, The Vines, The Hives(...)" (z tekstem w refrenie "Are we human or are we dancer?"), "Spaceman" czy "Joy Ride" nogi same rwą do tańca. Niemal każdy z utworów ma spory potencjał by zamieszać na listach przebojów. Taneczne...

 • Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2019: 35 lat grupy Bayer Full

  W dniach 10-11 sierpnia w Amfiteatrze Kadzielnia odbędzie się druga edycja Festiwalu Muzyki Tanecznej Kielce 2019. Dwudniową imprezę pokaże TVP2.

 • Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach. Sławomir, Akcent i Kate Ryan w TVP

  ...7 i 8 września w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach odbędzie się zapowiedziany już przez prezesa TVP Jacka Kurskiego Festiwal Muzyki Tanecznej.

 • "World of Dance. Polska": Startują castingi

  Już wkrótce na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje rewolucyjne, taneczne widowisko telewizyjne "World of Dance". Profesjonalni soliści, duety i zespoły, które chciałyby wziąć udział w tym spektakularnym show mogą się już zgłaszać na casting.

 • Znamy finalistów Off Festival!

  Folkowe zamyślenie, gitarowy hałas i taneczne rytmy - szansę zagrania na scenie Miasta Muzyki na Off Festivalu w Mysłowicach otrzymuje 14 wykonawców. Teraz wszystko jest w Waszych rękach!

 • Orange Warsaw Festival 2018: Brytyjska pop-inwazja na stolicę

  W latach 60. w historii muzyki zapisało się zjawisko tzw. brytyjskiej inwazji, w której rock'n'rollowe zespoły z Wysp podbijały amerykański rynek. To właśnie wtedy notowaniami przebojów i bestsellerów płytowych za Oceanem zawładnęły takie grupy jak The Beatles, The Animals czy The Rolling Stones. Organizatorzy Orange Warsaw Festivalu taki brytyjski najazd sprezentowali uczestnikom pierwszego dnia...

 • The Animals w Mrągowie

  Brytyjska legenda rocka grupa The Animals oraz zespoły Dżem i Perfect wystąpią gościnnie na XXIV Pikniku Country Mrągowo 2005, który odbędzie się w dniach 29-31 lipca. To pierwszy przypadek w historii tej imprezy, żeby zagrali wykonawcy reprezentujący inny nurt muzyki.

 • Creamfields w Polsce

  ...miasteczko festiwalowe z pełną infrastrukturą. Podczas 18 godzin zobaczymy na żywo gwiazdy światowej muzyki tanecznej. Swoją obecność zapowiedzieli m.in: Dirty Vegas, Chicane, Roni Size, Dave Clark, Sasha(...) DJ'e i zespoły polskiej sceny klubowej oraz artyści sceny hip hop.

 • Sophie Ellis-Bextor "Wanderlust" (recenzja): Zośka już nie chce tańczyć

  Ciężko orzec, czy to zmęczenie formą, w jakiej nagrywała dotychczas, czy oto szkaradnym fetorem odbija jej się udział w brytolskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Faktem jest, że Zośka odeszła od muzyki tanecznej.

 • W niedzielę, 28 stycznia, na murawie Hali Piłkarskiej na warszawskim Bemowie odbył się II Turniej Karnawałowy Piłki Halowej o Puchar fundacji Art Sport. W turnieju udział wzięło 15 drużyn, w tym dwa zespoły Reprezentacji Artystów Polskich.