• Informacje na temat:

  zgrabna kobieta

Artykuły na temat: zgrabna kobieta
 • Ewa Sałacka: Kobieta, którą się pamięta

  ...piękna i nieziemsko zgrabna, robiła wrażenie na wszystkich. Taka najpiękniejsza dziewczyna w Szkole Filmowej". "Ewa była kobietą, którą się pamięta. Wszędzie na świecie byłaby pierwszoplanową gwiazdą...

 • Geena Davis walczy o prawa kobiet

  63-letnia Geena Davis nigdy nie czuła się tak młoda. Honorowy Oscar za pracę na rzecz równouprawnienia kobiet, który aktorka odebrała 27 października 2019 roku w Hollywood, utwierdził ją w przekonaniu, że może zmienić świat.

 • Marta Wierzbicka w obronie "dorodności" kobiet

  ..."Nie będę siedzieć cicho, nie dlatego, że jest mnie to w stanie obrazić, ale dlatego, że w ten sposób ludzie piszący dla tych portali kreują wśród młodych dziewczyn chore pojęcie na temat swojego wyglądu. Ja, jak każda pewnie kobieta, mam oczywiście różne 'ale' odnośnie swojego wyglądu, ale uważam, że wyglądam normalnie, a przede wszystkim jestem szczęśliwa. Tak samo jak większość dziewczyn...

 • Jennifer Aniston: Kobieta idealna?

  Zarabia krocie, ma na palcu brylant za milion dolarów, a chce kręcić coraz więcej filmów. Królowa komedii im jest szczęśliwsza, tym więcej pracuje!

 • Silna kobieta u władzy

  Jej Prudencja ("Siostry") walczy ze złem, Anka ("Konsul") kocha oszusta, a Krystyna ("Wiadomości z drugiej ręki")? - Też namiesza.

 • "Maryja, matka Jezusa": Kobieta, która miała odwagę nauczać

  "Maryja, matka Jezusa" to inspirowana Nowym Testamentem, ale opowiedziana z laickim rozmachem historia świętej rodziny. Guido Chiesa stawia na piedestale Maryję, przypisuje jej wiarę w bunt i daje nadzieję na przetrwanie, czym zamienia matkę Chrystusa w pierwszą feministkę, która stawiając opór patriarchalnym zasadom - przyczynia się do zmiany świata.

 • Seksowna pani złota rączka

  Zgrabna, ładna, wygadana. I do tego wykształcona. To Izka (Magdalena Boczarska) - nowa bohaterka "rodzinki. pl", którą poznamy we wrześniu. Jej wizyta u Boskich wywoła tornado.

 • Przestały ją lubić, bo schudła?

  Kelly Osbourne niedawno zaskoczyła wszystkich szczupłą i zgrabną sylwetką. Jak się okazało, nowa figura okazała się być przekleństwem.

 • Recenzja Wojtek Mazolewski Quintet "Polka": Jazzy sexy Polka

  Intrygująca, zgrabna i seksowna. Świadoma swojej wartości i przebojowa. Wojtek Mazolewski Quintet gra taką "Polkę", jaką tygrysy lubią najbardziej.

 • Doda bez makijażu

  Gdy ładna, zgrabna dziewczyna przechodziła przez halę warszawskiego lotniska, tłum facetów zamarł z wrażenia, a kobiety rzucały jej zawistne spojrzenia. Ale mało kto od razu rozpoznał w tej młodej kobiecie Dodę! Bo bez makijażu wyglądała pięknie, ale... inaczej, pisze "Fakt".

Zdjęcia na temat: zgrabna kobieta
Wideo na temat: zgrabna kobieta
 • "Mądrości" Kurowskiej: Lepiej być pięknym i bogatym niż brzydkim i biednym

  – Lepiej być pięknym, zgrabnym i bogatym niż grubym, brzydkim i biednym. To jest jedyna prawda, jaką znam i nic jej jeszcze nie pokonało - mówi Joanna Kurowska. Według niej to, jak kobieta wygląda, może dużo powiedzieć o jej nastroju i stanie emocjonalnym, w jakim się znajduje. Każdy bowiem lubi postrzegać siebie jako atrakcyjną i wartościową osobę.

Dyskusje na temat: zgrabna kobieta