• Informacje na temat:

  zeta jones dzieci

Artykuły na temat: zeta jones dzieci
 • Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas: Nic ich nie rozdzieli

  Przeszli razem bardzo trudne chwile. Przez moment ich małżeństwo zawisło na włosku. Jednak powoli uporali się z problemami. W tym roku Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas świętują 20. rocznicę ślubu. - Dziś jesteśmy silniejsi niż kiedykolwiek - mówią.

 • Przedszkolanka Zeta-Jones

  Catherine Zeta-Jones ( "Ocean's Twelve" , "Chicago" ) zagra główną rolę w filmie "The Ivy Chronicles". Ma to być komediodramat, opowiadający o perypetiach pewnej przebojowej kobiety, która nagle traci zarówno pracę, jak i męża.

 • Catherine Zeta-Jones: Aktorka po przejściach

  Catherine Zeta-Jones przebojem wdarła się w tym roku na ekrany polskich kin. W tej chwili wyświetlane są dwa filmy z udziałem aktorki, a czeka nas jeszcze jedna premiera. Życie gwiazdy to jednak nie tylko sława. Zeta-Jones dobrze zna smak porażki.

 • Douglas i Zeta Jones: Urodziny osobno

  Mimo zapewnień Michaela Douglasa o tymczasowym kryzysie w małżeństwie z Catherine Zeta Jones para spędziła urodziny - świętują je tego samego dnia! - oddzielnie.

 • Zeta-Jones i Douglas blisko rozwodu?

  Hollywoodzka para aktorska Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones po 13 latach małżeństwa mają być bliscy rozwodu - twierdzą brytyjskie tabloidy powołując się na ich przyjaciół. Oboje borykali się ostatnio z bardzo poważnymi chorobami.

 • Zeta-Jones wraca do Michaela Douglasa!

  Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas próbują ratować małżeństwo - wynika z informacji brytyjskiego tabloidu "The Sun". Para, która w sierpniu, po 13 latach wspólnego życia, ogłosiła separację, daje sobie jeszcze jedną szansę.

 • Zeta Jones na leczeniu psychiatrycznym

  Catherine Zeta Jones, zgłosiła się na leczenie psychiatryczne. Aktorka, która w ostatnich miesiącach wspierała męża, Michaela Douglasa, w walce z rakiem, cierpi na psychozę maniakalno-depresyjną.

 • Zeta-Jones tęskni za Walią

  Pochodząca z Walii aktorka, Catherine Zeta-Jones, chociaż kocha swoje życie w Ameryce, to tęskni za ojczyzną, gdzie mieszka cała jej rodzina. Gwiazda przyznała, że brakuje jej codziennego kontaktu z najbliższymi zwłaszcza, gdy ma gorsze chwile.

 • Trudne chwile Catherine Zeta-Jones

  ...diagnoza. - Nie był to dla mnie szok. Mój mąż nie jest młody i ostatnio sporo stracił na wadze. Wiedzieliśmy, że coś mu dolega - opowiadała Zeta-Jones. I przy okazji nie kryła wściekłości na nieudolność(...). Na szczęście podobno zastosowane wreszcie leczenie dało takie rezultaty, że lekarze oceniają szanse Douglasa na wyzdrowienie aż na 80 procent. Zeta-Jones ani przez moment nie wierzyła, że mogą to być...

 • Catherine Zeta-Jones: Piękność udomowiona

  Niejednokrotnie tytułowana "najpiękniejszą kobietą na świecie". Catherine Zeta-Jones to utalentowana, brytyjska aktorka. Za swoją grę zdobyła wiele prestiżowych nagród, choć nierzadko oceniana była jedynie ze względu na atrakcyjny wygląd. Od wielu lat nie jest o niej raczej głośno - gwiazda unika bowiem medialnej wrzawy, a swój czas poświęca mężowi i dzieciom.