• Informacje na temat:

  zestaw ciekawostek

Artykuły na temat: zestaw ciekawostek
 • Ciekawostka czy bluźnierstwo?

  Materiał został wydany nakładem wytwórni Galapagos, a cały zestaw utworów zebrał Janusz "YasMan" Kusz. On też powiedział o przygotowanym albumie, że "Dla jednych ten zestaw artystów będzie(...) sięgali do jamajskiej muzyki o czym pewnie dzisiaj, niewiele osób wie. "Polska w Rytmie Reggae" to kolejne wydanie z serii "All About Music". Tym razem zaproponowano słuchaczowi dość nietuzinkowy zestaw...

 • Lady GaGa świętuje!

  W związku z 23. urodzinami Lady GaGa (przypadającymi w piątek, 20 marca), najjaśniejszej gwiazdy ostatnich miesięcy, przygotowaliśmy zestaw różnych ciekawostek na jej temat. Przy okazji możecie też złożyć wokalistce swoje życzenia - czekamy na Wasze głosy i komentarze!

 • Członkowie brytyjskiej formacji Radiohead na specjalnej stronie internetowej udostępnili szereg ciekawostek na temat swej najnowszej płyty "Amnesiac", która ukazała się w poniedziałek, 4 czerwca. Największą atrakcją jest bez wątpienia "Desktop Proctors", czyli zestaw animowanych postaci, które mają nam swą obecnością umilać pracę na komputerze, a poza tym dbają, abyśmy byli zorientowani w tym, co...

 • Ringo Starr skończył 70 lat

  Zanim zaczął przygodę z muzyką, pracował jako goniec w British Rail. Z okazji przypadających dziś (7 lipca) 70. urodzin Ringo Starra, przypominamy kilka ciekawostek związanych z perkusistą The Beatles.

 • 2011: Doda, Edyta czy Ich Troje?

  Przygotowaliśmy zestaw polskich wykonawców, których płyty w 2011 roku powinny wzbudzić spore zainteresowanie. O nich będzie głośno!

 • The Killers: Limitowanie i winylowo

  ...21 listopada ukaże się wyjątkowe wydanie debiutanckiej płyty amerykańskiej formacji The Killers. "Hot Fuss" wznowione zostanie jako limitowany zestaw płyt winylowych.

 • Anna German: Każdy chce być szczęśliwy (książka "Anna German. Wspomnienia")

  ...niezwykle popularne "Malaguena" i "Katiusza"). Trzecia, ostatnia, płyta kolekcji to zestaw największych przebojów Anny German. Znajdziemy na niej takie hity, jak "Człowieczy los", "Tańczące Eurydyki...

 • New Order: Z pomocą fanów

  ..."Retro" to tytuł kompilacyjnego zestawu płyt angielskiej grupy New Order. Oprócz największych przebojów słynnego kwartetu z Manchesteru, znajdzie się wśród nich płyta z remiksami jego kompozycji oraz krążek z koncertowymi wersjami ich klasycznych kawałków. Ciekawostką jest fakt, iż doborem nagrań zajęli się nie muzycy zespołu, lecz jego sławni fani.

 • "Sekret długowieczności"

  ...„Bal wszystkich świętych” to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych płyt w historii polskiej fonografii. Milionowy nakład „Nic nie boli tak jak życie” onieśmielił wszystkich, z wyjątkiem jego autorów, którzy bez pośpiechu przygotowali kolejny zestaw utworów, z wdziękiem łączących estetykę rockową z przebojowością muzyki pop. Jarosław Szubrycht spotkał się z muzykami Budki Suflera, aby...

 • TSA: Wznowienia z bonusami

  Od przyszłego czwartku, 10 listopada, w sklepach będzie można kupić klasyczne albumy rodzimej legendy hardrocka i heavy metalu, grupy TSA. Wśród fonograficznych ciekawostek znalazła się pierwsza autoryzowana przez zespół reedycja płyty "Live" oraz specjalna edycja ostatniego albumu "Proceder", na której po raz pierwszy trafiła nowa wersja słynnego "Marszu Wilków" z "Akademii Pana Kleksa".